Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - JokerRC - 02.01.2023

Ja na testa dostałem ice i MMC o kur sztos dosłownie


RE: Ch**ce***um.n* - Szyderca - 02.01.2023

(31.12.2022, 19:09)Gekon napisał(a): Większość towaru jaki mamy u "polskich" V leci od schengenlabs aka  juklislab aka 3mmc4cmc. To dobry lab i oczywiście zgadzam się, że 1 podmiot ma nieraz 3 sklepy (tutaj także tak jest). Co jest bardziej zabawne każdy podmiot ma ten sam towar w większości. Są asy, które to samo 3cmc potrafia skrytykować I pochwalić u 2 innych V.
Co do tytułowego vendora osobiście sądzę, że on paki wysyła, tylko że one sobie lecą z kraju który dla UC wcale nie jest znany najbardziej z tulipanow, stąd różnie bywa, a polityka reshipow nie istnieje. Wystarczy spojrzeć na ich temat na dupku, to pewne że jakaś paka już im wpadła i nie ma ani jednego komentarza typu "reship doleciał". Wątpię, że to selective scam, nawet przy całkowicie kontrolowanym forum ciężko ukryć takie zagrywki. Czemu tak sądzę? Bo ten sklep już kiedyś walil selective scamy i było o tym głośno a polityka trzymania za mordę się tam od tego czasu nie zmieniła.
Zgadzam się  selektywne scamy i to nie tylko w tym sklepie ....


RE: Ch**ce***um.n* - KiszczaK - 05.01.2023

Chemiczny to lkawal kurwy i cham ponad chamy,kultury zero,je any dres,ktory kazal opisywac produkty jak 2fdck i ocp czy jakos tak,chwalic 2mmc i jego zjebane pigółki,niecwiedzac cp tam sirdzi a wjebal mniecna mine nobwyslal to scierwo bez mojej wiedzy na adres domowy kumpla ktory byl na wakacjach.
kawal jebabegobcwela i nie pplecam.


RE: Ch**ce***um.n* - dekadan89 - 07.01.2023

niektórzy patrza poprostu na ceny albo sprzęt ktorego na dana chwile po drodze nie ma.
Sam zamawalem synthcoco od chema czu 3mmc albo od katys alfe i zadnego problemu nie było wrecz przeciwnie. ale sa lepsze sklepy  głownie to z dwoch korzystam


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 07.01.2023

Bo w tym sklepie dekadan89 problemem nie sa sorty i ich jakosc, tylko to, ze prowadzacy przedkladaja osobiste sprawy nad biznes. I 'nie umia (sic!)' w marketing. Nie rozumieja na czym polega tzw. technika polecen. Obsluzona dobrze osoba, powie o tym tylko zaufanym. Wyjebana powie kazdemu. A oni kasuja ludzi na hajs, ignorujac kazdy problem, ktory jest po ich stronie. Kazdy kto tam zamawia, musi byc swiadomy, ze w przypadku jakiegokolwiek problemu, nie bedzie zadnych szans na jego rozwiazanie. Biorac pod uwage skad i jak sla paki, trzeba sie 2x zastanowic, czy nasz apetyt na ryzyko jest tak duzy, zeby olac pewnych i 'umiejacych w to' V.


RE: Ch**ce***um.n* - tome3eqkks - 07.01.2023

święta prawda. Beeniepatu


RE: Ch**ce***um.n* - fiodor - 11.02.2023

Ostatnio widzę, że naganiacze tego i katy uaktywnili się na hyperku, czego wcześniej nie widziałem


RE: Ch**ce***um.n* - PUDZILLA - 11.02.2023

na dopku juz nikt w bzdury nie wierzy, to musza sie przeniesc z propagandą na [H], ktory tez schodzi na psy

only dopal only twc


RE: Ch**ce***um.n* - Szyderca - 11.02.2023

Jasna sprawa ONLY AND ONE DOPAL.ORG! Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - Lifeisbrutal - 11.02.2023

Znajdą się tacy co wszędzie będą dupę lizać Sergiuszkowi za sample.Ostatnio ktoś mi wysłał screena maila ich " Sample będą wysłane,ale recenzja weryfikowana dopiero udostępniona" xDD także o czym tutaj pisać.Jak oni " weryfikują" to to recka będzie pisana pod nich niż pod potencjalnego klienta