Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: FrogBull.shop (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Wątek: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3672)

Strony: 1 2


3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - Maniek - 19.04.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 3-CMC Muad’dib ze sklepu FrogBull.shop


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - dzony - 23.04.2024

Witam !
Jako że moja ptaszyna ,przyleciała z próbkami została odebrana ,na pierwszy ogień poszło 3cmc gdyż jestem fanem tej substancji  Smile
Nie ważyłem ale na oko tak jak koledzy forumowicze pisali wcześniej w torbie ok. 2g będzie ,więc mega szczodre sample.
Mega dziękuje sklepu za to że dał mi możliwość testowania, jest to pierwsza akcja samplowa w moim życiu więc jest mega podjarka  Big Grin
Po wyglądzie już widać że towar jest pierwsza klasa !

Zdjęcia z kiepskim światłem robione w piwnicy z włączonym flaszem.
[Obrazek: 20240423-152223.jpg]


[Obrazek: 20240423-152234.jpg]

Biało żółtawe skały ,dość twarde. Rozwałkowane słoikiem po ogórkach dały biały proszek , poszła laga ok. 200mg i czekamy co się stanie  Big Grin
Dodam że tolerka mocno zajechana ,spałem może 2h ubiegłej nocy ,bo też wczoraj podjadałem co nie co na osiedlu ,do tego spuchnięta zajechana śluzówka nosa , sprawia że towar się za dobrze nie wchłania ,dobrze było by poczekać parę dni doprowadzić się do porządku ale cóż no instynkt ćpuna nie wybiera Big Grin 
Nagle zrobiły się nogi mega lekkie (ja tak mam przy dobrym 3cmc) mówię o to jest to. Zrobiło się przyjemnie ciepło , wjechał speed wzrosła szybkość działania użytkownika ,euforia się rozkręca w tle , poczułem jakby lekkie mrowienie z tyłu głowy , mega przyjemne  Tongue chęć działania libido wystrzelone w kosmos przez chwile , na wejściu potem robi się stabilniej Big Grin

Na pewno przy niskiej tolerancji ta trójka wymiata to czuć !
Wrócę tutaj na zakupy już to wiem.

Kontakt obsługa : 10/10 
Jeżeli sklep utrzyma ten poziom to ma szanse sporo namieszać i wejść w top 3 ,najlepszych sklepów.
Pakowanie jakość BHP : 10/10


LUDZIE NIC TYLKO POBIERAĆ !


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - Paktowski - 25.04.2024

Pikne kryszatałki, fajnie się kruszą. Nos(po przerobieniu 2g) w miarę ogarnięty.
Pierwszy sniff 220mg > wystrzał dopaminowej euforii, gadatliwość, nieogar na wejściu 😊
Towar nie męczy, jakbym miał tego z dychę to pewnie mógłbym bez większej "sieczki" w głowie ją zrobić w kilka dni. Za to ogromny plus.
I jest to towar, który fajnie wchodzi również i na poczucie fizyczne, dodaje energii 💪
Poszło w nockę ~2 gramy w 2 osoby, dorzutki działają bardzo dobrze, długo trzyma ❤️ No i brak jest późniejszej pustej stymulacji, około 2 godziny od ostatniej kreski poszedłem spać normalnie, bez przerw na 4-5h.
Polecam Pana frogbullshop 💕


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 29.04.2024

zarzucony muadibibidibi\
Dopamina full. Ogolnie: zregenerowałem się przez kilka dni, czego nie robiłem chyba kilka lat więc na plus..
Wpierdolone 2g w 2h. Opiss: dopaminka, rush i przyjemne uczucie na cyłym ciele ! Wypierdol Podobno kultowa
No co ja mogę mówić.... sniff żre w nochala jak mało ktory ale zapach niewyczuwalny. Piękne wejście pikny wjazd Heart byłoby się dało radę w tym rozpłynąć ale ten fajny kopek nie pozwala jednak usiedzieć w miejscu,
Testowane dziś z rana. no to tak od ostatniej krechy z 10 godzin Tongue zjeby nie ma w ogóle i nie było Heart

