Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 (/showthread.php?tid=3563)



Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - Maniek - 15.03.2024

[Obrazek: front.jpg]
Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03



RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - Czeslawo - 15.03.2024

Szczerze to nuda jest mi obca. 
Pracuje, imprezuje, czasem na weekendy robie wypady tu i ówdzie "krajoznawcze", jak siedzie w domu bo coś tam, np. złamałem nogę to zawsze coś znajdzie się do roboty co pochałania mi czas. Sport, polityka, teorie spiskowe, ksiażka, rozkimny z telefonach, PC, o zabezpieczniach no i forum. 
Jak to się nudzić ?  Smile


RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - Epsiakos - 15.03.2024

przed pandemia bylo to ASG a teraz seriale/gierki


RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - kot_kreskowy - 15.03.2024

Las jest lekarstwem na większość bolączek w tym i nudę 😁


RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - Mef123 - 15.03.2024

Granie na konopie słuchanie muzyki i leżenie na ludzkuSmile


RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - Lifeisbrutal - 15.03.2024

Zabicie nudy ? Kiedyś bardzo dużo latałem po mieście nie miałem czasu na takie coś jak nuda ciągle jakaś fucha mamony od chuja było wszystko. A teraz no bardzo mi się nudzi i zastępuje to chyba najgorszą z możliwych opcji czyli izolowanie się i ćpanie.


RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - hidden - 15.03.2024

od paru miesiecy akwarium, jeszcze nigdy tak dobrze sie nie bawilem nic nie robiac Big Grin
moge siedziec godzinami wpatrzony w rybki i poki co nie nudzi mi sie to


RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - LOBO - 15.03.2024

Odpowiedz moze byc prosta, po prostu sie "nacpieć", i sie cos zawsze wykombinuje ;-)...dlatego tez, warto miec swoje wkręty, pasje, hobby...typu np. rower, muzyka, czytanie, hodowla karaluchow ...a najlepiej spedzic tę nude z partnerką, wtedy jej nie bedzie albo chociaz ponudzicie sie razem ;-)


RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - kot_kreskowy - 15.03.2024

hidden 
To prawda. To bardzo relaksujące.
Też miałem kiedyś akwarium i jarałem sie tym bardzo 😁


RE: Jaki jest Twój najlepszy sposób na "zabicie" nudy? 15/03 - kurvvisko - 16.03.2024

Zdecydowanie muzyka - ten rok zaowocował w tyle nowości, że nie mam czasu sluchac wszystkiego na bieżąco i robię to wybiórczo, więc ciągle mam coś do nadrobienia. Na szczęście idą cieplejsze dni, więc będę mógł się delektować muzą na spacerze. A tak to w chłodne robię to w domu, ale to nie jest to samo. Plus wtedy też lubię sobie przypominać jakieś trasy koncertowe, więc odpalam yt i działam.