Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Strawberry Salt - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Strawberry Salt - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3667)

Strony: 1 2


Strawberry Salt - Opinie o produkcie - Maniek - 18.04.2024

W tym wątku piszecie opinie oraz recenzje na temat produktu Strawberry Salt ze sklepu RC-Black.com

[Obrazek: TRUSK.jpg]



RE: Strawberry Salt - Opinie o produkcie - horsii - 18.04.2024

Na bazie czego jest ten produkt, jak działa? Można parę słów?


RE: Strawberry Salt - Opinie o produkcie - wwojtuss - 18.04.2024

horsii 
slowa od samego Blacka
[Obrazek: obraz-2024-04-18-164857789.png]


RE: Strawberry Salt - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 20.04.2024

Pobierał już ktoś?
To musi nieźle siekać


RE: Strawberry Salt - Opinie o produkcie - aleksander37 - 21.04.2024

Pierwsze co jest wyczuwalne po otwarciu paczki to słodki  owocowy zapach (przyjemny) 
Sort dostałem w jednej dużej grudzie.
Bardzo łatwo się kruszy wydawało mi się że temat jest wilgotny ale nic z tych rzeczy. 
Sniff bezbolesny bynajmniej ja nic nie odczułem. 
Jak dla mnie to typowa 3cmc tyle że owocowa . Nie Bede pisał jakie dawki  bo każdy powinien sobie dobrać dla siebie moje były duże czego nie żałuję. Działanie około 1, 1.5 godziny
Tak wygląda produkt!!!!

[Obrazek: 20240421-090706.jpg]

Ktoś kto lubi sole nie będzie zawiedzony .Polecam produkt oraz Vendora .

Pozdro i miłej niedzieli. 


RE: Strawberry Salt - Opinie o produkcie - Epsiakos - 21.04.2024

aleksander37 popraw jak cię mogę prosić, bo nie wiem dokładnie o co chodzi z 1 - 1.5 ale chyba chodziło że mocniejsze od cmc ?


Jest git Smile Teraz każdy zrozumie


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Mirandes4 - 25.04.2024

Jeśli chodzi o STAWBERRY to muszę przyznać, że działa bardzo subtelnie. Stąd dla mnie produkt niezwykle mało wydajny. Skład jak pisze Vendor podobno oparty na mixie 3-CMC i 3-EMC. Czas działania niezbyt długi co niesie ze sobą ogromną chęć na dorzutkę, stąd dla mnie produkt niezwykle mało wydajny. Prawie 6 gieta przerobione w dwa dni. Brak uswiadczenia problemów z zasnięciem. Ogranicza apetyt na jedzenie. Ktoś się swoją opinią może w tym aspekcie jeszcze podzielić?  Rolleyes


RE: Strawberry Salt - Opinie o produkcie - Maniek - 25.04.2024

Piszesz o subtelnym działaniu, ale warto by było na wstępie napisać kiedy, co konkretnie i w jakich ilościach badałeś ostatnio w swoim laboratorium. To jest kluczowe, bo np. ktoś z zerową tolerką przeczyta Twój wpis, pomyśli sobie, że skoro produkt działa subtelnie to trzeba maksymalnie zwiększyć dawkę, żeby było dobrze/mocno i ostatecznie zdecyduje się i zapierdoli węgorza 500mg na raz, albo i więcej...


RE: Strawberry Salt - Opinie o produkcie - LooL99X - 27.04.2024

Maniek Jak zawsze ma rację Big Grin
Warto wspomnieć o dawkowaniu i dodać aby nie sugerować się bo napierdalam 500mg bombkę i sniff zaraz 200mg i taka dawka była dobra a tydzień temu zjadłem wiadro klefa i mało Big Grin
Żebym ja tak o tym pamiętał ale kto mnie zna ten wie kiedy jest zwiekszone dawkowanie co jest grane xD 

Ps.
Jeszcze dodam parę groszy strawberry .
Ciekawe ile tego 3EMC jest bo napierdalac to po nosie to kiepsko widzę . 
Działaniem różni się jakie Roa było dlatego ja to bym do japy wrzucał i jak ktoś będzie to wrzucał to bym był wdzięczny jak zostawi opinie oznacz mnie.
Ja miałem bardzo niemiłe wspomnienia z początkami z 3emc właśnie wlaciaganym . 
Euforia nie powiem była i to przyjemna ale po przerobieniu 1g i pierdolonym nachalnym speed, który długo dokuczał to był ostatni raz kiedy to wciągnąłem xD
Też pisali w opiniach jako dawki szły i taka pierwsza zajebałem xD 
Miłego dnia !!!


RE: Strawberry Salt - Opinie o produkcie - Szczurwiel - 28.04.2024

Od środy do wczoraj zrobiłem piątkę tego i piątkę 3emc. Samo 3emc ma swój urok ale jak później zmieszałem z tym truskawkowym to już samo emc było czymś nie wystarczającym do końca. Zajebista sól. Po tylu dniach tego całego bajlando z tą chemią dziś czuję się tylko lekko niewyspany, ale strucia jakiegoś ciężkiego brak. Polecam!