Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Epsiakos - 06.03.2024

Zalezy od zamówienia, do 600zl 90% dociera do celu, jak zamówisz za 1000+ to tutaj już gorzej bo gadałem z paroma osobami i wpadały paczki a a jak już dotarła to np mniej wszystkiego


RE: Ch**ce***um.n* - whaaaaitwhat - 08.03.2024

Powiem tak ostatnio random strzal puscilem do cwela i sie nie zawiodlem wrecz zaskoczylem ale jak wyzej jednen post i takie rzeczy tez slyszalem. Ze to loteria i zloty strzal.
ale imo mdphp w freebasie nikt mocniejszego nie ma. Taka moja opinia ale samego sklepu raczej bym unikal.


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 08.03.2024

(06.03.2024, 15:20)kinia03x napisał(a): Skończ pierdolić. Jakieś dowody masz czy tylko swoje pierdolenie i paru osób? Mam znajomych co zamawiająca stamtąd konkretne ilości i dochodzą paczki. To co odwalą się na tym forum to jedno ale paki latają.


Posłuchaj, to że Ty masz takie doświadczenia to jedno, jednak osób okradzionych jest od chuja.

Osobiście widziałem paczkę w której miało być 110gr tematu a przybyła paczka żelków i pogniecione kartki w kartonie.

Nie wiem jak teraz to wygląda i w sumie to nie obchodzi mnie to ale 1,5 roku temu fala wyjebek była ogromna.

Nie broń tego śmiecia bo ja miałem z nim więcej do czynienia niż Ty i wszyscy twoi znajomi razem wzięci bo przez prawie 4 lata jako user siedziałem na tamtym forum pod nickiem Chemiczny a moich postów są tam setki. 
Spędziłem tam naprawdę dużo czasu. Zmarnowanego czasu - jak się później okazało.
Znam tą kurwę od podszewki, wiem jaką szują jest i uwierz, że to co zbudował, to powstało na krzywdzie setek osób.

To selectiv scam.

A jacyś ludzie paczki muszą dostawać co by były na forum jakiekolwiek dobre opinie wiec S wybiera sobie przychylne mu osoby bądź takie które nie mają JESZCZE zielonego pojęcia o tym co się tam odpierdala.


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 08.03.2024

I jescze jedno.

(06.03.2024, 15:20)kinia03x napisał(a): To co odwalą się na tym forum to jedno ale paki latają.

Jak myślisz, po co jest tam cenzura?
Po co nowi userzy muszą mieć zatwierdzane posty?
Właśnie po to aby nikt nie zamieścił informacji o tym że został wydymany.

To o czym tu napisałaś pokazuje tylko jak dobrze idzie mu motanie i zaślepianie ludzi, bo będąc nowym użytkownikiem nie widzisz tego co jest skrzętnie ukrywane. Nie widzisz negatywnych opini i wpisów o wyjebkach bo S dba o to aby ich nie było.
Oddzielasz jedno od drugiego a tymczasem to jest ściśle ze sobą połączone.

Nie bój żaby, S wie jak sobie radzić z 'niesfornymi' userami majac do dyspozycji swoją świtę oraz stado przydupasów.


RE: Ch**ce***um.n* - kinia03x - 09.03.2024

Szczerze to mnie to wali co tam się dzieje. Swoją opinię opieram na słowach bliskich ziomków. Sama osobiście robię zamówienia gdzie indziej. Po ostatnim u RcBlack zostaje tam na dłużej. Tyle z mojej strony


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 09.03.2024

(08.03.2024, 19:26)kot_kreskowy napisał(a): Po co nowi userzy muszą mieć zatwierdzane posty?

U nas też ale to bardziej zabezpieczenie przed spamem jest. Przeciez napiszesz tutaj 5 postów i ci to schodzi, automatycznie. To sie wydaje niczym bo co to 5 postów jebnąć. Ale uwierz mi że wielu by sie nie chciało zmyślać 5 postów na temat. Ludziom sie nie chce kont zakładac  zeby cos zobaczyc tam w necie jak wymagane jest logowanie zeby zobaczyć treść a to rwa 20 sekund.

