Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Maniek - 22.05.2022

Czyli nie wszystko złoto co się świeci, jak to mówią... Podobno kultowa Ciekawe dlaczego nie akceptują tego wpisu... Pytanie retoryczne, ale wyjaśniając taką czy inną sytuację sklep by pokazał innym potencjalnym klientom, że jest w porządku i że załatwia takie sprawy od ręki, a nie zamiata sprawy pod dywan.


RE: Ch**ce***um.n* - Kajabuza - 22.05.2022

Maniek Ja detektywem nie jestem, ale w ogóle dziwny mechanizm działania, że widać posty przed zaakceptowaniem Podobno kultowa

Dlatego z całym szacunkiem do zwolenników dopka, ale mnie nigdy nie porwało tamto forum Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - Scott - 22.05.2022

Ten widok  nieezskceptowanych postow to błąd skryptu. Pokazuje jednak ze negatywne posty nie są akceptowane. O tym samym poście dziś myślałem i nawet  szukałem go dziś, jednak daremnie.


RE: Ch**ce***um.n* - Kajabuza - 22.05.2022

Szybko zniknął ale byłem szybszy hehe Podobno kultowa

Ja tam nie wiem może są i klienci zadowoleni, ale normalnie sklep powinien przyjąć krytykę czy szkalowanie czyjeś i publicznie się z tym skonfrontować, naprawić szkodę czy też przedstawić swój punkt widzenia jeśli to nie prawda a tu widzę ucieczkę...

To nie wzbudza zaufania. 

Ale trzymam kciuki, żeby nikt nie czuł się zawiedziony żadnymi zakupami gdziekolwiek Big Grin


RE: Ch**ce***um.n* - DariuszAwariusz - 24.05.2022

dobrze wiedzieć


RE: Ch**ce***um.n* - dekadan89 - 22.06.2022

Co to się odpierdala ja zakładam temat o prawilnym sklepie a ten już istnieje w oszustach, z chem .eu to samo zamówiłem nie widząc wątku doleciało.
O co to chodzi? Ciężko mi będzie przeczytać te 6 stron bo oczy mam tak wyjebane jak moje gokonice, ale robiłem 2zam i obchodzili się ze mną jak z jajkiem odpowiedzi całą dobę słali bo paka gdzieś zabłądziła i wylądowała w Hiszpanii to żebym nie czekał na przekierowania itp wysłali z marszu drugą....była po 3 dniach. Drugie zam było po 4


Albo to to są specjalne ustawki zagrywki bo oni na dopku i dlatego . Ta wojna na Ukrainie to jest chuj miedzy dopal a dopek.
Każdy ma prawo wyboru a że tu na razie wiszą 3 albo 4 chuj znajet banery na krzyż i to z takim asortymentem że trzeba się długo zastanowić co kupić.
Ja myślałem że się tu trochę zabawie pogłupieje poleca warn za warnem jak na różowym, niekiedy czasowy banik ale pierdole już wy się sami pozagryzacie. Jest garstka ludzi uważająca się za Bóg wie kogo i chce rynek sobie podporządkować.
.


RE: Ch**ce***um.n* - Maniek - 22.06.2022

Spokojna Twoja rozczochrana Podobno kultowa Nikt się nie "pozagryza" Smile nie martw się - zasadniczo ludzie stąd mają wyjebane na sąsiednie forum.

Właściciel sklepu o którym jest ten wątek i zarazem admin tamtego forum, jako pierwszy wrzucił vendora Escobar.store do działu scam i oszuści, mimo, że to perfidne kłamstwo, bo paczki latają i każdy kto zamówi dostaje swoje zamówienie - co można zobaczyć po komentarzach.

Skoro sklep tego admina usuwa niewygodne posty swoich klientów, którzy mają jakieś zastrzeżenia i skoro ten sklep odmawia wysłania brakującego produktu z zamówienia (można zobaczyć w tym wątku na poprzednich stronach screeny, które wrzucił jeden z użytkowników) to wedle mojej oceny wrzucenie go do działu "Nieuczciwe sklepy" jest jak najbardziej zasadne, bo takie zachowanie raczej uczciwe nie jest.


RE: Ch**ce***um.n* - KACPER - 22.06.2022

Podpisuje się rękoma i nogami pod postem Maniek

Escobar to konkretna firma, paki latają, BHP na świetnym poziomie.
A w dodatku w piątek dostawa 3cmc i cherry.
Już nawet nie wspomnę o konkursach jakie nam Esco sprawił za aktywność z wlasnej inicjatywy! PEACE


RE: Ch**ce***um.n* - dekadan89 - 22.06.2022

no to całkowicie zmienia postać rzeczy panie bo ja nie śledziłem polaczków od czasów bana w ogolę to przerwa była trochę większą bo sanki pojechały i inne historyje się działy a wróciwszy do zabawek od razu waliłem w sklepy Niderlandów a pewnego kilkudniowego futrowego uniesienia poprzeglądałem co się wyprawia u nas.
Pojazd na esco czytałem i i nie pojmowałem tego skąd taki obrót sytuacji jak chłop działał dobrze a bynajmniej nie widziałem nigdzie narzekań a tu nagle taki bluzg
Teraz jeszcze wyszło że poleciłem największego chuja w biznesie. Taki zwykły konsument nie wie co kto z kim i jak bo bierze towar i spierdala,
Ja bynajmniej tak robię ale nie wale w ciemno, szukałem 3mmc trafiłem tam, opinie były dobre, sklep działał, 3ka na prawdę dobra to kupiłem,

Mimo huraganu Katrina we łbie dociera do mnie skąd ten gniew oceanu. Dzieki


RE: Ch**ce***um.n* - Maniek - 22.06.2022

dekadan89 Edytowałem swojego poprzedniego posta i dopisałem jeszcze jedną kwestię, nie wiem czy zdążyłeś przeczytać przed wrzuceniem swojego posta. Zobacz sobie o czym napisałem na końcu i sprawdź w tym wątku wcześniejsze wpisy, gdzie jeden z użytkowników wrzucił screeny z tamtego forum jednego z niezadowolonych kllientów i tego posta oczywiście usunęli, a na gościa, który dopominał się o swoje niekompletne zamówienie wypięli się Wink