Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Bobek - 27.11.2022

Jak narazie czekam na rakietę więc zobaczymy czy scam


RE: Ch**ce***um.n* - Dilleraaaa - 27.11.2022

Przecież to scam już wiele razy było pisane. U nich to działa na zasadzie loterii jedni dostają drudzy zostają bez kwitu i tematu. Przebierają sobie w śród ludzi


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 27.11.2022

Selective scam. Precyzujmy swoje wypowiedzi. Wszak część klientów paczki otrzymuje.
Ale i tak ocena tego ukraińskiego bazaru to 
ZERO!
W skali od 1 do 10  bazar otrzymał notę 0.
Nie dajcie się zwieść, Wasze ciężko zarobione pieniądze są zagrożone wyparowaniem.
A to ukraińskie ścierwo wyda je na gumowe chuje dla swojej księżnej od mietły.
Chociaż w sumie to ona zawsze lubiła rozpędzone kutasy😎

Błagam, łamiecie mi serce wysyłając tej kurwie bitcoiny. Starą rybę tam wyślijcie albo gówno żyrafy w kaloszu.
Chcecie aby pękło mi serce? 
No pewnie, że nie chcecie😎
Zamawiając tam, to tak jakbyście pluli na to forum.

[Obrazek: giorgio-a-tsoukalos-aliens-620x310.jpg]


RE: Ch**ce***um.n* - Bobek - 05.12.2022

Potwierdzam Selective scam !
300 złotych w plecy praktykują zasadę sekcji
Komu wysłać komu nie jak się upomnisz umywają ręce ale jeśli masz rangę wtedy zaproponują ci darmowe sample wzamian za opinie dla mnie to jest śmieszne i nie dorzeczne niby za friko i dobry gest ale masz pisać pozytywnie o wszystkim i moja paczucha zamieciona pod dywan czyli 
Selective scam !
A sampelki pobrałem lepsze to niż nic !
I tak połowa poszła w kibel bo jakieś hujostwo było straszne albo nie aktywne albo działanie przypominało zatrucie eh  
No i wychodzi na to że w koniec konica że sam zapłaciłem im za te sample
Huj im w dziosło wyjebane jajca nie polecam !

R. Małowiczicz 



RE: Ch**ce***um.n* - tome3eqkks - 09.12.2022

R.Makłowicz  Big Grin


RE: Ch**ce***um.n* - KiszczaK - 11.12.2022

Chemiczny to jestcnievtylko selective scam,ale prostak i kawal kurwy .
Ja dwa razyvtylko sample pobralem za opinie,ale wyszlo jaki z niego typ i czlowiek ktory nie wart jest zaufania i w zyciu bym juz nie polecil typa bo chcial w zamian za lepsze sample opisywac produkty ktorych nie wzial bym i nie sprobowal czyli dyso i  cos tam jeszcze.
sprzeciwilem sie i napisalem ze paczka mi sie spoznia i przechwycili wtedy przesylke to jebany tak mnie zbeształ,zdeptał i grozil,a uzywal takichvslow ze glowa mała.
Wstydze sie ze wogole go reklamowalem,mimo ze sorty mial spoko,to wyjebkowicz i cham.


RE: Ch**ce***um.n* - maciej112 - 12.12.2022

Potwierdzam selective scam. Znajomy zamawiał ostatnio xanax od nich to dostał jakieś losowe białe tabsy luzem, które koło xanaxu nawet w alfabecie nie stały.


RE: Ch**ce***um.n* - KiszczaK - 12.12.2022

Szkoda ze screena nie mam w ktorym wylal na mnie wiadro pomyj i,najgorsze slowa za tyle pozytywnych postow co pisalem,ale zgodnie z prawdą i  krzywdy nie robiąc innym.
Szkoda gadać ze czlowiekk baiwny i pazerny byl na jego rc,Nie warto bylo,ale mam nauczkę ...


RE: Ch**ce***um.n* - Dilleraaaa - 12.12.2022

Jak ktoś jeszcze stamtąd zamawia to się dziwie,od ziomka wiem,że mają akcje " samplową " dla swoich przydupasów żeby im recki pisali.


RE: Ch**ce***um.n* - KiszczaK - 15.12.2022

Pierdolić frajera,po tym co kazal pisac i jak naprawdę działał,to nawet zaległych produktow nie chciał,bo takiego chanstwa to w zyciu nie widzialem...
No ocztwiscie po wszyatkim to idiota napisal ze nievkupie u niego wiecej materialu i oczywiscie jego prostackie teksty to wole nie wlierdalac rc niz od niego dostać cokolwiek.
Ale wyszukam to jak pusal i to trzeba zobaxzyc i przeczytać co to za cham.