Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Metody aplikacji - sniff - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Metody aplikacji - sniff (/showthread.php?tid=3574)

Strony: 1 2 3 4


Metody aplikacji - sniff - kot_kreskowy - 20.03.2024

W tym wątku piszemy wszelkie informacje na temat danej metody;
Zażywane środki, gadżety, protipy, sugestie dotyczące zażywania czy redukcji szkód.

[Obrazek: Polish-20240320-052155527.jpg]


RE: Metody aplikacji - sniff - Epsiakos - 20.03.2024

Skoro założyłeś to wrzucę cos z czego ja korzystam.

[Obrazek: IMG-20240311-WA0008.jpg]

Polecam zainwestować w taki oto zestaw rurek, łatwo się je czyści bo musimy pamiętać przy aplikacji o higienie, wciąganie z banknotow jest po pierwsze niehigieniczne bo cholera wie kto to trzymal i gdzie.

Korzystam z nich już całkiem długo i polecam.
Myslalem że szybko sie zużyją ale milo się zaskoczyłem, w środku jest podobne tworzywo które wykorzystuje się np. w koszykach sklepowych, czyli antybakteryjne.
Można też niby używać zwykłych słomek, ale na dłuższe posiedzenia przy podrażnionym nosie można sobie pokaleczyć nos bo wiadomo, już na późniejszych etapach nie zwracamy uwagę na to którym końcem do nosa przykładamy, a od strony której skracalismy słomkę nożyczkami będą czasami ostre zakończenia.


RE: Metody aplikacji - sniff - Martin - 20.03.2024

Ja osobiście używam od dłuższego czasu pojedynczego banknotu dziesięcio złotowego. Niby już pożókł od tej chemii a brzegi się postrzępiły ale już się całkiem do niego przyzwyczaiłem a i w rulonik sam zwija się jak sprężynka.


RE: Metody aplikacji - sniff - Epsiakos - 20.03.2024

Martin to już lepiej kup zwykle słomki, nie wiesz kto miał ten banknot 😅 nie jest to zbyt dobre dla zdrowia


RE: Metody aplikacji - sniff - Lifeisbrutal - 20.03.2024

Martin Nie popieram tego, ale jak Ty tyle czasu możesz walić z jednego banknotu?

Przecież to jest papier to jest tak samo jak robisz zwijke z kartki papieru po czasie ona się miękka zrobi w pewnym miejscu tak samo jest z banknotem. XD


RE: Metody aplikacji - sniff - kurvvisko - 20.03.2024

Jako ciekawostkę powiem Wam, że lubię przyjebać w nos i potem czuć to pieczenie, nie ogarniam tego xd


RE: Metody aplikacji - sniff - Lifeisbrutal - 20.03.2024

kurvvisko Wiadomo sniff jak dla mnie najlepsza forma aplikacji. Ale moje pytanie brzmi czego w tym nie ogarniasz? To , że piecze nosek to normalny odruch ładujesz sobie tam żrącą chemie jakby nie patrzeć.


RE: Metody aplikacji - sniff - Martin - 20.03.2024

Epsiakos Otóż nic z tych rzeczy jedynym właścicielem i użytkownikiem banknotu od przynajmniej roku jestem tylko i wyłącznie ja.
Lifeisbrutal No niestety jestem bardzo sentymentalny a czas tej dyszki nieubłaganie się zbliża wkrótce zostawię ją sobie tylko do celów reprezentacyjnych.


RE: Metody aplikacji - sniff - Lifeisbrutal - 20.03.2024

Martin Jak masz taki sentyment do ćpania i hajsu to kup sobie zabawkowy serio to jakieś wyjście. Możesz oszukać przeznaczenie w jakiś sposób a jednocześnie zachować zdrowie wiedząc , że miałeś to tylko ty w rękach.
Może to brzmieć jak absurd no, ale na allegro czy gdziekolwiek są takie pliki pieniędzy ( jak prawdziwe). Wiem bo będąc dzieckiem coś takiego miałem xD


RE: Metody aplikacji - sniff - Epsiakos - 20.03.2024

Lifeisbrutal to nie jest zwykły papier, nie będę się w szczegóły wdawał bo raz że mogę coś przekręcić a dwa nie będę copy/paste z Wiki robił ;p inaczej się to produkuje i ma całkiem inny skład.

Martin ale to od pewnego czasu, wcześniej inne ręce go dotykały itp itd.
Jako ciekawostkę wam coś powiem, jak trzymacie długo bilon w ręce to zapach ktory zostaje nie jest z monet, tylko z waszych rąk.
Ogólnie na banknotach jest najwięcej różnych brudów a z uwagi na skład rolki z której się robi druk banknotów, one zostają na nim.
Jak zmoczysz kartkę na której coś wydrukujesz to atrament/tusz zwyczajnie się rozmyje.
Banknoty możesz w pralce wyprać i nic z niego nie zniknie, jak wyruszysz wróci do pierwotnego stanu i formy.
Ale każdy ma prawo do swojej opinii i jak chce coś robić, nie można kogoś zmusić a co do sentymentu to te kiedyś miałem swoją ulubioną zwijke ładnych parę lat wstecz, 5$ które dostałem kiedys na misji od Amerykanca w zamian za nasze 20zl, zbierał banknoty z różnych stron świata, jebany miał na misji cały klaser z tym xD