Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 (/showthread.php?tid=3641)

Strony: 1 2


Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - Twilight Sparkle - 13.04.2024

[Obrazek: front.jpg]


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - kurvvisko - 14.04.2024

Źle się nawadniam, to na pewno. Nie tylko przy spożywaniu RC, ale też na co dzień. Zwyczajnie przez większość czasu nie odczuwam tego pragnienia, żeby musieć się napić. Najczęściej przed snem dopada mnie susza i organizm domaga się wody.


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - qazplm1233 - 14.04.2024

3 - 5 l wody, w moim przyapadku zalezty tez duzo czy dzien treningowy czy nie


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - hidden - 14.04.2024

taaa, glownie alkoholem Podobno kultowa


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - LOBO - 14.04.2024

Minimum 3L...popijam co chwile w sumie


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - Lifeisbrutal - 14.04.2024

O matko jestem w szoku ile wy wody czy innego napoju potraficie wypić. Jeśli chodzi o mnie to pije bardzo mało aż za mało szczególnie latem a jak dojdzie do tego RC to chodzę odwodniony. Na ten moment wypiłem kilka łyków wody i kawa się parzy ale czy się zaparzy chuj wie bo coś mnie ostatnim czasem wkurwia.


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - qazplm1233 - 14.04.2024

kawe ja miele ziarna w mlynku , a dlaczego sie ma nie zaparzyc ? a i nie wiem ,ile w tym prawdty, ale podobno wrzadkiem sie nie zalewa kawy


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - Ferdzio Kiepski - 14.04.2024

Piwka to tak z 3 litry dziennie bo ciepło się robi Tongue
Woda czasami wlatuje, może jak czasem w pysku zaschnie to się napije z kranu Podobno kultowa tak to herbatki jakieś ziołowe i napoje gazowane
czasem energetyk lub izotonik do roboty

no ale jak mi drzewa zaowocują to beda kompoty Podobno kultowa


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - Lifeisbrutal - 14.04.2024

(14.04.2024, 13:21)qazplm1233 napisał(a): kawe ja miele ziarna w mlynku , a dlaczego sie ma nie zaparzyc ? a i nie wiem ,ile w tym prawdty, ale podobno wrzadkiem sie nie zalewa kawy

No właśnie chuj wie czasem mi się zaparzy a raz nie. Teraz poszło wszystko ok. Ja tam mam zwyczajną najzwyklejszą kawę parzoną.
Ferdzio Kiepski piwa czy energetyk to chwilowe uspokojenie pragnienia wiesz o tym?


RE: Jak dobrze się nawadniasz, ile wody dziennie spożywasz? -13/04 - Czeslawo - 14.04.2024

2,5 - 3 l, 
Najlepiej smakuje mi chłodna (ale nie zimna ) woda mineralna niegazowana. Do tej wody wrzucam jakieś rozpuszczalne elektrolity / witaminy / minerały. Smile

Przy upałch zwiększam odpowiednio płyny. Wink Człowiek głównie składa się z wody, noworodek ponad 70 %, z wiekiem to spada do 55 - 60 % wody, ale zawsze to istotna ilość. 

Pamiętajcie : Woda zdrowia Wam doda !  Smile