Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp (/showthread.php?tid=3577)

Strony: 1 2 3


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Ferdzio Kiepski - 22.03.2024

Lifeisbrutal Za zdrowy pomysł to nie jest ale nieraz tak się robiło na smakach Tongue Jeśli kolega chce tylko wyczyścić to są lepsze sposoby ale jak nie ma co jarać a "smaki" przyjdą.. próbowało się tego nie jeden raz Podobno kultowa


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Paktowski - 24.03.2024

Ferdzio Kiepski Ty to jesteś pojebany! 😵‍💫 Znam jednego agenta, który robi tak samo. Póki co jeszcze jest w stanie samodzielnie oddychać, ale kto wie, kiedy będzie musiała to robić za niego jakaś maszyna jeśli będzie palił smołę 😢 Nie rób tak!


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Martin - 24.03.2024

Może gdyby przeplukać lufę alkoholem i co by się rozpuściło jeszcze było używalne bo z tego co widziałem ten spalony węgiel się nie rozpuszcza.


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Mef123 - 24.03.2024

Dokładnie tak Paktowski dobrze mówi nie pal człowieku smoły bo powiem Halince i to nie są przelewali xd Ferdzio Kiepski


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Czeslawo - 24.03.2024

Ferdzio Kiepski Takiego pomysłu to nawet Paździoch nie wymyślił. Podobno kultowa


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Ferdzio Kiepski - 24.03.2024

PANOWIE PANOWIE!! Już dobrze! Podobno kultowa Nie będę nie mówcie Halinci! Podobno kultowa
Dobra smoła nie była zła... Tongue ale już smoły jarać nie chćę! Tongue Pozdro! Big Grin nie palcie smoły bo Waszym żonkom doniosą!! Podobno kultowa hahahahaha


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - monio - 07.04.2024

Ja czyszcze środkiem do czyszczenia kuchenek z spalenizny 
Czyściłem też kretem wsypujesz do fify i zaleważ wrządkiem 
W obydwu przypadkach samo odpada płucząc  wodą pod ciśnieniem prysznic zwykły kran 
Pierwsza metoda moim zdaniem jest lepsza mniej pracy wymaga psikasz roztwór do środka czekasz 15min i gotowe w razie potrzeby czynności powtarzasz  i wygląda jak byś dopiero kupił


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Epsiakos - 07.04.2024

A nie lepiej kupić nową lufkę ?


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - Lifeisbrutal - 07.04.2024

Epsiakos Jeśli chodzi o lufki to ja bym zmieniał jak najwcześniej to kosztuje kilka groszy. A co do meth pipe to raczej bym czyścił i raz na dwa tygodnie wymieniał.


RE: Jakimi środkami czyścicie lufki pipe binga itp - dbl - 12.04.2024

Ja opalam lufkę żarowym palnikiem, wypala do czysta ale czesto wygina szkło..  
Wzasadzie sam nie wiem co palę dlatego zwracam sie tutaj z zapytaniem.  To substancja w postaci białego proszku, który pojawił się stosunkowo niedawno w mojej okolicy. Na początku docierał w postaci grudek kryształów nie zawsze o tych samych odcieniach. Każdy nieco inne działanie ale generalnie chyba "z tej samej grupy chemicznej".  Teraz dociera już w postaci "fabrycznego" białego proszku. Nie ma nazwy poza ogólnikowym "krayształ" ale z uwagi na działanie zdobył ksywę "debil". 30 lat praktyk a świat mi uciekł Wink  Poza tym po zbyt łapczywym starcie wywołuje czasem niekomfortowy stan, dającego się jednak opanować tzw. "popłochu" . Palę w zwykłych szklanych lufkach czy znacznie wygodniej z tych z kulistym szklanym cybuchem. Forma palenia bardziej się tutaj przyjeła. Pod wpływem ognia rozpuszcza się w brązową, przezroczystą, lekko gęstą ciecz, która podgrzewana dymi.  Jednak wydaje mi się, oglądając dziś co jest w ofercie online, że są to te same substancje tylko przemielone bo podobnie jak te z pokruszonych grud, wskutek palenia każda też działa nieco inaczej a niektóre wcale.
Jeśli ten opis będzie pomocny i ktoś coś... o jakim pudrze mówię to proszę o podpowiedź co to jest.