Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ograniczenie reputacji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: ograniczenie reputacji (/showthread.php?tid=369)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ograniczenie reputacji - Maniek - 11.05.2022

(11.05.2022, 09:30)PUDZILLA napisał(a): Beeniepatu ja swoje stanowisko podtrzymuje, chcialbym, zeby Admin sam zdecydował.

jestem przyzwyczajony do systemu, ktory przedstawilem i zaproponowalem, ja sobie nie wyobrazam takiego pogwałcenia reputacji

niech Wysoki Sąd zadecyduje Podobno kultowa

Ja swoje zdanie w tej sprawie przedstawiłem i myślę, że Admin myśli podobnie. Ograniczenie w dawaniu plusów i minusów jest potrzebne, bo czasami trafi się jakaś osoba niezrównoważona psychicznie i dla zabawy czy po złości "niszczy" reputację jakiegoś solidnego użytkownika, który "pracował" na tą reputację długi czas. W drugą stronę to również działa, czyli taki delikwent będzie "plusował" codziennie swojego kolege, bo podzielą się nagrodami za repkę itd.


RE: ograniczenie reputacji - Szyderca - 11.05.2022

Maniek piękne słowa, repka leci Podobno kultowa


RE: ograniczenie reputacji - dimiliki - 11.05.2022

Jak będzie problem to wtedy można by dodać dodatkowa range


RE: ograniczenie reputacji - Alkopoligamia - 12.05.2022

Czy już ograniczenie weszło w życie ?


RE: ograniczenie reputacji - PUDZILLA - 12.05.2022

(12.05.2022, 11:16)Alkopoligamia napisał(a): Czy już ograniczenie weszło w życie ?

o 6.30 padło forum, można wyczytać z komunikatu, że coś zaczeło się dziać w tym kierunku, zobaczymy w praniu
[Obrazek: Screenshot-2022-05-12-06-28-35-985-com-a...chrome.jpg]


RE: ograniczenie reputacji - Alkopoligamia - 12.05.2022

Ah nie zagłębiam się w treść komunikatu ale teraz widzę LIMIT 20 c;


RE: ograniczenie reputacji - KACPER - 13.05.2022

Świetnie, podoba mi się to może to nakłoni niektóre osoby do refleksji i nie pisania zbędnych postów czy plusowania sobie pierdół. Tak jak byłem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu tak teraz popieram go w pełni. 5 PUDZILLSON!


RE: ograniczenie reputacji - Pazyfea - 15.05.2022

Jestem za 20 repki plusowej i 10 repki minusowej na 24h limit taki Podobno kultowa


RE: ograniczenie reputacji - kot_kreskowy - 28.05.2022

A mnie ilość punktów reputacji to dynda.
Liczy się tylko treść i jakość postów.
To jest dla mnie ważne i jest to jakiś wyznacznik.

Natomiast wkurza mnie styl wypowiedzi, tzn. jak ktoś pisze ciągiem, nie używa interpunkcji, nie zaczyna zdań od nowego wersu itd...
Autentycznie rozpierdala mi to konstrukcję.

Sam staram się, aby moje posty wyglądały schludnie.


RE: ograniczenie reputacji - Kajabuza - 28.05.2022

(04.05.2022, 09:48)hulerkfow23 napisał(a): Mozesz polubić post za pomoc, za to że np jest zabawny, ironiczny, albo nawet bez powodu. Lajka tak to umownie nazwijmy mozesz przyznać za co.Ci się żywnie podoba stąd pisze ze nie warto tego interpretować jako wyznacznika wartości danego użytkownika;]

Big Grin ❤️

Fajnie jakby właśnie to nie punkty wyznaczały status tu na forum tylko np kolor nicku jakiś, żeby WYRÓŻNIĆ kogoś spośród innych użytkowników. To od razu się rzuca w oczy i "robi wrażenie" #mrkrycha(:

A o tym kolorze powinna decydować załoga zarządzająca tu, przecież moderzy i Admin myślę wiedzą i widzą kto zasługiwałby na "kolor".

Nie musiałby oznaczać od razu jakiejś rangi bo komuś by mogła sodowa uderzyć do głowy(:, ale było by wiadomo, że ten ktoś jest "wyjątkowy" na tym forum i "czymś" sobie zasłużył na "kolor" ale też było by wiadomo, że można z nim pogadać jak z równym sobie.

To tylko moje skromne zdanie Big Grin