Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Epsiakos - 11.07.2023

Żeby nie było, nie jestem naganiaczem żadnym ani nic z tych rzeczy..
Jestem nowy u was, trafiłem tutaj bo jak to mówią "nic nie dzieje się bez przyczyny", lecz do meritum.
Zamawiałem parę razy od nich i wszo dochodzi, 3 ice faktycznie dobra, ale ostatnio zamówiłem Nepa i tu coś mnie zaniepokoiło.
NEP może nie należy do mocnych atomów, ale wcześniej zamawiałem od innego V i robiło jak trzeba a tutaj dopiero przy 200mg węża poczulem coś, oczywiście post ugrzązł w odmętach jako że od 2 lat nadal jestem Newbie..
Przy okazji zobaczyłem że jest Esco u którego nie zdążyłem wtedy złożyć zamówienia po tej akcji więc chyba się uda, zwłaszcza że asortyment ma akurat ten co mnie najbardziej interesuje


RE: Ch**ce***um.n* - majk RC kson - 11.07.2023

"nie jestem naganiaczem" winny sie tlumaczy xd zartuje bratku. sklep jak sklep zamowilem tego luxa moze dojdzie na weekend ale jesli tu macie prawdziwe mmc a nie analog to nie ma co chyba drazyc. Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - Epsiakos - 11.07.2023

No jak patrzę to podobno i real deal 4mmc tu jest i jakiś analog Henia, którego chętnie spróbuję


RE: Ch**ce***um.n* - sebekx9 - 22.07.2023

Rzekomo to sklep starej ekipy threecrystal


RE: Ch**ce***um.n* - Epsiakos - 24.07.2023

sebekx9 po moich ostatnich doświadczeniach na bank to nie oni, styl pisania itp wskazuje na właściciela niebieskiego forum tak samo jak styl kurew które człowiek dostaje zwrotnie a dochodzi jeszcze kwestia paru gowien które tam mają, bo poza 3cmc która zamawiałem i na tamten moment wydawała mi się nie wiadomo jak dobra to reszta to szrot i kilo mułu.
Może kiedyś opiszę działanie tego ich "synth Coco" razem ze zrzutem ekranu od nich z forum wiadomości która nie przeszła. Ja kurwa was przestrzegam jako osoba która nie dawno wyjebala stamtąd, macie tu sklepy z dobrym kontaktem i zajebistym BHP po chuj się tam pchać i doslownie truć siebie i innych


RE: Ch**ce***um.n* - sebekx9 - 25.07.2023

To może wcześniej prowadzili. Swoją droga swego czasu threecrystal to był wg mnie dobry sklep, szczególnie ich 3c


RE: Ch**ce***um.n* - Epsiakos - 25.07.2023

sebekx9 wiem że tam na drugim forum po nich jechali równo, ale podobno materiał sprzed zmiany właściciela był lepszy


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 25.07.2023

(25.07.2023, 20:02)sebekx9 napisał(a): To może wcześniej prowadzili. Swoją droga swego czasu threecrystal to był wg mnie dobry sklep, szczególnie ich 3c

Pierwsze chemcentrum to powrot 3c pod inna bandera. Na ten moment to jest sklep Pana od Zasad przez duze S.


RE: Ch**ce***um.n* - Mef123 - 12.09.2023

ten sklep ma polska domenę debile przestrzał jak skurwysyn nie zamówię nic


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 12.09.2023

Mef123 ...polską? Aby na pewno?



I co masz na myśli pisząc "przestrzał jak skurwysyn"?