Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Loczek - 15.12.2022

@"Pixel40"  Czekam aż znajdziesz te rozmowy.Zawsze śmiesznie sie czyta wypociny tego napinaczka Big Grin


RE: Ch**ce***um.n* - wwojtuss - 17.12.2022

ten sklep jest satelickim sklepem tego gorszego forum? bo mi sie cos kojarzy, a nie chce mi sie wchodzic tam i czytac tych pierdoletow bo i tak mam za duza wade wzroku xD


RE: Ch**ce***um.n* - SztywnyMisza - 17.12.2022

wwojtuss tak to jest sklep tego oszusta czyli admina drugiego forum zwanego Sergiuszem pedalem Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - KiszczaK - 18.12.2022

[Obrazek: Screenshot-2022-12-18-14-14-00-63-40deb4...480b12.jpg]

moje drugie konto jako Szalony dopek za prawde zostal dzisiaj zbanowany,w kazdtlym razie za prawde sergiuszek zniszczyl YourNightmare i SzalonyDopek Aka Kiszczak wal sergiusz hamie pier....
.
i Chemcentrum to zwykla szuja i cwelisko,dalem sie omamic temu zjebowowi i w inmie zasad koncze z takimi akcjami i samplami od xwelskich vebdor ów ....
Czas na zluzowanie i ograniczenie rc do minimum,czyli co za aktywnosc wleci,a jak jie to trudno,bede zdrowszy...


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 18.12.2022

@"Pixel40" nie jestes pierwszy, nie bedziesz ostatni. Chyba nie myslales, ze Ci puszcza taki post. Zostaw to juz za soba. Wyjebka to nic nowego, a do tego jeszcze to byla darmocha. Wiec NIC nie straciles. Dzieki temu mogles otworzyc oczy i zobaczyc, ze to nie Ty jestes beneficjentem tego ukladu, tylko Ty jestes na smyczy przez swoja slabosc. Ty jestes wygrany dzieki tej sytuacji. Powinienes sie cieszyc a nie wkurwiac


RE: Ch**ce***um.n* - kinkygirl - 31.12.2022

od kilku dni brak kontaktu


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 31.12.2022

kinkygirl i bardzo dobrze. Kilka dni bez wyjebania kogos


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 31.12.2022

Jesteście niesamowicie naiwni i przekomiczni, w ogole myśląc o zostawianiu tam pieniedzy.
Ile wy jecie RC? OD 2 dni? Ogromna część sklepów to te same stare ekipy wyjebkowiczów sprzed wielu wielu lat pod nowym szyldem.
Prosze bardzo, hahahaha, niech wam jakiś kutafon napisze recke u SandałPedałena czy ChujCentrum za 1g brązowego CMC i napisze że to lepsze niż w ogóle objawienie się matki boskiej, a 4-mmc to gówno - potem wy czytacie takie kurwa pierdoły i zamawiacie podniecieni po 25-50, nawet 100 gramów - a paczuszka.... wiadomo jak z dostawą. Podobno kultowa
Bardzo przepraszam za inwektywy, ale widze takich postow dziesiatki i skwituje to tak - was trzeba jebać jak to powiedział pan stonoga, Tak was chinczyk nie wyruchał jak was sergiusz wyrucha!


RE: Ch**ce***um.n* - Gekon - 31.12.2022

Większość towaru jaki mamy u "polskich" V leci od schengenlabs aka  juklislab aka 3mmc4cmc. To dobry lab i oczywiście zgadzam się, że 1 podmiot ma nieraz 3 sklepy (tutaj także tak jest). Co jest bardziej zabawne każdy podmiot ma ten sam towar w większości. Są asy, które to samo 3cmc potrafia skrytykować I pochwalić u 2 innych V.
Co do tytułowego vendora osobiście sądzę, że on paki wysyła, tylko że one sobie lecą z kraju który dla UC wcale nie jest znany najbardziej z tulipanow, stąd różnie bywa, a polityka reshipow nie istnieje. Wystarczy spojrzeć na ich temat na dupku, to pewne że jakaś paka już im wpadła i nie ma ani jednego komentarza typu "reship doleciał". Wątpię, że to selective scam, nawet przy całkowicie kontrolowanym forum ciężko ukryć takie zagrywki. Czemu tak sądzę? Bo ten sklep już kiedyś walil selective scamy i było o tym głośno a polityka trzymania za mordę się tam od tego czasu nie zmieniła.


RE: Ch**ce***um.n* - Niesamowicie - 01.01.2023

Wprawdzie stamtąd tylko dwa razy miałem okazję się stołować, jednak obie paczki dotarły u jakość równie dobra jak dla mnie (testy u mnie wpadają raz na kilka miesiecy). 
Teraz powrót do tutejszych V, zobaczymy co będzieWink