Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bitomat - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Bitomat (/showthread.php?tid=3620)



Bitomat - Majkel78 - 03.04.2024

Jaki wybrać bitomat który ma mniejsze prowizje ?

Ile prowizji aktualnie tak około jest ?

Ile jednorazowo można przelać bez weryfikacji dowodem ? 


Mam w okolicy napewno emoney czy jakoś tak albo shitcoins jak polecacie inny to mogę poszukać


RE: Bitomat - Paktowski - 03.04.2024

Majkel78 idź do shitcoins. W żadnym bitomacie nie trzeba się weryfikować 😁
Co do prowizji, to zobaczysz przed zakupem. ~15% 🙌


RE: Bitomat - ZmiataZplanszy - 03.04.2024

Ja z  shittcoins korzystam i polecam 
Do 4.500 zl mozesz anonimowo wplacic


RE: Bitomat - Czeslawo - 03.04.2024

Po wiem Ci tak, że jeśli jesteś z dużego miasta czy miejscowości jest wiele bitomatów poza oficjalnymi informacjami typu "gdzie jest bito ? " ito ( w sensie szukając przez wyszukiwarkę google, czy yahoo nie wyskoczy Ci adres tego co np. działa już parę lat,  Smile sam kiedyś byłem zaskoczony ) 

Zawsze sprawdzam ile już działa ten bitomat , czy ktoś już wpałacał i zawsze pierwsze wpłaty robię za na mniejsze kwoty aby sprawdzić na własnej skórze jak działa i ile idzie wpłata i ogólnie czy wszystko jest OK. 

Powiem Ci, że miałem taki kantor + bito gdzie wpłacałem, a koszt to była prowizja wysokosći 2%. 
Także najmniejsza chyba w Polsce. Wpałacając za 15min była kasa na portfelu - taki deal to ideał.
Szukajcie, a znajdziecie oczywiście poza tymi sieciowkami, bo sieciówki muszą płacić za reklamę etc. a użytkownicy wpłacając częściowo partycypują wpłacając.

Jeżeli takich możliwości nie macie, to mogę powiedzieć, że alternatywnie korzystam flyingatom, prowizje są tam zmienne w sensie w jedny miesiącu opłata za wpłate jest 30 zł raz 50 zł fee 3%. Weryfikacja SMS lub MAIL. Warto weryfikację robic tak aby zachować maksymalne BHP. 

Powodzenia w poszukiwaniach optymalnej opcji.  Wink


RE: Bitomat - Majkel78 - 03.04.2024

(03.04.2024, 14:48)ZmiataZplanszy napisał(a): Ja z  shittcoins korzystam i polecam 
Do 4.500 zl mozesz anonimowo wplacic

4.500 jednorazowo czy na portfel słyszałem że niektóre jakby zapisują portfele i liczą do danej kwoty

(03.04.2024, 17:53)Czeslawo napisał(a): Po wiem Ci tak, że jeśli jesteś z dużego miasta czy miejscowości jest wiele bitomatów poza oficjalnymi informacjami typu "gdzie jest bito ? " ito ( w sensie szukając przez wyszukiwarkę google, czy yahoo nie wyskoczy Ci adres tego co np. działa już parę lat,  Smile sam kiedyś byłem zaskoczony ) 

Zawsze sprawdzam ile już działa ten bitomat , czy ktoś już wpałacał i zawsze pierwsze wpłaty robię za na mniejsze kwoty aby sprawdzić na własnej skórze jak działa i ile idzie wpłata i ogólnie czy wszystko jest OK. 

Powiem Ci, że miałem taki kantor + bito gdzie wpłacałem, a koszt to była prowizja wysokosći 2%. 
Także najmniejsza chyba w Polsce. Wpałacając za 15min była kasa na portfelu - taki deal to ideał.
Szukajcie, a znajdziecie oczywiście poza tymi sieciowkami, bo sieciówki muszą płacić za reklamę etc. a użytkownicy wpłacając częściowo partycypują wpłacając.

Jeżeli takich możliwości nie macie, to mogę powiedzieć, że alternatywnie korzystam flyingatom, prowizje są tam zmienne w sensie w jedny miesiącu opłata za wpłate jest 30 zł raz 50 zł fee 3%. Weryfikacja SMS lub MAIL. Warto weryfikację robic tak aby zachować maksymalne BHP. 

Powodzenia w poszukiwaniach optymalnej opcji.  Wink

Dzięki za radę czyli zostaje jeszcze poszukanie innych

(03.04.2024, 14:43)Paktowski napisał(a): Majkel78 idź do shitcoins. W żadnym bitomacie nie trzeba się weryfikować 😁
Co do prowizji, to zobaczysz przed zakupem. ~15% 🙌

Przetestuje go


RE: Bitomat - LOBO - 03.04.2024

(03.04.2024, 12:54)Majkel78 napisał(a): Jaki wybrać bitomat który ma mniejsze prowizje ?

Ile prowizji aktualnie tak około jest ?

Ile jednorazowo można przelać bez weryfikacji dowodem ? 


Mam w okolicy napewno emoney czy jakoś tak albo shitcoins jak polecacie inny to mogę poszukać

5% prowizji w flying atom...30zl oplata transakcyjna...do 4000zl bez weryfikacji...dawno nie korzystalem gdzies pol roku..wiec mozliwe, iz cos sie zmienilo...

Musisz podac tel...badz mail, aby kontynuowac w bitomacie...


RE: Bitomat - horsii - 03.04.2024

LOBO email to żaden problem, karta sim to też nie jest przeszkoda.. żadna inwestycja w porównaniu do lewego dowodu Podobno kultowa


RE: Bitomat - Majkel78 - 04.04.2024

(03.04.2024, 22:06)LOBO napisał(a): 5% prowizji w flying atom...30zl oplata transakcyjna...do 4000zl bez weryfikacji...dawno nie korzystalem gdzies pol roku..wiec mozliwe, iz cos sie zmienilo...

Musisz podac tel...badz mail, aby kontynuowac w bitomacie...

Właśnie sprawdziłem na ich stronie i jest jakoś 2-3% plus 50 zł no i do 1000 euro bez weryfikacji ale nie sądzę żebym jednego dnia tyle wpłacił


RE: Bitomat - LOBO - 04.04.2024

Majkel78 No t9 mozliwe, ze sie zmienulo, albo w kazdym jest troszku inaczej... Ale pol roku temu tak placilem.. 5% prowizji i 30zl oplata trans.


RE: Bitomat - Majkel78 - 06.04.2024

(03.04.2024, 14:48)ZmiataZplanszy napisał(a): Ja z  shittcoins korzystam i polecam 
Do 4.500 zl mozesz anonimowo wplacic

I potem nowy portfel założyć?