Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Kajabuza - 10.09.2022

Sklep zastosował bardzo ciekawą sztuczkę psychologiczną (wg mnie to celowy zabieg, oczywiście pewności mieć nie mogę)
.
Do asortymentu trafiło 3mmc, zachwalane, rzekomo sorty jak ~2015 itd itp, och, ach. Cały zapas się wyprzedał bardzo szybko o dziwo i od jakiegoś czasu, dłuższego, czekają na dostawę. 

Oczywiście nie wykluczam, że mogę się mylić, ale jak dla mnie miało to na celu zwrócenie uwagi na sklep, pozostały asortyment i zachęcenie do zakupienia czegoś innego oczekując 3MMC.

Genialne. 🙃



RE: Ch**ce***um.n* - Diabełek25K - 10.09.2022

@"Kaja" Zastanawia mnie jedno po weekendzie będę miał dość gotówki więc polecą zamówienia. I tak sobie myślę w sumie Beeniepatu już coś wspomniał o zamówieniu ponownym na takie same dane i sprawdzeniu czy nie zrobią wyjebki jeszcze raz..nie powiem mają tam produkt, który mnie interesuje..ale nie wiem czy jest wgl sens próbować i dawać im się wyjebać drugi raz. Ciekawi mnie to bardzo aż  z ciekawości napiszę maila do nich zobaczymy co odp z czystej ciekawości pewnie swoją sztuczną inteligencją będą chcieli przyciągnąć mnie do siebie.. Szybko odpisali Sergiuszek nie śpi a raczej jego przydupasy o wysyłce pisać nie chcą a jak rakieta zginie to wysyłają reship już to widzę ich reship 🤣 poprawili mi humor na koniec dnia


RE: Ch**ce***um.n* - DwDPzN - 10.09.2022

Ja osobiście bym nie ryzykował kolejnej wyjebki, jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz inne źródła tego co Cię interesuje


RE: Ch**ce***um.n* - Kajabuza - 11.09.2022

Diabełek25K rób jak uważasz, ja uznaję 3 V Esco, White-Elephant i Chmurę. Innym nie ujmuję, zwłaszcza tym w których nie kupowałem, ale już mi wrażeń wystarczy ze sklepami z innych Forów. Zamówić pakę za 5 stów a na wiadomość o treści, że heloł paka nie doszła coś nie halo dostać odpowiedź "cieszę się, że paczka doszła" i koniec gadki to mi wystarczy XD 

Pytanie bonusowe. Jest jakaś opcja sfałszowania kodu trackingu przez doświadczonego hakera albo coś w tym stylu? Że niby track się rusza, ale tak naprawdę to owszem ale uja? Głupie może pytanie, ale bez kitu tak wyglądało w jednym przypadku. Podobno kultowa



RE: Ch**ce***um.n* - Diabełek25K - 11.09.2022

@"Kaja" co ty w życiu tym k.... Nie dam zarobić bez przesady to była taka czysta ciekawości co odpiszą. Odnosząc się do twojej wypowiedzi to Esco,z Whithe Elephant nie miałem do czynienia ale widzę też sklep ma poziom, Designer też robią dobrą robotę. Co do Chmury jeszcze nie miałem okazji nic od nich pobierać ale kto wie. Jest jeszcze może z jeden lub dwóch V ale nie są naszymi partnerami. Ale tak jak pisałem głównie Esco ostatnim czasem bo najlepiej na tym wychodzę pod pewnymi względami takimi jak np BHP itp wiele by tutaj wymieniać 🙂


RE: Ch**ce***um.n* - paradise - 15.10.2022

Po paru paczkach i pobrania ostatniej od innego sklepu uwazam ze Chemcentrum-Mefisto to jeden bubel. Takie samo pakowanie, sposob wymieniania @ i nawet towar to sam


RE: Ch**ce***um.n* - KiszczaK - 17.11.2022

jeslibchodzi o ChemC****m.nl to nie mam zastrzeżeń jesli chodzi o mnie,bo sorty legitne,i zawsze dostawalem na czas.
w sumie zadowolony jestem z usług.


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 17.11.2022

Ten bazar to kurwa rak i chuj! Jebać!


RE: Ch**ce***um.n* - Medellin85 - 18.11.2022

Dokładnie ! na chuj komus sklepy z tamtego forum jak mają te same produkty, pewnie wszystkie są jednego gośćia i podobne pakowanie jest jak czytałem opinie innych.


RE: Ch**ce***um.n* - Bam - 19.11.2022

TK oficjalnyy scam sprawdzalem sam chu##