Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: FrogBull.shop (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Wątek: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3676)

Strony: 1 2


Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - Maniek - 19.04.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu Piguły Chanii 200mg ze sklepu FrogBull.shop


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - LOBO - 30.04.2024

Pixy znane juz tu na forummo, zwane panama pejpers;-) Mocne zacne i spelniajace wszelkie normy eMki...nic tylko pobierac...
Wkrecsaja sie kolo 40-50 minut...i profilowe dzialanie w punkt i plusz i i inne fajerweki. Jakosc HQ

Sowy/Diobly/Panamy
[Obrazek: IMG-20240430-225055.jpg]


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 01.05.2024

Zarzuciłem jedną pigułe którą otrzymałem w samplu, tak fajnie wyglądała, że aż szkoda było ją jeść.
No, ale co tam wrzuciłem do ust i zapiłem sokiem. Okej czekam po 40min zaczynam czuć wjazd.


I to był wjazd mocny od razu mnie rozlało, mega euforia no typowe działanie MDMA dawno czegoś takiego nie czułem.

Rozlało mnie do takiego stopnia, że przez dobre pół godziny nie wiedziałem co się dzieje, kolory były tak wyostrzone, że SZOK.

Spędziłem czas raczej samemu, ale myślę, że na posiedzenie w jakimś znajomym gronie też da radę. Jeśli ktoś ma obawy, że takie mocne. Zawsze można złamać na pół tą pixe.


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - SzaszekMajster - 08.05.2024

Osobiście nie miałem okazji spróbować tych pix, ale cytując relacje gościa co wrzuca xtc prawie co tydzien to brzmiało jakoś tak: "O kurwa stary ale rozpierdol total XD". Więc domyślam się że smakowało. Wink


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - kej9 - 08.05.2024

dobre cuksy, takie nie za slodkie   Tongue

[Obrazek: 3yD7bkxu5RCn8f0SMxpzun1dMml84e65.jpeg]


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - dzony - 08.05.2024

Klepią jak Najman .. ja z wysoką tolerancją ,jak zarzuciłem jedną to mnie zmiotło ,tak jak koledzy wyżej piszą czuć że to jest na emce !
Jeszcze raz dzięki za gratis Wink


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - horsii - 09.05.2024

Piguły są bardzo dobre, mimo tego że byłem wyprany po jedzeniu mmc-ków to zeżarłem jedną, i po 30 minutach mnie tak pierdolnęło że o panie. Polecam.


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 13.05.2024

To ile w tym siedzi MDMA?
bo mni etak to dziwi koro w punisherach 250-260mg było i kopały mocno. cocA-COLA 200MG I TEZ FAJNIE DZIAłały. a Te Panmy miażdzą w ujjj to ile tam jest? 350-400mg MDMA? czy o co tu chodzi ze te Panamy sa tak cholernie mocne i zajebiste? Bo jak dla mnie to przebijaj spokojnie Punishery a z tego co wiem to mają nie MDMA....... to o co tu chodzi?


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - horsii - 13.05.2024

350-400 xD Od razu 1 gram. Tu jest nie wiecej jak 250mg.


RE: Piguły Chanii 200mg - Opinie o produkcie - TIR - 13.05.2024

Diabeuu666 chodzi o to, że jak sam z resztą przyznałeś robisz za długie maratony mixujac ze sobą kilka substancji na raz, wiec nie jesteś w stanie właściwie ocenić mocy danej substancji. 
Zrob sobie przerwę, zachowaj rozsądny odstęp czasu między używaniem różnych substancji i wtedy poczujesz ich względnie  właściwą moc.
Możesz też robić po swojemu, ale wtedy tracisz oczywiście zdrowie, materiał, a Twoje recki nie są miarodajne i szkodzą vendorowi.