Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/23 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/23 (/showthread.php?tid=3586)



Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/23 - Twilight Sparkle - 23.03.2024

[Obrazek: front.jpg]


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - Mef123 - 23.03.2024

To zależy ile waży xd 
PS raczej rybkę jebać Arrow trytony


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - kot_kreskowy - 23.03.2024

Pająka????
Kobieto, mam arachnofobię i to kurwa zaawansowaną, a jak widzę te yebane pająki to wyglądam tak
[Obrazek: 211598-kot-wystraszony-agresywny-dachowiec.jpg]
Podobno kultowa
Serio.
Biere rybe😁


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - LOBO - 23.03.2024

kot_kreskowy Jak mowila mi kiedys, pewna ćpunka o arachnofobii..."to tylko strach, przed nieznanym" ;-)


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - kot_kreskowy - 23.03.2024

Przed nieznanym?
Taki chuj, już ja je dobrze znam te kosmate skurwysyny.
Zajebie łopatąPodobno kultowa


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - Lifeisbrutal - 23.03.2024

Złotą rybke 🐠


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - Epsiakos - 23.03.2024

Pająka miałem w liceum, Ptasznika dokładniej ale że to samczyk to niestety krótki żywot miał, za to syty.

kot_kreskowy rozumiem cię doskonale, pająki dalej lubię ale cała reszta jak skorpiony, czy tym podobne chitynowe skurwysyny a no i zapomniał bym o osach i szerszeniach.
Nie dość że mendy są agresywne, to na te pierwsze jestem uczulony.


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - kot_kreskowy - 23.03.2024

Epsiakos 
Panicznie lękam się też ropuch. Masakra jak te kurwy wygladaja. Jak gówno


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - Epsiakos - 24.03.2024

Jak ropuchy, przypomniałeś mi coś co mi Ciocia ś.p mówiła, wiadomo żeby nastraszyć przed oddalaniem się z jej pola widzenia (chyba miałem wtedy 6-8 lat jakoś tak), że jak pójdę nad wodę i będę patrzył się takiej ropusze w oczy to rzuci urok i sie utopię idac do niej.
Często je widuje tu gdzie obecnie mieszkam, bo tu jeszcze parę ładnych lat temu część należało do pgrow a część to bagna czy też moczary które często występują tam gdzie lasy.
Jakoś z tydzień temu jak po pakę szedłem to jebana wyskoczyła zza cpunomatu, traf chciał że paczkę mi wrzucili na dół, miałem bliskie spotkanie xD


RE: Wolałbyś mieć złotą rybkę czy pająka? -03/24 - kurvvisko - 24.03.2024

Ciężki wybór, bo pająków się boję, a trzymanie ryby w akwarium by mi nie sprawiało frajdy, więc chyba wybiorę pająka. Może być nawet włochaty, bo jak się bym w końcu do niego przemógł to bym go zaczął głaskać.
Taka anegdotka: na studiach sobie dorabiałem w ogródku u takiego małżeństwa i jak przycinałem tuje to jeden taki wielki spadł mi na nogę i już miałem drzeć pizdę w niebogłosy, ale właściciel był na dachu, więc nie chciałem sobie robić przypału i na tej jebanej drabinie trzepałem się jak pierdolnięty i musiałem bezdźwięcznie krzyczeć, straszne uczucie ☠️