Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Mef123 - 12.09.2023

horsii wpisz sobie w google sklepy z dopalaczmi i na pierwszej stronie masz ch********um.n to jest w kurwe dziwne to jest moja teoria spiskowa na fazie na mixe z merry mefa i alfa od ducha to jest moja obiekcja Sleepy


RE: Ch**ce***um.n* - Epsiakos - 12.09.2023

Tutaj akurat jest to kwestia pozycjonowania w google


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 12.09.2023

Mef123 To się nazywa pozycjonowanie strony. Normalna rzecz. Nasze forum też z tego korzysta, żeby częściej pojawiało się w wynikach wyszukiwania.
Dalej nie wiem gdzie ty widzisz polską domenę.

Przestrzał że co - że przypał?

Chłopie, nie wiesz chyba, ile ludzi wpisuje takie głupie frazy w google - "gdzie kupić dopalacze", "dopalacze sklep", "3cmc sklep paczkomat" itd... Wyskakuje ich sklep, to ludzie idą właśnie tam składać zamówienia. Kasa leci.

Przecież nikt ich nie będzie ścigał. Za co? Za pozycjonowanie strony w google? Wolne żarty.


RE: Ch**ce***um.n* - Diabeuu666 - 12.10.2023

Sergiusz rządzi ChemCentrum jebana pała.
Wyjebali mnie na Revoluta i Binance. Usunęli konta na dopalajmy i dopek bo się rzucałem z stawiałem, mówilem jak jest. Jebał ich pies. Dwulicowe kurwy!!!!  Jebać ich i ich sklep
Jest  wiele o wiele lepszych.. oszuści i złodzieje.


RE: Ch**ce***um.n* - Epsiakos - 12.10.2023

Ale to wiedza ludzie od dawna już xD


RE: Ch**ce***um.n* - Diabeuu666 - 12.10.2023

Jebać frajerów


RE: Ch**ce***um.n* - Hoxed - 03.12.2023

Cwelcentrum ---> ktos i tak pewnie to czyta z tamtad i polaczy kropki. Nie wysylaj nawet tego kurwa i tak ci to juz na e-mail pisalem odpusc se. (ofc nie odczytal dalej)

najprawdopodbniej wali jakis przekret zobaczymy wsm : D potrzebowalem cmc na szybko do niemiec. Pierwszy e-mail po zamowieniu ze wystlka bd opozniona o pare dni, Drugi E-mail:

Dzień dobry

Z przykrością informujemy o konieczności zrobienia przerwy na reorganizację. Do czasu zakończenia przerwy wszystkie nowe zamówienia zostały wstrzymane. Wszystkie już złożone zamówienia, które jeszcze nie zostały wysłane będą wysłane najpóźniej w ciągu półtorej miesiąca od dzisiaj.
Jeżeli wysyłka Twojego zamówienia nie ruszy w ciągu półtorej miesiąca od teraz po wcześniejszym kontakcie gwarantujemy zwrot całej wpłaty.
Gwarantujemy, że każdy otrzyma swoją paczkę a jeżeli nie to zwrot całej wpłaconej kwoty, ale spokojnie, dostaniesz swój towar tylko opóźniony. Mamy towar i wszystko jest ok, musimy tylko zreorganizować pewne sprawy aby wrócić do pełni sprawności, bo gdybyśmy nie zdecydowali się na ten ruch to nie odrobilibyśmy się nigdy. Jak widać paczki wychodziły i wielu osobom doszły, ale wychodziły za wolno i dlatego wymagana jest całkowita reorganizacja tak żeby wychodziły wystarczająco szybko aby każdy po zamówieniu miał wysyłkę na już.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, nikt nigdy u nas nie został oszukany nawet na 1g i to się nigdy nie zmieni, każdy kto zamawiał (a są Was dziesiątki tysięcy) wie jak to u nas wyglądało zawsze nawet jak paczka nie doszła to był reship z bonusami w całości z naszej kieszeni i chociaż tego typu sytuacje zdarzały się ekstremalnie rzadko to nawet w nich to my byliśmy stratni, nigdy Klient. Od momentu tej decyzji wstrzymujemy wszystkie dalsze zamówienia, Was wszystkich którzy chcieli u nas złożyć zamówienie zapraszamy do sąsiednich sklepów i powrotu do nas jak ponownie włączymy opcję zamawiania. A Was wszystkich którzy zamówili i nie mają jeszcze wysłanej paczki prosimy o cierpliwość i zrozumienie, sami wiecie co zamawiacie a my gwarantujemy, że tak jak nikt nigdy nie stracił u nas grama ani złotówki tak nigdy nikt nie straci ani grama ani złotówki i każda zaległa paczka zostanie zrealizowana max do półtorej miesiąca (a pewnie szybciej) i dopiero w momencie w którym odrobimy się ze wszystkich zaległości ponownie włączymy możliwość zamawiania o czym Was poinformujemy na forum oraz w mailingu. Zaznaczamy, że te półtorej miesiąca od dzisiaj jest to deadline i jeżeli nie wyślemy do tej daty Twojego zamówienia to zwrócimy Ci pieniądze. Natomiast planujemy rozesłać zaległości dużo wcześniej i po kolei wysyłać paczki zgodnie z kolejnością zamówienia a po Nowym Roku już mieć rozesłane wszystkie zaległości i być już otwarci na nowe zamówienia.