Pompa bonka jest rozpierdol naprawdę jak mnie trójeczka wtedy pokelała uuuhff Tongue  2h to jadłem a 4-5h czas działania superancko\
sorka za nieskładność jestem na alfie Tongue Pozdro i polecam frogbullshop


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - politoksykoman94 - 29.04.2024

W końcu udało mi się w weekend przetestować ten produkt. Miałem kilka dni przerwy więc na pewno nie odczułem pełnej mocy tej substancji a muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Metoda badania sniff, dawki pomiędzy 150 a 300 mg. Oczywiście jak przy trójce dooamina gra pierwsze skrzypce lecz stymulacji jest mniej w porównaniu do tych przezroczystych jak szkło sortów. Myślę, że po prostu wyrzut serotoniny jak na trójkę jest całkiem spory i czujemy tą "pluszową" euforię ale gdzieś tam w tle, tuż za dopaminowym rozpierdolem. Bardzo spodobał mi się ten sort i na pewno będę regularnie pobierać. 
Plusy:
- działa relatywnie długo 
- dorzutki działają ( wiadomo nie w nieskończoność ) ale ładnie przywracają fazę 
- libidoSmile
Miniusy:
- ból przy aplikacji 
- dość mocno zapycha nos
Ocena: 9/10
[Obrazek: Screenshot-2024-04-24-13-26-35-66-99c048...3b3817.jpg]


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - LOBO - 30.04.2024

Bez foto...ale wszystko jak powyzej, jesli chodzi o wyglad...bialo-zlotawe kochy twardawe...
Odnosnie do dzialania, profilowo w punkt, jak przy chlorowej 3ce...
Aplikowana glownie by oral...sobie nie polecam, ale dla entuzjastow bedzie zadowalajaca😎


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 01.05.2024

3-CMC

Również był to sampelek ilość na wadze wskazała 2g.

Na pierwszy strzał oczywiście poszło cmc, trójki to raczej moja główna substancja jaką zażywam. To jak mogłoby być inaczej?


3-CMC w postaci małych kryształków no może nie były mini mini ale takie drobniejsze nie jakieś wielkie kamienie. Wysyłałem na blat z 2-3 i uformowałem z tego kreskę około 250mg. Poszło sniff i szczerze mówiąc no aplikacja boli tzn może kwestia przeoranego nosa, ale mnie piekło w chuj, spływ w porównaniu do początku katorga.

Trójeczka ładuje się elegancko 5/7 minut i już było czuć całkiem przyjemny stan. Były to raczej przeplatane uczucia eufo z speed. Mega słuchało się muzyki, chęć na porobienie wielu rzeczy od pójścia na spacer aż do pogrania w grę. U mnie akurat pogoda była piękna to skorzystałem z opcji porobienie czegoś na dworze. Później zrobiło się zimno to obejrzałem jakiś film w tv i nawet nie wiem kiedy pękły te 2g. XD

Dorzutki działają jak najbardziej, czas działania u mnie to tak do max godziny ale takie pełne odczucia czuć do 40min( tak było u mnie ale ja to jestem chlorojad)

3-CMC oceniam bardzo dobrze


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - LooL99X - 03.05.2024

Stwierdzam, że jest to bardzo dobra trojeczka Smile
Nie będę się już tu powtarzał bo już wszystko napisali.
Sniff unie 350mg robi kompletny rozpierdol w głowie dopamina z nutką sero w tle.
Całość 40 min 2-3;dorzutki działają więcej niema sensu .
Śmiało pobierać bo bardzo dobra trojeczka .
frogbullshop Dziękuję


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - frogbullshop - 04.05.2024

Witam dziekuję wszystkim za opinnie.
Zawsze sie staramy by jakosć naszych produktów była na najwyższym poziomie


RE: 3-CMC Muad’dib - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 05.05.2024

Jestem słaby w recenzowaniu produktów na ten moment ale mogę śmiało polecic ten produkt taki jakiś inny niż wszystkie 3cmcki z którymi się spotkałem zauważyłem że długi czas działania ma i mocne pierdolnięcie na wejściu dobre w chuj