Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - C84S - 08.12.2023

nawebe skusiłby się się nawet o stwierdzenie że u tych dwuch panów Escobar  duch jest gwarancja dostawy. Gdyby nawet cos się stało z paką w trakcje przesyłki to jest tak fajnie że drugą Ci podeślą.


RE: Ch**ce***um.n* - Lukas1985 - 09.12.2023

Są ludzie którzy są zadowoleni z tego sklepu. Problem jest jak się coś sypnie. Wtedy ból i krzyk. A pomocy ni ma.


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 09.12.2023

Lukas1985 dokladnie tak. Bo ten sklep nie rozumie jak wazne jest zarzadzenie problemem. Zawsze tak bylo tam. No ale Seriozka podniosl to na wyzszy level


RE: Ch**ce***um.n* - Hoxed - 09.12.2023

(03.12.2023, 06:57)300 SEKUND napisał(a): Swego czasu robiłem zakupy w tym sklepie, ale co mnie zawsze bawiło to sample free odrzucane nawet do sporych zamówień. Np. Jedna pigułka z cmc... 

Uszanowanko dla wszystkich sprzedawców którzy zawsze coś dorzucą w dodatku w ilości pozwalającej na konkretne przetestowanie sampla, a nie w ilości tak małej, że nic a nic nie poczujesz.

Chociaż raz gdy sklep przez swoją pomyłkę zaprzepaścił trochę mojego sprzętu wykazał się gratisami. Nawet talon jakiś na zakupy dostałem, ale wyrzuciłem, bo rzucałem. Hehe.

mi dawal sample za opinie wystarczy wejsc na dopka i przejebac jego dzial i moich postow szukac xDDDDD biarac pod uwage moje aktualne podejscie i zrownojac je z czestoscia wypierdalanych postow przezemnie w jego dziale mozna wnioskowac ze musialo mi zalezec xDDDD


RE: Ch**ce***um.n* - 300 SEKUND - 09.12.2023

Mi wręcz przeciwnie. Delikatnie podpytałem (chcąc ich sprawdzić hihi) po jednym zamówieniu czy może życzą sobie jakiś specjalny pościk z mojej strony, to napisali, że nie trzeba nic pisać, wystarczy, że napiszę prawdę, że transakcja przebiegła bezproblemowo i paka dotarła. Ale myślę, że teraz są (czy byli) bardziej czujni mając konkurencję i mają się na baczności obawiając się szpiegów.

Ja tam pierdole te wojenki vendorów niech każdy z nich żyje w dostatku i ma zadowolonych klientów <3


RE: Ch**ce***um.n* - HunterZolomon - 22.01.2024

Dostał ktoś od nich ofertę pracy ? Big Grin
Zamawiałem tam kilka razy, i jakoś w grudniu chcieli mnie zwerbować.


RE: Ch**ce***um.n* - Lifeisbrutal - 22.01.2024

HunterZolomon Oferte pracy? Hahahaha jaką? Oni niech się sami wezmą do pracy i przestaną ludzi w chuja robić a nie oferty pracy dają.


RE: Ch**ce***um.n* - SztywnyMisza - 22.01.2024

HunterZolomon ta a później cie wyjebią na jakieś revoluty czy coś już jeden pisał że jakaś akcja była xD


RE: Ch**ce***um.n* - Lifeisbrutal - 22.01.2024

A'la praca za klefedron 😂 hahaha rozjebane jak życie prostytutki 😂


RE: Ch**ce***um.n* - ładneoczka - 22.01.2024

Z takimi szujami to za miliony bym nie chciała pracować !