Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gdzie teraz na zakupy? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Gdzie teraz na zakupy? (/showthread.php?tid=361)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Gdzie teraz na zakupy? - bonzajmatejko - 21.02.2024

Posiada ktoś z obecnych wiedzę,u kogo można teraz kupic alfe-pihp z wysyłką na paczkomat?
Dzial partnerski przejrzany. Pozdro


RE: Gdzie teraz na zakupy? - yoob - 23.02.2024

sandheavens, wiem ze na forum niepolecany, zmartwiłem się bo przeczytałem tu słabe opinie i myślałem ze hajs w błoto ale odziwo przyleciała i to dosyć szybko


RE: Gdzie teraz na zakupy? - Ferdzio Kiepski - 23.02.2024

yoob mimo wszystko Podobno kultowa nie polecam wspierać kurwiarstwa, tamtego forum i jego vendorów(zawsze piszę v z wielkiej litery, tamci na to nie zasługują).. Przyjść może przyjdzie, może nie.. nie w tym rzecz Tongue oddalić się i zniszczyć ich do końca to nasz cel, niech wszyscy wiedzą kto za tym stoi, jak to się wszystko odbywa!


RE: Gdzie teraz na zakupy? - Lifeisbrutal - 23.02.2024

yoob Tylko tutaj kupuj Escobar  duch gwarancja dostawy i bezpiecznych zakupów


RE: Gdzie teraz na zakupy? - Strusiek89 - 29.02.2024

Mordki ta Nm-2201 to u flightrcs ale jaka to jest stronka ? Bo chyba nie ma jej w partnerskich 😏


RE: Gdzie teraz na zakupy? - horsii - 29.02.2024

Strusiek89 nie ma, bo sklep nie działa - gość poszedł siedzieć parę miesięcy temu. 

Tak samo nie dostaniesz już nigdzie NM-2201, tego nie ma na rynku od jakichś 5-6 lat.


RE: Gdzie teraz na zakupy? - Strusiek89 - 29.02.2024

Hahahaha wariacie proszę jak nie palisz kana to się nie wypowiadaj bardZo tego nie lubie pytałem wyjadaczy co pala na codzien i są ogarnięci skończ gadke bo paliłem 
Kur wa dwa miesiące temu słoń to miał wiec błagam nie pierdola pytałem czy on jest aktywny bo Ze słoniem nie ma kontaktu od 3 dni!!!!

Masz napierdolone postów a siejesz ferment! Człowieku zajmij się swoimi tematami a jak nie masz o czymś pojęcia to się nie pograzaj bo cisnieniuje mnie takie coś a i tak jestem wkurwiony wiec czekam aż ktoś kto zna temat się wypowie o kimś innym kto to ma!


RE: Gdzie teraz na zakupy? - horsii - 29.02.2024

(29.02.2024, 15:48)Strusiek89 napisał(a): Hahahaha wariacie proszę jak nie palisz kana to się nie wypowiadaj 

tak się składa, że popalam więc się wypowiem

(29.02.2024, 15:48)Strusiek89 napisał(a):  pala na codzien i są ogarnięci 

XDDDDDDDDDDDDDD 

(29.02.2024, 15:48)Strusiek89 napisał(a): Kur wa dwa miesiące temu słoń to miał wiec błagam nie pierdola pytałem czy on jest aktywny bo Ze słoniem nie ma kontaktu od 3 dni!!!!


Bardzo przepraszam, ale czy ty jesteś niedojebany? Chyba tak. Podejrzewam że razem z tymi twoimi "ogarniętymi" kolegami też palisz tak na codzień, to by się zgadzało, bo sam już nie wiesz o czym piszesz. Pytasz o flighta - jaka to stronka, bo nie widzisz jej w partnerskich. Udzieliłem odpowiedzi że stronki nie ma, sklep już nie działa. A ty się prujesz jak stare gacie. 

Masz pewność że to NM-2201? Wysłałeś do analizy? Ja nie wątpię że to był jakiś kannabinoid, i że klepał, ale szczerze, wątpię że to było NM-2201 - bo nikt tego nie produkuje. Po prostu. Nie wiem jak ty sobie wyobrażasz że to wszystko działa - że sklepy siedzą i to gotują kurwa na zapleczu? A jedzenie to ze sklepu się bierze? xD

 To jest związek zapomniany w pizdu. Nikt na świecie tego nie miał w ostatnich latach, koszty produkcji nieproporcjonalne do zysku jak inne kannabinoidy i półprodukty są relatywnie łatwo dostępne, ale jemu nagle wyczarowali. NM-2201 się skończyło po banie w chinach. Ja to coś czuję że mógłbyś dostać kolego gówno w papierku podpisane jakąś nazwą i byś sie poszedł szczycić że masz włąśnie taką i taką substancję.  Pojęcie masz żadne, to że wypaliłeś tego pół tony nie znaczy że się znasz. Ja bym się porwał nawet na stwierdzenie że to niekorzystnie wpłynęło na pracę mózgu, więc jakieś tam pojęcie się wręcz zmniejszyło.

Nie wiem jakie produkty sobie uroiłeś gdzie, ale tu nie ma o czym dyskutować, bo NM-2201 nie było i nie ma ani u flighta, ani u słonia, ani w biedronce, ani w lidlu, ani nigdzie. A to co było dwa miesiące temu - xD 2 miesiące temu a teaz.

  Idź pobiegaj, wytrzeźwiej, czy coś, to ci pomoże z pewnością


RE: Gdzie teraz na zakupy? - Strusiek89 - 29.02.2024

Ty jestes łeb hahahaha człowieku ty najwiecej mozesz powiedziec jak nawet nie wiedziałeś jaki sklep to ma ja pierdole ogolnie jak bym nie wierzył co dostaje od Vendora to bym za tyle tysięcy paczek nie zamawiał wiec wez idz badania rob na soli kuchennej ok? Napisałem to tak jak nazwał sklep nawet jezeli to by się PIZDA NAD GŁOWA NAZYWAŁO tak jak JWH nie jest takie same a pisza ze JWH wiec wez się madrz przy garkach co? Nie wiem po co twoja zbędna gadka NIE DO TEMATU MOJEJ wiadomosci ciagle


RE: Gdzie teraz na zakupy? - Twilight Sparkle - 29.02.2024

horsii jak umiesz sklecić logicznie brzmiące zdanie to się nie wypowiadaj i jaraniu kanna bo widać że się nie znasz. Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy o czekam aż wejdzie ustawa ze składniki do gotowania maczanki w wannie będzie można nabyć wyłącznie za okazaniem paszportu polsatu i zaświadczenia o upośledzeniu w stopniu znacznym oraz okazaniu pisemnej zgody rodziców chrzestnych oraz 10 podpisów kolegów z osiedla zaświadczających o twojej prawilności.