Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mocny stim - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Mocny stim (/showthread.php?tid=3640)

Strony: 1 2


Mocny stim - kej9 - 13.04.2024

Polecicie cos? Oprocz nepa, bo chyba kawa jest mocniejsza.


RE: Mocny stim - horsii - 13.04.2024

a-PVP od ducha, feta też od ducha, MDPHP od escobara.


RE: Mocny stim - ZmiataZplanszy - 13.04.2024

Hexen analog jak szukasz grubych lotów od Escobar


RE: Mocny stim - Twilight Sparkle - 14.04.2024

Kolega pyta jakiej marki kawę pijesz.


RE: Mocny stim - Lifeisbrutal - 15.04.2024

Mocniejsze niż kawa? To ty sobie amfy zajeb to będzie mocniejsze. Analog hexa xd jest zbyt mocny. To zadziała jak 4 kawy wypite duszkiem xD


RE: Mocny stim - Epsiakos - 15.04.2024

Hexen Analog hmm.. nie powiedział bym że w normalnej dawce jest to mocny stim, chociaż nie wiem o jakiej mocy ty konkretnie mówisz, czy chodzi ci o stymulacje czy cały repertuar.

Jak już horsii pisal, masz zestaw pokaźny.
A jak jeszcze ci mało, to ci dam proporcje na zawał serca.
Na 6g soli
2.5g mdphp od esco
1.5g Apvp od ducha
2g Hex. analog

Nie rób tego i zwyczajnie rozwiń skrót myślowy o jaką moc ci konkretnie kolego chodzi
kej9


RE: Mocny stim - Czeslawo - 15.04.2024

(13.04.2024, 21:04)kej9 napisał(a): Polecicie cos? Oprocz nepa, bo chyba kawa jest mocniejsza.


Mocniejszy ? Pytanie jak mocny ? Jeśli ma władać piorunami jak Zeus to zapoznaj się z moją opinią :


Od samego Waltera White zwanego tutaj duch . Smile


RE: Mocny stim - kej9 - 15.04.2024

(14.04.2024, 17:36)Twilight Sparkle napisał(a): Kolega pyta jakiej marki kawę pijesz.


najtansza z fusem wariacie :d
(15.04.2024, 10:29)Lifeisbrutal napisał(a): Mocniejsze niż kawa? To ty sobie amfy zajeb to będzie mocniejsze. Analog hexa xd jest zbyt mocny. To zadziała jak 4 kawy wypite duszkiem xD


na fecie jade dobe, max dwie i jakby przestaje dzialac. rozni vendorzy i cebulka sprawdzane. ale sprobuje jeszcze futra z 1 miejsca i chyba tego mdphp, i dam se spokoj bo wszedzie srednio/lipa dzisiaj, choc ludzie zachwalaja. tu byly user hexenu kilka lat temu, w ekstremalnych dawkach i ciagach. 
a duchowa alfa mnie milo zaskoczyla ostatnio wlasnie, znajac chujowa moc innych substancji dopadlem sie jak swinia i juz pierwszego wieczora zespolu niespokojnych nog zaznalem, czy cos Big Grin haha. siedzialem i tanczylem

(15.04.2024, 10:52)Epsiakos napisał(a): Hexen Analog hmm.. nie powiedział bym że w normalnej dawce jest to mocny stim, chociaż nie wiem o jakiej mocy ty konkretnie mówisz, czy chodzi ci o stymulacje czy cały repertuar.

Jak już horsii pisal, masz zestaw pokaźny.
A jak jeszcze ci mało, to ci dam proporcje na zawał serca.
Na 6g soli
2.5g mdphp od esco
1.5g Apvp od ducha
2g Hex. analog

Nie rób tego i zwyczajnie rozwiń skrót myślowy o jaką moc ci konkretnie kolego chodzi
kej9


chodzi mi o cos z kurewskim zapasem mocy. jak mialem z hexem. nie uposledzal odrazu Big Grin na poczatku, w malych dawkach bylo fajnie, fajniusio po kolezensku ale wiedzialem ze jak bede chcial (a chciałem Big Grin ) to i tydzien bez snu pociagne a nie ze przestanie dzialac po dobie/dwoch.


RE: Mocny stim - Epsiakos - 16.04.2024

kej9 rozumiem teraz dokładnie o co chodzi, kurde no to bedzie ciężko tak naprawde, bo większość obecnych stimów ma zasadniczą wadę w porównaniu do tych jeszcze z lat 2017-18 a mianowicie próg całego działania, z reguły zamyka się w dawce 100mg gdzie zwiększanie jedynie podbije stymulacje nie idąc w parze z resztą działania.
Zbyt dusza stymulacja i generalnie zacznie się upośledzenie motoryki.

Jedyna obecnie substancja z dostępnych u naszych Vendorow która ma kopyto takie to A-pvp ducha, Piko też jest mocne ale to jest inna kategoria substancji z odmiennym działaniem z tego co czytałem recenzje bo sam jeszcze nie próbowałem dlatego tylko napomknąłem.

Możesz próbować jeszcze Analog Hexa od Escobar, tylko miej na uwadze że jest to analog dlatego polecam lekturę w dziale u patrona, tam brakuje jebniecia znanego z Oryginału i Rusha ale co ciekawe, poza tymi wymienionymi wadami reszta dzialania jest bardzo mocno zbliżona.

Niestety ale mixy nie dadzą ci tego czego szukasz, Hex jest na cebuli ogólnie u 3 vendorow tam, a raczej był bo od zeszłego piątku jest out of stock, brałem i działał już jak te ostatnie sorty czyli dupy nie urywał ale nadal był to Hex.


RE: Mocny stim - Twilight Sparkle - 20.04.2024

Jak widzę ludzi szukających coraz mocniejszych stimów bo już nic ich nie klepie tak jak powinno to mam przed oczami kapitana dupę krzyczącego "żołnierze nic nie czuję".