 Jakby jakiś spamer z indii odpalił skrypt i nie byłoby u nas akceptowania w ogole to miałbyś tutaj 1000 tematów z linkami do viagry na godzine. 


A tam to mozesz napisać chuj wie ile postów i 90% forum rozpierdalać wiedzą, recenzjami, czymkolwiek i tak będzie wszystko sprawdzane dopóki nie weźmiesz po same kule. Tam masz rangę nie za ogólnie "ile wniosłeś do forum" w sensie dobrych informacji, opinii, raportów, jak sie znasz itd tylko jak dobrze tanczysz jak zagrają.  Tam największy baran szybciej dostanie awans, jeśli tylko bedzie pisał tak jak trzeba, niż ktoś faktycznie rozgarnięty, doinformowany, piszący fajnie rzeczowo i na temat ALE wtedy trzeba pisać choć troche prawdy. XD Zadziwiające podobieństwo, w komuniźmie tez najlepsze "posady" mieli nie najinteligentniejsi, tylko ci najbardziej zagorzali i fanatyczni, odklejeni wrecz. 

 A jak już dostapisz zaszczytu dostania uprawnień do pisania postów bez cenzora stojącego nad tobą, to jest bosko, bo wtedy masz obiecane, że ak tylko nowy sklep sie u nich zareklamuje to bedziesz miał to słynne 'pierwszenstwo do sampli'.Mmmm trujeczka....

 Oczywiscie do czasu. Raz sie jebniesz i napiszesz coś choć troche "nie tak" i twój status trafia chuj. I wtedy ci elitarni, co się nie zgorszyli (tak jak ty) robią takowemu userowi coś takiego jak kurwa w chinach w trakcie rewolucji kulturowej, wyciągali takiego przed publike, wkładali go w dyby czy przywiązywali do czegoś i godzinami wszyscy go poniżali, obrzucali śmieciami, jaki ty wstrętny, zły itd. wstydź się, hańba. Wróg. Coraz więce tych podobieństw do pewnego ustroju xD Proponuje zacząć ich nazywać czerwonym forum. Bo nie może być dwóch niebieskich, a z tej dwójki to oni mają totalitarne zapędy.

 Dodam, że w chinach co prawda na koncu nierzadko tych "wrogów narodu" wściekły tłum zabijał jak sie juz nakręcili ostro na jakiegoś dyrektora fabryki, no na dopku nikogo nie zabijają oczywiście. Ale tracisz dostęp do sampli. To co to za życie bez sampli....

Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 09.03.2024

horsii 
Nawet nie wiedziałem że mamy taki myk z tymi pięcioma postami zatwierdzonymi.
Serio.
Ale tak jak mówisz, to bardziej ochrona przed spamem a niżeli jakiekolwiek ograniczenie xd


RE: Ch**ce***um.n* - Maniek - 09.03.2024

Nie wiem skąd wzięliście liczbę pięciu postów. Ja np. wiem o jednym poście, którego trzeba zatwierdzić w przypadku nowego konta Podobno kultowa Zresztą sam to zasugerowałem technikowi, żeby tak ustawił.

Zgadza się, że jest to pewnego rodzaju dodatkowa ochrona przed spamem. Ostatnio sporo tego spamu reklamowego pojawia się na forum.

#offtop


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 09.03.2024

5 czy 3, czy coś takiego, no nie jestem pewien dokładnie bo takie ilości postów to ja miałem 3000 postów temu. Z dupy liczba, owszem, - chodziło mi o to, że napiszesz pierwsze troche które przyklepie moderator jesli to nie jest reklama viagry czy inny syf, i tyle, baw się. Pamietam że byl tu u nas kiedyś jakis koles co naspamował jakimiś reklamami batoników z wietnamu czy czymś takim XD


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 10.03.2024

Maniek 
Ja nie wiem, myślałem że wogóle nie ma.