Wrócimy nie tylko z lepszą organizacją, która pozwoli na ekspresowe obsłużenie nawet tak dużych ilości zamówień jakie otrzymaliśmy w ostatnim czasie a dodatkowo po powrocie będzie również dostępna dostawa Inpost paczkomaty dla wszystkich tych którzy lubią żółte skrzynki.

Dziękujemy za Twoją wyrozumiałość i już teraz życzymy Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. Kontakt będzie cały czas, może nie codzień a co drugi dzień tak abyśmy mogli mocniej skupić się na kwestii reorganizacji i jak najszybszym powrocie w wielkim stylu. A dalszych newsów wypatruj w drugiej połowie grudnia/pierwszej połowie stycznia.

Pozostajemy do dyspozycji,


haha, Wesolych swiat.  No coz 48 ojro + koszt dostawy poszedl sie pierdolic xD Trzeba cos u zzzapa zmontowac xD


RE: Ch**ce***um.n* - 300 SEKUND - 03.12.2023

Swego czasu robiłem zakupy w tym sklepie, ale co mnie zawsze bawiło to sample free odrzucane nawet do sporych zamówień. Np. Jedna pigułka z cmc... 

Uszanowanko dla wszystkich sprzedawców którzy zawsze coś dorzucą w dodatku w ilości pozwalającej na konkretne przetestowanie sampla, a nie w ilości tak małej, że nic a nic nie poczujesz.

Chociaż raz gdy sklep przez swoją pomyłkę zaprzepaścił trochę mojego sprzętu wykazał się gratisami. Nawet talon jakiś na zakupy dostałem, ale wyrzuciłem, bo rzucałem. Hehe.


RE: Ch**ce***um.n* - BrylancikowA - 03.12.2023

Jeszcze ten sklep istnieje i działa ?


RE: Ch**ce***um.n* - 300 SEKUND - 03.12.2023

@"BrylancikowA" istnieje, działa i ma się dobrze. Jednak to sklep dla klienteli z całej Europy, więc nie ma podstaw moim zdaniem do zniesławienia tego dopkowego sklepu z obawy o przejęcie Polskiej klienteli, a spotykam się często. Zresztą... Chlory i inne nie zdelegalizowane jeszcze w NL rzeczy w asortymencie, a tu forum ma sklepy z... Ajaj::Smile))
Kilka razy, dawno temu robiłem zakupy i było ok, teraz Predigripal ma tak zszarganą opinię w moich oczach, że nawet nie biorę pod uwagę tego sklepu.

Ale pozdrawiam Ciebie Predator bez względu na to który z kolei właściciel stara się odbudować markę. [Obrazek: predator-the-predator.gif]