Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - SztywnyMisza - 03.05.2022

sergiuszek pewnie czyta i placze przez te oszczerstwa Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - M100 - 03.05.2022

Hahahajajaaaaa


RE: Ch**ce***um.n* - Attenborough - 03.05.2022

(03.05.2022, 13:57)eneduerabe napisał(a): Selective scam

Pytanie kto dostanie to co zamówił, a kto najdroższe cukierki w życiu. 
Małe zamówienia dochodzą a duże nie? Czy zmieszany z błotem i zbanowany zostanie ten, komu celnicy "oclą" paczkę? Choć moim zdaniem to ostatnie odpada, tyle co mogłem to sprawdziłem że w moją paczkę celnicy nie ingerowali. Poza tym w razie inspekcji paczka nie poszłaby dalej - takie informacje uzyskalem. Strata była tak duża że się przyłożyłem, aby sprawdzić co sie dało.


RE: Ch**ce***um.n* - Zenez - 03.05.2022

A wcześniej paczki dochodziły?


RE: Ch**ce***um.n* - Szyderca - 06.05.2022

(03.05.2022, 12:24)Attenborough napisał(a): Wyglądało zbyt pięknie, aby było prawdziwe. Kilka tys. PLN, lekko ponad 200g tematu i pusta paczka. Zero ingerencji celników - dzwoniłem do firmy kurierskiej z numeru podanego na pace z zachowaniem BHP, brak informacji o kontroli ani jakichkolwiek trudnościach. Brak śladów otwierania. W odpowiedzi na reklamacje zmieszanie z błotem i ban.
Ciekaw jestem, czy ktoś cokolwiek od nich dostał?
Dlaczego inne sklepy czasem niecierpliwi userzy zmieszają z błotem na forum bezpodstawnie i jakoś ani posty nie giną, ani bany nie lecą.
Gdzie to super pakowanie na wysyłkę z NL? Na wysyłkę krajową to tak, ale nie na zagranicę. Na taką trasę jest to książkowy przykład jak nie pakować.
Drapieżnik ma o wiele większe doświadczenie, dłużej na rynku,  a jednak jego paki wpadają i nikt tego faktu nie ukrywa. Na forum tego sklepu, którego nazwy lepiej nie pisać wszystko jest idealnie, nikt się nie żali. Jak to możliwe?
Drapieżnika też traktuje z dystansem , jakoś jak zaczynał 8 lat temu czy 9 nie chce kłamać,  zostałem wyjebany na 300g maczany dlatego jak wszedłem po 8 latach na forum niebieskie zdziwiłem się że on jeden z najdłużej dzialajcych sklepów... i ciagle ten sam problem hehe słaby kontakt i ciągle problemy.

Attenborough Właśnie jak napisałeś jak by ja przechwycili to paczki byś nie dostał a wezwanie na policję pozdrawiam.


RE: Ch**ce***um.n* - M100 - 07.05.2022

Jebać tooo Smile


RE: Ch**ce***um.n* - ProducentRC - 07.05.2022

Zamawiałem raz przyszło zajebiste 3cmc


RE: Ch**ce***um.n* - Attenborough - 08.05.2022

(06.05.2022, 19:03)Szyderca napisał(a): Attenborough Właśnie jak napisałeś jak by ja przechwycili to paczki byś nie dostał a wezwanie na policję pozdrawiam.

Dane były fake, o BHP bardzo dbam, więc gdzie mieliby wezwanie przysłać? 
Jednak nie sądzę aby tylko paczkę "ocenzurowali" i puscili dalej opakowujac w całkowicie nowe opakowanie bez śladów otwierania.
Chyba, że ktoś jest w stanie potwierdzić ze czasem celnicy tak robią. Paczka szła planowo, bez opóźnień.

(07.05.2022, 08:27)ProducentRC napisał(a): Zamawiałem raz przyszło zajebiste 3cmc

Duża ilosć dotarła? Oczywiście w przyblizeniu aby sklep nie mógł poznać kto pisze. 
Faktycznie takie super opakowanie, czy przypadek ze dochodzi? 
Czy może wysyłając puste paczki pakuja byle jak.


RE: Ch**ce***um.n* - ProducentRC - 08.05.2022

20g mi przyszło zapakowane dość bezpiecznie. Attenborough


RE: Ch**ce***um.n* - Ojciechrzestny - 08.05.2022

Jak z jwh canna od chema?