Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak zaczeła się twoja przygoda z forum research chemicals itp - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jak zaczeła się twoja przygoda z forum research chemicals itp (/showthread.php?tid=3593)



Jak zaczeła się twoja przygoda z forum research chemicals itp - Mef123 - 26.03.2024

Jak w temacie jak zaczęła się wasza przygoda z research chemicals, jak znaleźliście wasze pierwsze forum możecie napisać polowe nazwy, żeby nie było reklamy albo wykropkować *** co was wg skłoniło do tego i dlaczego piszecie swoje posty z pasji tak o czy jako hobby, czy inaczej bardzo jestem tego ciekawWink. Moja przygoda z forum zaczęła się od 20K18 r. to był okres, w którym była straszna posucha to znaczy w grę wchodziła ustawa anty dopalaczowa jakoś w sierpniu ja swoje konto na upadłej stronie Dopal**y zacząłem swoją karierę w czerwcu dziesiątego dokładnie w moje urodziny pamiętam, jak dziś pierwszą paczkę zamówiłem od Kolekcjoner. Nl 5 g 3 CMC yellow dostałem w graliście 50 g różnych maczanek, bo zaekali biznes tak samo jak inne bardzo pożądane sklepy mieliśmy wtedy straszny ból dupy, ale nie o tym teraz będę pisał o forach internetowych dopalaczowych wiedziałem już od 20k14 r. ale nie miałem czasu, żeby się za to zabrać wiadomo szkoła 🏫 i wagary 😊 🍻, żeby znaleźć forum wpisałem w przeglądarce w google dopalacze forum i wyszło nie powiem na początku miałem strasznie problemy, żeby się zapoznać z tematyką forum, ale po jakim niecałych trzech tygodniach pisałem jak ryba 🐟 w wodzie piszę do was nie dlatego, że mam pasje albo wielkie chęci raczej średnio małe, dlatego nie udzielam się we wszystkich tematach piszę do was, bo forum od tego jest ciężko mi napisać trzemu to robię oto moja krótka historia forumowa Smile piszecie o swoich odczuciach itp. pozdro 600.


RE: Jak zaczeła się twoja przygoda z forum research chemicals itp - kurvvisko - 26.03.2024

Moja przygoda z rc zaczęła się tym, że kilka lat temu umówiłem się na ruchanie i zostałem tym poczęstowany XD
Forum? Szukałem jakiegoś źródełka, gdzie mogę sam w końcu się zaopatrzyć i wpisywałem jakieś kombinacje w wyszukiwarkę, aż tu mi wyskoczyło jedno forum (sami wiecie które), a potem dopal i tak już tutaj się zasiedziałem 😂


RE: Jak zaczeła się twoja przygoda z forum research chemicals itp - LooL99X - 26.03.2024

Moja przygoda zaczęła się hmmm za czasów stacjonarek paliłem jakiegoś czesia czy jakoś tak Big Grin
Potem poznałem wojka kolka i rozwinąłem swoje zainteresowania chemia itp .
W między czasie szukałem jakiś i formacji na necie o produktach . 
Forum było około 2k13 jakoś gdzie doszukiwałem się informacji i produktach oraz nowych sklepach i ich zawartości .
Potem zacząłem się wypowiadać i tak już zostało do dzisiaj Smile


RE: Jak zaczeła się twoja przygoda z forum research chemicals itp - ZmiataZplanszy - 02.04.2024

Ziomek mi dal sprobowac i tak poszlo xD pozniej sie dowiedzialem ze w necie mozna to kupic i trafilem na siuraka forum a poznien tutaj zd


RE: Jak zaczeła się twoja przygoda z forum research chemicals itp - Luj Ogłuszacz - 04.04.2024

Przez przypadek i jest super


RE: Jak zaczeła się twoja przygoda z forum research chemicals itp - olancucki - 06.04.2024

Po powrocie do Polski z Londynu gdzie studiowałem muzykę popularna na kierunku gitara elektryczna moje życie straciło sens bo nie skonczylem studiów. 

Świat RC powital mnie w wieku 25lat z otwartymi rekami, od tamtej pory dopełnia mojs szczęście.