Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy (/showthread.php?tid=370)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - Beeniepatu - 17.11.2022

@"Kaja Buza" to przestan zabierac glos w takiej formie jak to robisz. Jak chcesz sie dzielic ciekawostkami na jakis temat, to stworz swoj watek w hydepark'u. Nie zasmiecaj merytorycznych tematow swoimi niemerytorycznymi postami. Bo sam przyznajesz, ze robisz to specjalnie. Gdzie cos nie napiszesz, to trzeba to prostowac. A Ty z niewinna mina mowisz, ze przeciez Ty nic nie wiesz i to tylko tak wrzucone ...  Zrob ten detox wreszcie co obiecales. Wszystkim na zdrowie wyjdzie 💪


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - tome3eqkks - 17.11.2022

Małe wyjaśnienie:


Dlaczego prawie każdy Sebix jest łysy?

Żeby mu dragi z włosów nie wyszły na badaniu   Podobno kultowa



Ależ ja mam poczucie humoru Big Grin


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - JokerRC - 17.11.2022

Napewno nie pamiętają co do minuty i to jest pewne 
No chyba że ktoś mnie oświeci 🙂


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - Kudlaty - 21.11.2022

A narkotyki mogą być przyczyną wypadania włosów?


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - Ciapek - 24.11.2022

A można samemu gdzieś zbadać swoje włosy by sprawdzić je, jak tak to jak to cenowo wygląda i jak długo to trwa?


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - Beeniepatu - 24.11.2022

Ciapek mozna. Jest duzo ofert. Cenowo miedzy 300 do 500 standardowe badanie. Wystarczy wpisac z wujka G 'analiza pierwiastkowa wlosa'. Ja korzystalem osobiscie z labo Biomol


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - Ciapek - 24.11.2022

beeniepatu dzięki za info. Jak zrobię to umieszczę wyniki na forum do analizy Smile


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - Beeniepatu - 24.11.2022

Ciapek prosze bardzo. Wyniki oczywiscie zostana skonsultowane przez obecny tu sztab ekspercki. Otrzymasz bezplatna, internetowa, w 100% miarodajna opinie. Wraz z sugerowanym planem dzialania by wyprowadzic Cie z wszelkich zaobserwowanych odchylen. Oraz linkami do suplementow, ktore pomoga Ci w powrocie do zdrowia.


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - dimiliki - 24.11.2022

oczywiście że tak Beeniepatu ma racje wszystko zinterpretujemy


RE: Włosy najlepiej "pamiętają", które narkotyki i kiedy braliśmy - Esek od Kresek - 25.11.2022

O super Ciapek, jestem też bardzo ciekaw jak te wyniki będą wyglądać. Czekam z niecierpliwością