Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Szyderca - 14.08.2022

Beeniepatu nie neguje ci postu mordo moze tak było,  ale mi tak zrobili heh Smile


RE: Ch**ce***um.n* - Gekon - 14.08.2022

Bedac szczerym sklep dziala jak należy na ten moment. Mimo wszystko radzę unikac właśnie z powodu niejasnej kwestii reshipow. W regulaminie jest napisane, że każdy przypadek rozpatrują indywidualnie czyli prostym językiem objasniajac wszystko zależy od widzimisię vendora. Biorąc pod uwagę kraj z którego leca paki to wedlug mnie są lepsze alternatywy


RE: Ch**ce***um.n* - Szyderca - 14.08.2022

Oczywiście że tak, ja nie kupowałem,  ale bym unikal z recenzji od ponad roku


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 14.08.2022

(14.08.2022, 20:25)Szyderca napisał(a): Beeniepatu nie neguje ci postu mordo moze tak było,  ale mi tak zrobili 
W sumie niepotrzebnie to napisalem. Taka wlasnie powinna byc kontra do mojego pierwszego postu. Tylko tak mozna komus pokazac, ze mozna miec lipe. Takze sorki, masz pelne prawo powiedziec, ze to nieprawda bo Ciebie spotkalo cos innego. Pozdro

(14.08.2022, 20:39)Gekon napisał(a): Bedac szczerym sklep dziala jak należy na ten moment. Mimo wszystko radzę unikac właśnie z powodu niejasnej kwestii reshipow. W regulaminie jest napisane, że każdy przypadek rozpatrują indywidualnie czyli prostym językiem objasniajac wszystko zależy od widzimisię vendora. Biorąc pod uwagę kraj z którego leca paki to wedlug mnie są lepsze alternatywy


Rozumiem, ze piszesz ze swojego doświadczenia? Bo jak tylko z opinii na dopku to niestety nie sa one miarodajne. Wiekszosc pisana przez naganiaczy, negatywne recenzje sa albo odrzucane przez modow albo usuwane (moja o nieaktywnych pillsach) albo nastepuje atak naganiaczy by zdyskredytowac negatywna opinie. To swiadczy o tym, ze sklep nie broni sie w merytoryczny sposob tylko manipuluje opiniami. To z kolei jest przykladem tego, ze w razie problemu jakiegos bedzie uciety temat i nikt sie nawet nie dowie. To wystarczajacy powod by ocenic ryzyko przed zamowieniem i byc swiadomym roznych zakonczen. Ja chyba wlasnie zdecyduje sie tam zamowic i zobacze czy mnie wyjebia - zamowie ze swojego konta i beda wiedzieli kto zamawia. Dam wtedy znac co i jak


RE: Ch**ce***um.n* - Mockryształów - 14.08.2022

Nie dziwie się,że Szyderca jest oburzony. Sama byłam jak mnie wyjebali przy drugim zamówieniu,upierali się,że kompletne wysłali a ja usiłuje dostać kolejne 10g. Co było dla mnie śmieszne i żenujące. Oczywiście wtedy nie miałam  świadomości,że to jego sklep. Pożaliłam się,że tak to ujmę na forum chwila moment jeb konta nie ma a napisałam tylko prawdę na temat zawartości paczki a właściwie jej brak.. Maile które od niech dostałam były już totalnym dnem i zerem jak potrafią się zwracać do drugiego człowieka. Przez chwilę żałowałam,że powiadomiłam  o takiej sytuacji. No ale z takimi kurwami jak on trzeba krótko.


RE: Ch**ce***um.n* - Gekon - 14.08.2022

Beeniepatu tak zamawiałem od nich i od prawdopodobnie ich 2 sklepu katys candy. Generalnie robia dobra robotę, ale też nie było problemów z lotem pakunku, a dopiero w razie takich problemów można zobaczyć jak naprawde vendor dziala.
Vendor bardzo lubi kase i wie jak ja robic. Mimo wszystko te ich teksty o dobru klienta itd śmierdzi To gownem jak cały dopek. Sklep jest mocno powiazany z tym forum i to nie zwykle partnerstwo także ja mimo wszystko omijam. Tylko oni mieli przez jakiś czas alfe i pred stąd zdecydowałem się na zakup ale teraz już mam inne źródłoBig Grin


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 14.08.2022

No i widzisz. To jest bardzo dobry przyklad na wiarygodna opinie, ze jest ok. Teraz negatywne opinie powinny byc w taki sam sposob atykulowane - dosadne, konkretne, ale wciaz sibiektywne bo tyczace sie konkretnego zamowienia. I to jest baza do oceny ryzyka jaka podejmuje potencjalny klient. Opinie sa zawsze subiektywne i tak powinny byc artykulowane. Niestety czesto widac opinie oparte na bledzie logicznym brania czesci za calosc (pars pro toto). I to juz taka opinie czyni niewazna. To mimo wszystko jest biznes, z ryzykami po obu stronach, wiec V zalezy na zminimalizowaniu ryzyka reputacyjnego przy jednoczesnej maksymalizacji zyskow. Niestety jak zauwazyles, sa czerwone flagi mogace swiadczyc o mozliwosci pozbawienia rynku mozliwosci obiektywnej oceny. Sprawdze sam jak sie zachowaja - jestem persona non grata tam wiec moga chciec mnie wykrecic 😎


RE: Ch**ce***um.n* - Gekon - 15.08.2022

Szyderca ta zmiana właściciela sklepu to był zapewne przekręt, ale pol roku w tej branży to sporo no i faktycznie nie słyszałem, żeby po tej niby zmianie ktos czegos nie dostal, bazując tez na relacjach znajomych. Sporo vendorow waliło wały zmieniało nazwę i dalej to robiło także nie mowie, ze to jest coś na co powinno się przyzwalać, ale to dosyć standardowa sytuacja. Wydaje mi sie, ze oni teraz budują swoją markę także ich model biznesowy raczej sprzyja klientowi. Koniec, końców wolałem ich usługi niż od preda gdzie szanse ze paka doleci można obliczać rzucając moneta. Warto jednak mieć z tyłu głowy, że jeśli bardziej bedzie im się opłacało walnąć wala to zapewne do tego dojdzie jak kiedyś.
Teraz są lepsze alternatywy np właśnie esco. Jednak jak ktos poluje na konkretny produkt z oferty chema, to na ten moment można raczej założyć, że paka od nich wyleci. Tyle mogę opisac z własnego doświadczenia.


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 28.08.2022

Sergiusz ta kurwa i jego selective scam to okradanie ludzi z pieniędzy. Wyślą 10-20 gram, aby przy zamówieniu 100 gramów wydymać ludzi na pieniądze. Tak miał mój znajomy- zamówił ponad 100 gram i otrzymał żelki i pogniecione papiery,a na maile i posty na tym frajerskim forum dopek odpowiedzieli wyzwiskami i zbanowaniem mu konta.
A na każdą zgłoszoną reklamację mają ustaloną z góry śpiewkę, że oni to wysłali a ty chcesz ich oszukać i wyłudzić reship...
To kurwy i złodzieje! DO PIEKŁA!
Proszę bardzo, już ich zgłaszają tam gdzie trzeba:
http://foto-hosting.pl/img/67/f9/47/67f9479ad05bfddcedd73ea85d8e9e2667538a48.jpeg


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 29.08.2022

Ja nigdy nie mialem tam peoblemow, byl to moj ulibiony sklr zs czasow 3c.
Ake wiem doskonale, zs jalbym teraz tam zamowil, to wyjebka gwarantowana