Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - M4xxdd - 17.07.2022

jeszcze to pierdolenie o BHP ,paki przychodzą gołe i wesołe. Substancja sie zgadza ,ale w żaden sposób nie zabezpiezona przed wykryciem przez mundurowych


RE: Ch**ce***um.n* - kiertnik82 - 18.07.2022

Osobiście zamawiałem tam może z 4 razy i zawsze paczka dochodziła, dobrze zapakowana i z dobrymi odczynnikami. Raz jednego odczynnika było troche za mało. Były to zawsze małe zamówienia tj. max 10g, więc nie wiem jak by było przy większych.

Natomiast sam doświadczyłem dużej cenzury na tamtym forum. Napisałem kiedyś że wiśnia od Esco to obecnie najlepsza sól z obecnych i post został usunięty.


RE: Ch**ce***um.n* - KACPER - 22.07.2022

Ludzie, nie wiem jak teraz ale gość jeszcze do niedawna wysyłał normalnie bez choćby jebanego pakowania próżniowego. 
Dajta spokój z nim i tym jego bhp


RE: Ch**ce***um.n* - Szyderca - 14.08.2022

(16.05.2022, 18:50)Attenborough napisał(a): Jakoś nie umiałbym im zaufać ponownie po tym, jak się zachowali gdy pojawił się problem. 3cmc ma san********.com i jest ono bardzo dobre, a nie leci przez granicę, co zmniejsza ryzyko. Poza tym san.. podobno w razie czego dokonuje reshipu - na szczęście nigdy nie musiałem korzystać.

Może napisze ktoś jak ch**ce***um.n* zachowuje się w razie utraty paczki?

Chuja do dupy a nie reship... cwel jebany wyjebal mnie w grudniu tamtego roku na 2x 50g 50 hexa i 50 4cmc bondy czy jakoś tak....

(17.05.2022, 20:59)beeniepatu napisał(a): Attenborough u kazdego V istnieja ryzyka, ktorych trzeba byc swiadomym
Sandowski reshipuje 100% - ale duze wahania jakosci. Czasem Twoje zamowienie moze okazac sie mystery box'em. Do tego czasem problem z logistyka dotyczaca odbioru zamowien, co eksponuje V na przypal. Zawsze mozna sie jendak dogadac.
Chemiczny ma logistyke ok, tematy ok. Ale z dogadaniem sie zawsze byl i bedzie problem. Kiedys reship'owali 50% ale zasadniczo umywaja rece. Do tego, oaobiscie uwazam, robia  selektywne wyjebki. A jak gdzies poublicznie ich pojedziesz to masz pozamiatane. W regulaminie nie ma nic o reshipach wiec nalezy uznac, ze ich nie ma

Nie zgadzam się to cwel jest z cyckami nic więcej i 0 reship !

(19.05.2022, 16:27)inspiron napisał(a): nie wiem czemu tak mowicie ale ten sklep ogolem jest legitny zapierdala na pelnych obrotach
zawsze rano sie nawet odzywa na innym forum z powitaniem
duzo ludzi codziennie pisze zawsze na plus i paki dolatuja
a 3cmc ice maja podobno jedno z lepszych
takze nie wiem czemu takie posty

Ty to tam pizde zamknij naganiaczu jebany bo cię znajdę i w morde na pluje !

(20.05.2022, 14:25)inspiron napisał(a): nie wiem sam sie zastanawiam 
dlaczego na innym forum codziennie jest po 5 postow z samymi pozytywnymi postami ? 
a 3cmc ice podobno to wypas jakich malo 
w huju mam ten sklep ale napewno nie jest to scam
a  i dobrze wiem kto ten sklep prowadzi na co sram ogolem 

i sram na tamto forum 
juz sie tam nie udzielam

Ty kurwo nawet 0000000000.1 nie zamówiłeś,  nawet za przesyłkę nie wysłałeś więc Ty jebana w dupe kurwo za sample ściśnij pizde !


RE: Ch**ce***um.n* - Nieświadomka - 14.08.2022

Szyderca to ze ktoś cię wyjebal to rozumiem i nie popieram takiego zachowania, ale dlaczego musisz być tak agresywny do rówieśników z forum?


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 14.08.2022

Nieświadomka bo to prawda Podobno kultowa
ten gościu nic nigdy nie zamówił, a wszystko o czym na tym forum opowiada, to powtarzanie tego co zasłyszał od kogoś lub po prostu wymyśla żeby tylko wyklepać posty dla nagród. jego drugie konto to furiat


RE: Ch**ce***um.n* - Szyderca - 14.08.2022

(14.08.2022, 19:52)Nieświadomka napisał(a): Szyderca to ze ktoś cię wyjebal to rozumiem i nie popieram takiego zachowania, ale dlaczego musisz być tak agresywny do rówieśników z forum?

Bo jak każdy wie to są naganiacze , a z kurwami trzeba jechać,  nikogo na dopek ani tu ani nigdzie indziej nie nagonilem na gówno! A mnie nagonili nie raz przez jebane takie właśnie wpisy... dlatego kurwy trzeba jebac do spodu !
horsii on do mnie o kanna pisał.... to cwel jebany ....

Ps. Poczytaj moje posty tu i na dopek i zobaczysz czy ja nakurwiam sample czy robie zamowienia i pisze sama prawdę czy o rc czy o kanna.


RE: Ch**ce***um.n* - Nieświadomka - 14.08.2022

Rozumiem czyli już wiem skąd ta frustracja. Słusznie.


RE: Ch**ce***um.n* - winiu - 14.08.2022

Jak jakieś sklepy pizgaja walki i nie można się na ten temat wypowiadać, bo banują to trzeba stwarzać ich profile na fb, umieszczać odpowiednie informacje i rozsyłać po odpowiednich osobach, a tutaj zamieszczać jedynie link do takiego konta dla zainteresowanych


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 14.08.2022

(14.08.2022, 19:43)Szyderca napisał(a): Chuja do dupy a nie reship... cwel jebany wyjebal mnie w grudniu tamtego roku na 2x 50g 50 hexa i 50 4cmc bondy czy jakoś tak....


Nie zgadzam się to cwel jest z cyckami nic więcej i 0 reship !


Ty to tam pizde zamknij naganiaczu jebany bo cię znajdę i w morde na pluje !


Ty kurwo nawet 0000000000.1 nie zamówiłeś,  nawet za przesyłkę nie wysłałeś więc Ty jebana w dupe kurwo za sample ściśnij pizde !

Nie znam Twoich doświadczeń, dziel się nimi by wszyscy mieli pelen obraz. Nie mozesz jednak negowac tego co napisalem, bo ja miałem 3 razy problem z paka i 3 razy dostalem 100% reship. Nigdy nie bylem naganiaczem, samplarzem, przez dlugi czas nie zdradzalem swojego nicku z dopka. Nigdy mnie nie wyjebal a bralem zasadniczo tematy poza sklepowe. Jak Ciebie wyjebal to chuj mu w dupe ale to jest podstawowe ryzyko tej gry - przy platnosci z gory