Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Ch**ce***um.n* - Gekon - 29.08.2022

Może nie gwarantowana ale możliwa


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 29.08.2022

Ja mam na mysli swoja wlasna osobe Gekon


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 29.08.2022

Beeniepatu tak samo byłoby np ze mną i każdym, kto ma własne zdanie i normalne, zdrowe podejście do pewnych spraw. To nigdy mu nie pasowało jak jakiś ćpun odstawał trochę od reszty mając ciut więcej do powiedzenia.
Bolało to go strasznie, i dlatego ja tak skakałem pomiędzy userem a wyższą rangą i wkurwiało go to strasznie, że ja sobie nigdy nic nie robiłem z jego pierdolenia i degradacji Podobno kultowa bo prawda jest taka, że ja mam wywalone na te jego szufladkowanie ludzi. Byłem tam już tak długo, że on doskonale wiedział, że ja jestem niereformowalny i kurewsko charakterny, a jak wysłał mi tą słynną już wiadomość(screeny są w dziale z konkursem słonia) , to to już przelało całkowicie czarę mej goryczy. Autentycznie rozjebało mi to głowę. No przecież w tej wiadomości jawnie mnie namawiał abym robił za konfidenta w zamian za sample... Nie napisał tego wprost, no ale kurwa, czytając między wierszami... itd... Ja dostałem wtedy takiej kurwicy mózgu, wszystko mu wtedy wyrzygałem i w sumie to nasze drogi rozchodziły się bez wyzwisk a ja sam nie byłem jakoś skłonny do robienia dymu na dopku, tym bardziej ,że wiedziałem, że jakbym wysmarował takiego posta co mu napisałem prywatnie, to ten post zostałby usunięty w przeciągu kilku minut.
A tak dostał to wszystko priv i na bank go to bardziej ugodziło, a niżeli taki post, który i tak zaginąlby w otchłani panującej tam cenzury.

Ale żałuję jednego. Jak była ta zadyma o ceny w dziale gównocentrum pomiędzy sergiuszem a Escobar , to wtedy tylko Smith się wstawił za esco. Bez kitu, jako jeden jedyny sprawiedliwy.
Ja miałem wtedy też się kurwa odezwać, i mam teraz bardzo wielki żal o to do siebie. Bez kitu, mam autentycznie wyrzuty sumienia, że nie otworzyłem wtedy swojej mordy.
I kurwa nie wiem do dziś, dlaczego wtedy milczałem. To był taki moment, że jeszcze nie było nawet cienia wątpliwości, że gównocentrum i sergiusz to jedno , gównocentrum też dopiero zaczynało biznes na nowo i nie było tej cenzury i chyba nie chciałem wpierdalać się pomiędzy kłutnie vendorów...
Po prostu jako klient chciałem pozostać wtedy bezstronny. Kilkanaście dni później miałem się przekonać jak bardzo się myliłem, bo podczas wymiany maili z sergiuszem wyszło na jaw, że to kurwa i manipulant i że gównocentrum jest pod jego skrzydłem. Po prostu się domyśliłem tego po tym co mi pisał. Chciałem wtedy konkurs na własną rękę zorganizować i się wysprzęglił na tyle, że się domyśliłem.
Teraz to już historia, ale żal do siebie pozostał, że gęby kurwa nie otworzyłem...
Ech, ulało mi się trochę.


RE: Ch**ce***um.n* - Kajabuza - 29.08.2022

Brygada RR...
Z wyższych sfer. 🤣

Nawet na proste pytanie typu "czy tak czy nie?" potrafi Brygada odpowiedzieć tak wysublimowanym zdaniem, że się czuję jakbym służącym był czy pokojówką dla szlachty. 🤣

Pozdrawiam brygadę, ale zakupów nie zrobiłem i nie zrobię. Ja prosty chłopak ze wsi, nie te sfery. 🤣


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 29.08.2022

Kajabuza Paaanie, daj pan spokój 🤣

Ale widzę, że wrócił prawdziwy kajabuza🙂
Miło Cię "widzieć" z powrotem wśród żywych 🤘😎


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 29.08.2022

kot_kreskowy masz absolutna racje. Administrator nie mogl zniesc ludzi z glowa na karku. Nie pasuja mu tacy bo nie da sie nimi sterowac. Pozbyl sie wszystkich, ktorzy gwarantowali merytorycznosc. Teraz ma swoje pieski, ktore "panciowi" liza wrzody na stopach


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 29.08.2022

Tak jak mówisz Beeniepatu . Część osób tam to tzw wyznawcy, część pewnie podsypana towarem, a znajdą się i tacy, którzy nie mają o niczym zielonego pojęcia co tam się tak naprawdę odpierdala.

Btw, Czasami pewna nieświadomość jest o tyle dobra, że masz mniej siwych włosów na głowie i mniej wypalonych papierosów. Ale nie potrafię się nie angażować. Taki typ człowieka.
Później cierpienie duszy jest czasami nie do zniesienia. Czy to jest samobiczowanie? Chuj wie.
Dzięki beenie za dobre słowo🤘


RE: Ch**ce***um.n* - Beeniepatu - 29.08.2022

To nie samobiczowanie. Tak maja ludzie inteligentni i swiadomi. Taki nasz los. Widzimy wiecej, dalej, szerzej. Wszysyko jest z Toba w porzadku


RE: Ch**ce***um.n* - kot_kreskowy - 29.08.2022

Ło to to to😎
A wiesz, Beeniepatu co jest najlepsze?
Że na zajebistość jeszcze przyjdzie czas.

#koniecofftopu


RE: Ch**ce***um.n* - Diabełek25K - 30.08.2022

To co oni odpierdalają to się w głowie nie mieści,wyjebki na każdym kroku mnie akurat wyjebali na mniejszą kwotę ale ziomka gdzieś prawie tysiak poszedł się jebać. Rakieta jako tako doleciała ale to co odjebali szkoda gadać.Ale znajdą się tacy co za sample napiszą im opinie dobre żeby naciąć innych ludzi. Opinie w sumie są podzielone. Moje doświadczenie z nimi jest jakie jest tak samo ziomka