Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Yeterinio - 02.04.2023

(18.12.2022, 15:57)KiszczaK napisał(a): [Obrazek: Screenshot-2022-12-18-14-14-00-63-40deb4...480b12.jpg]

moje drugie konto jako Szalony dopek za prawde zostal dzisiaj zbanowany,w kazdtlym razie za prawde sergiuszek zniszczyl YourNightmare i SzalonyDopek Aka Kiszczak wal sergiusz hamie pier....
.
i Chemcentrum to zwykla szuja i cwelisko,dalem sie omamic temu zjebowowi i w inmie zasad koncze z takimi akcjami i samplami od xwelskich vebdor ów ....
Czas na zluzowanie i ograniczenie rc do minimum,czyli co za aktywnosc wleci,a jak jie to trudno,bede zdrowszy...

Ty sam sample od niego brałeś kurwiarzu a teraz smiesz jeździć po nim? Tak samo od sanda... Hah hipokryta. Tam cię od sampli odcięli to tutaj przyszedłeś z tym że zebrać nie musisz tylko posty piszesz. Masz mózg wypalony do zera używkami


RE: Ch**ce***um.n* - PUDZILLA - 02.04.2023

Yeterinio żeby to był pierwszy taki przypadek tutaj xD


RE: Ch**ce***um.n* - Yeterinio - 02.04.2023

Ale typ jest żałosny dosłownie. Nie wiem jak tego upośledzonego typa możecie tolerować. Tam go wyśmiewali, dosłownie szydzili bo nie potrafi normalnego zdania skleić

Za sample typ jest w stanie loda zrobić tak samo jak ta jego konkubina

Najlepszy tekst że w imię zasad kończy akcje hahaha co za kurwa zjeb. Ty nie masz żadnych zasad c****


RE: Mef**.t* - Kajabuza - 04.04.2023

SZANOWNY Panie kot_kreskowy coś kojarzę, że wpominał żeś Pan o bodajże zamiłowaniu do *4-MMC-ANALOG(ów)*
Jest test tego:
[b]4-MMC ANALOG OLD CRYSTAL[/b]
[b]Tak więc Prosto, sprawnie, doszło, ładnie piątką, wprawdzie, chcą dość, aż żem, tąpnął 😃[/b]
[b]Tak ja wiem, że "chemsierściuch" nie jest lubiany, za rzekomo źle pomalowane ściany, ale [/b]
[b]Ten ANALOG mnie serio zaskoczył. Przy sniffie pierwszym poczułem ten taki specyficzny zapach czy smak jak za czasów Kolka i dobrych RC w workach. 🤠[/b]


RE: Mef**.t* - Yeterinio - 08.04.2023

No bo to dobry analog


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 22.04.2023

Nie ma czegos takiego jak dobry analog.
Wy wiecie co to w ogole w chemii znaczy  analog? Te popluczny nawet nie staly blizej niz kilometr od 3-CMC czy cos. A wziąc 3 rózne dopki np NEP, 3-MMC i costam, i je zrekrystalizowac z powrotem to kazdy duren umie. Nienawdze slowa analog bo vendorzy zrobili z niego taką kurwe wyświechtana ktora stracila swoje pierwotne znaczenie.


RE: Ch**ce***um.n* - KiszczaK - 24.04.2023

Yeterinio  jesteś teraz pachołkiem chemicznego więc tak się wyrażasz,rozumiem,ale wszyscy wiedzą jaki to typ i co potrafi,a bluzgając mnie sam potwierdzasz że jesteś synem Sergiusza i lizesz mu jajca i dupę bez podmycia xD
Ten sklep,tfu... To selective scam. Basta.


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 24.04.2023

horsii 
Mi się zawsze wydawało, że "analog" to określenie działania danej substancji, w sensie, że działanie będzie zbliżone lub podobne oryginałowi. 
Jeśli źle myślę, to proszę o nakierowanie mnie na tory właściwe Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 24.04.2023

kot_kreskowy zasadniczo, w nomenklaturze uzywanej do opisow substancji, analog to substancja majaca albo zblizona formule chemiczna do porownywanego oryginalu (analog strukturalny), lub o zblizonym dzialaniu do oryginalu (analog funkcjonalny).


RE: Ch**ce***um.n* - wwojtuss - 24.04.2023

Benek bardzo dobrze to powiedzial, od siebie dodam, ze analog strukturalny moze zostac nazwany rowniez izomerem (bodajze), a co do horsiiego to zgadzam sie poteznie, kazdy pierdolony glupek rekrystalizuje 4 gownochlory i inne b-k i wpycha ludziom to jako 4MMC ANALOG GOLD FERRERO ROCHER EUFO KOSIOR, dziwie sie ze ludzie to jeszcze kupuja xdddd ale dzieki niewiedzy uzytkownikow ten biznes (robienie ANALOGOW zamiast jednolitej, dobrej jakosciowo substancji) sie oplaca