Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: FrogBull.shop (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Wątek: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3673)

Strony: 1 2


4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - Maniek - 19.04.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 4-CMC Stilgar ze sklepu FrogBull.shop


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 23.04.2024

4cmc
Jako, że nie przepadam za czwórką no ale dostałem więc przyjebalem 😁

Poszło 500mg oral ( moje dawki, prosze się nimi nie sugerować, dobieramy wszystko pod swoje możliwości )
Załadowało się dość szybko po może 10-15min. Wsypalem rozmiazdony kryształ w postaci prochu do coli i wypiłem.
Wejście bardzo fajne.  Uczucie szczęścia, które napływało z każdą chwilą i było coraz mocniejsze. Położyłem się na łóżku i delektowałem się tym. Dużo euforii. Serotonina wręcz zalewała mój organizm, lekkie klatkowanie obrazu chwilami. Uczucie ciepła. Mmmm naprawdę było cholernie miło. Zajebiście słuchało się muzyki, libido podniesione ale nie miałem sił na nic.. prócz leżenia i cieszenia się tym stanem.
Z tego powodu że czwórek nie jadam. Może kilka razy w życiu. Ale oceniając na podstawie tego co odczułem daje...

8/10
( Ktoś kto lubi czwórki da pewnie 9 albo 10 )

Produkt bardzo aktywny. 👌🏻


[Obrazek: session-2024-04-22-120141-2.jpg]


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 23.04.2024

Zwazajac na miksy i duże podzeranie + tolerke ponad sufit to abstrahując tacy ludzie powinni dostawać sample i być brani pod ich uwagę. Recenzja napisana, dobre zdjęcie a nie kalkulatorem. Piątka diable rogaty.


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - Luj Ogłuszacz - 23.04.2024

[Obrazek: Screenshot-20240423-203525.png]

Super Diller dobry towar polecam sklep szybko anonimowo i dobrze Wink


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - kodow - 26.04.2024

Bardzo dobry sort 10/10, polecam!


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 27.04.2024

Świetny klef. Fajnie wchodzi oral po ok. 15 minutach aż do kulminacji
Spowodowało u mnie oczopląs, silne poczucie szczęścia Heart i nieogar Tongue  bania wjeżdza na pełnej pizdzie i serotonina ZALEWA oraganizm i można się rozpłynąć!
Bania typowo klefowa.. Zarzucone 2g na 3x i dorzutki fajnie klepią Podobno kultowa Zjazd jak to klef. lekkie upośledzenie umysłowe Podobno kultowa poza tym brak Tongue
Z wyglądu bardzo ładne duuże kamienie aż oczy cieszą Heart POLECAM!


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - LooL99X - 30.04.2024

Potwierdzam zgadzam się z resztą!!
Świetny klef u mnie i moje dawki PO 400mg +/- 
Sniff na wejściu 100mg i jest pięknie Big Grin
Serotoninowy rozpierdol na jakieś 90min
Następna wrzuta jeszcze dzidka ale 3 raz już słabiej 
Jeżeli bym to wrócił po tu po tego klefa. Nie jest on niewiadomo jak różniący się od tych, które brałem .
Warto spróbować może akurat podejdzie Big Grin
frogbullshop 
Dziękuję


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 01.05.2024

4-CMC

Bardzo dobra czwórka, aplikacja w formie bombki 300mg i na starcie 150mg no i była po prostu BAJKA. Działanie klasyczne jak to przy 4cmc:
~bardzo duża euforia,
~ rozlewanie od środka
~ taki pluszowy pierdolec mnie dopadł na tej czwórce

Ale fajnie wszystko było zajebiście lubię takie euforyczne sorty.  Świat widziałem przez różowe  okulary. 😎


Jak najbardziej polecam, jeśli ktoś lubi mocno euforyczne bomby.


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - Paktowski - 02.05.2024

Dawka 200mg sniff(chciałem szybkie wejście) powoduje duży jak na nos wyrzut serotoniny, pali w zatokach 😂
Wejście szybkie i mocne, nieogar i euforię. Towar to typowa czwórka, nie będę się tutaj za wiele rozpisywał.
Wybaczcie za zwlekanie, jestem po szpitalu po mocnym urazie głowy i wracam do siebie dalej lekko przytłumiony. Teraz wyszedłem to miałem czas opisać że jest petarda 💪 Także jak nabiorę sił do testów sampelka MDMA na pewno się odezwę ❤️


RE: 4-CMC Stilgar - Opinie o produkcie - politoksykoman94 - 04.05.2024

4-CMC sampel 2g. Dziękuję bardzo vendorowi za całą akcję.

Substancję badał mój dobry ziomal, gdyż aktualnie zażywam SSRI więc test nie miałbym najmniejszego sensu.
Kolega 3 tygodnie wcześniej zażywał 3cmc. Ostatni kontakt z releaserem serotoniny miał około 3 miesiące temu.
Zapytałem ziomka jak bardzo chce być wykręcony. Powiedział, że bardzo. Odważyłem 370 mg. Kolegą wypił colę z wyraźną nutą goryczy. 
Dość szybko bo już po jakiś 15/20 minutach zaczęło robić się wesoło. Faza rozkręcała się parę minut. Myślałem, że po takiej dawcę, stymulacja będzie zalana pluszową euforią aczkolwiek kumpel wręcz przeciwnie, był mocno pobudzony, mówił owszem, że jest porobiony niesamowicie i chyba nawet woli ten stan niż leniwą fazę po emce. Wypalił z 6 szlifów w pół godziny, ponoć smakowały jak ambrozja. Gdzieś tam w tle leciało techno, gdy podkręciłem chłop położył się na łóżku (z szlugiem) i z szerokim uśmiechem co jakiś czas rzucał komentarze typu: "o kurwa stary, ale mnie ten bass gniecie". Po upływie godziny i jakiś 20 minut poprawił linią (180mg). Kreska zadziała bardzo szybko, kumpel czuł się świetnie (coś mówił żeby jechać na kurwy xd). Generalnie tego opinia na temat produktu bardzo pozytywna. Przede wszystkim podkreślił, że go osobiście na wejściu dość mocno przyspieszyło równocześnie zalewając euforią i z czasem stymulacja malała.
Jakość: 5/5
Pakowanie: 5/5
Wysyłka: 5/5.
[Obrazek: Screenshot-2024-05-04-23-20-22-67-99c048...3b3817.jpg]