Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - KACPER - 18.05.2022

Nigdy bym nie zamówił nic z tego sklepu zważywszy jak jest "kolorowany" przez niebieskie Smile


RE: Ch**ce***um.n* - Attenborough - 18.05.2022

Pazyfea napisałem chyba w pierwszym albo drugim poście rząd wielkości straty. Nie podam dokładnej kwoty z oczywistych przyczyn.

KACPER "kolorowany" przez niebieskie? Dziś bardziej by mnie zaniepokoił brak niezadowolonych klientów, co się w normalnym sklepie tego typu nie zdarza. Na każdy sklep
czasem ktoś czasem wyleje pomyje i zazwyczaj przyjmowane jest to przez V. z pokorą.


RE: Ch**ce***um.n* - KACPER - 18.05.2022

Właśnie o to mi chodzi, zero złych opinii każdy zadowolony. Omijać ten sklep szerokim lukiem


RE: Ch**ce***um.n* - krzysko - 18.05.2022

Podobno selective scam, mi sie przyfarcilo jak juz pisalem.Nie zamawiac.


RE: Ch**ce***um.n* - inspiron - 19.05.2022

nie wiem czemu tak mowicie ale ten sklep ogolem jest legitny zapierdala na pelnych obrotach
zawsze rano sie nawet odzywa na innym forum z powitaniem
duzo ludzi codziennie pisze zawsze na plus i paki dolatuja
a 3cmc ice maja podobno jedno z lepszych
takze nie wiem czemu takie posty


RE: Ch**ce***um.n* - Attenborough - 19.05.2022

@abdul dwa pierwsze posty nie odpowiadają na postawione pytanie? Oraz kilka nastepnych? Czy o innych sklepach ktoś tak pisze?
Gdyby była taka bajka, to po co kupować gdziekolwiek indziej?


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 20.05.2022

Ludzie, nie bedzie tam nigdy negatywow. Bylem ostatnij, ktory napisal, ze mial 3 piksy i na nikogo nie zadzialaly. I w ten wlasnie dzien dostalem newbie.
Zaloze sie, ze jakbym zlozyl zamowienie to dostane wyjebke. Na bank trakuje ludzi


RE: Ch**ce***um.n* - inspiron - 20.05.2022

(19.05.2022, 22:13)Attenborough napisał(a): @abdul dwa pierwsze posty nie odpowiadają na postawione pytanie? Oraz kilka nastepnych? Czy o innych sklepach ktoś tak pisze?
Gdyby była taka bajka, to po co kupować gdziekolwiek indziej?

nie wiem sam sie zastanawiam 
dlaczego na innym forum codziennie jest po 5 postow z samymi pozytywnymi postami ? 
a 3cmc ice podobno to wypas jakich malo 
w huju mam ten sklep ale napewno nie jest to scam
a  i dobrze wiem kto ten sklep prowadzi na co sram ogolem 

i sram na tamto forum 
juz sie tam nie udzielam


RE: Ch**ce***um.n* - Pazyfea - 20.05.2022

(18.05.2022, 17:41)Attenborough napisał(a): Pazyfea napisałem chyba w pierwszym albo drugim poście rząd wielkości straty. Nie podam dokładnej kwoty z oczywistych przyczyn.

KACPER "kolorowany" przez niebieskie? Dziś bardziej by mnie zaniepokoił brak niezadowolonych klientów, co się w normalnym sklepie tego typu nie zdarza. Na każdy sklep
czasem ktoś czasem wyleje pomyje i zazwyczaj przyjmowane jest to przez V. z pokorą.

A okki Big Grin


RE: Ch**ce***um.n* - Kajabuza - 22.05.2022

Ciekawostka bom zawitał na chwilę na inne forum (kto ma wiedzieć ten wieBig Grin) ktoś pisał wyżej, że tam same pozytywne komentarze na temat sklepu, ale jak widać tak kolorowo wcale nie jest, a oto dowód w postaci niezaakceptowanego posta na dopku (post widać w zakładce Aktywne Tematy  i czeka na akceptację moderatora od wczoraj i zapewne się nie doczeka)

Gościu nie miesza sklepu z błotem tylko przedstawia swoją sytuację z tym vendorem. Trochę to słabe, że nie dopuszczają takich postów Podobno kultowa



[Obrazek: Screenshot-2022-05-22-09-06-58-74-40deb4...480b12.jpg]





[Obrazek: Screenshot-2022-05-22-09-07-04-22-40deb4...480b12.jpg]