Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 29.01.2024

Lukas1985 a skąd w tym "równaniu" w ogóle wziąłeś wjazd psów?

Jak vendor 3 miesiące wysyła przesyłkę, i nie potrafi tego ogarnąć, to jego przedsięwzięcie jest przedsięwzięciem dysfunkcyjnym i co za tym idzie nie powinni tam ludzie kupować.

 Jak mi ktoś 3 miesiące nie potrafi wysłać tego co zamówiłem to chyba mówi samo przez siebie. A a nawet jakby służby sprawiały im jakieś tam wybitne problemy, to 3 miesiące to jest bardzo długi okres czasu na to, żeby to ogarnąć i zrobić nawet jakiś reship jeśli coś sie stało czy nawet napisać do klienta "jest problem taki i taki, oddajemy ci kasę". Nikt nie czeka 3 miesiące na paczkę. Jak zamawiam RC i ktoś 3 miesiące nie potrafi mi dostarczyć produktu, to mówię że to wałek. Zapytam w taki sposób: Kto NIE powie że to wałek jeśli w ciągu 3 miesięcy nie dostał zamówienia? I kto po 3 miesiącach oczekiwania na produkt za ktory zaplacil NIE powie że zostal oszukany? Jeszcze w tej branży...? Luks proszę cię. Smile


RE: Ch**ce***um.n* - SHOTON - 29.01.2024

3 miesiące hehe to chyba sanki, No ale mimo wszystko nie zapomniał bo ja sam bym juz zapomniał ze cos zamawialem Big Grin


RE: Ch**ce***um.n* - HunterZolomon - 29.01.2024

(22.01.2024, 13:25)Lifeisbrutal napisał(a): HunterZolomon Oferte pracy? Hahahaha jaką? Oni niech się sami wezmą do pracy i przestaną ludzi w chuja robić a nie oferty pracy dają.

Tak po krótce:

- Na dzień dobry, depozyt najlepiej jakieś 10-20tyś zł
- Szkolenia know-how 1 miesiąc
- Pakowanie przesyłek, oczywiście dostajesz liste ile i do kogo
- Nadawanie w punkcie.

Wypłata raz w miesiącu w krypto, biorąc taką ofertę to można by sobie ładnie narobić problemów.


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 29.01.2024

HunterZolomon pisz normalnie, tutaj. Moze ktos sie skusi


RE: Ch**ce***um.n* - HunterZolomon - 29.01.2024

(29.01.2024, 22:33)Beeniepatu napisał(a): HunterZolomon pisz normalnie, tutaj. Moze ktos sie skusi

Napisałem Big Grin

(22.01.2024, 13:45)SztywnyMisza napisał(a): HunterZolomon ta a później cie wyjebią na jakieś revoluty czy coś już jeden pisał że jakaś akcja była xD

Nie mam 10 lat i kręconych zębów, żeby brać taką ofertę Smile


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 29.01.2024

HunterZolomon Miesac 'know-how' - to piekne 😭😭😭


RE: Ch**ce***um.n* - HunterZolomon - 30.01.2024

(29.01.2024, 22:41)Beeniepatu napisał(a): HunterZolomon Miesac 'know-how' - to piekne 😭😭😭

Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać🤣

Tak odnośnie ich produktów to, NEP oraz 3CMC i mixy udające koks były dość dobre do badań. Ale co zamówienie, to za każdym razem inaczej także loteria. 

Dobrze że trafiłem na to forum, tutaj nie ma monopolu jak wiadomo gdzie😁 I wybór w sklepach partnerskich jest bardzo duży.


RE: Ch**ce***um.n* - Lifeisbrutal - 30.01.2024

HunterZolomon Za chuja bym się. nie zgodził ja bym się najebał a oni na końcu w chuja by mnie zrobili.


RE: Ch**ce***um.n* - nawebe - 31.01.2024

Ostatnie zamówienia ponad 2 lata temu byłem bardzo zadowolony z jakości i w ogóle i ostatnio po małej przerwie zdecydowałem się na małe zakupy u nich opłaciłem wszystko git mieli wysłać w ciągu paru dni xd tydzień cisza pisałem maile i nagle się okazuje że sklep robi sobie przerwę xdd wiadomo chciałem zwrot kasy ale obiecywali że w styczniu wyślą że to jednorazowe opóźnienie. Pisali nawijali makaron na uszy szczerze to już nawet zapomniałem o tym i nagle dostaje maila że paka startuje no i przyszła jakość nepa taka sobie ale sklep nadal nieaktywny. Dostałem kod plus 10% do następnego zamówienia ale chyba już pierdolę ich


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 31.01.2024

10% Podobno kultowa Ja to bym ich wyśmiał nawet jakby przysłali kod 50%.