Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Sky - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3709)



3-CMC Sky - Opinie o produkcie - Maniek - 01.05.2024

W tym wątku piszecie opinie oraz recenzje na temat produktu 3-CMC Sky ze sklepu RC-Black.com

[Obrazek: SKY.jpg]



RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - Mirandes4 - 03.05.2024

3-CMC SKY według mnie z pewnością znajdzie swoich zwolenników lubiących przewagę stymaulacji (speed) nad eufo. Przy pierwszym "strzale" trzeba uważać żeby indywidualnie wybadać sobie te proporcje...


RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - mirakles - 29.05.2024

Witam wszystkich orzeł wylądował więc przedstawiam pakunek 
[Obrazek: IMG-3519.jpg]

picture html generator


RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - mirakles - 29.05.2024

Powiem wam moja szczera opinia po 3cmc sky więc tak sniff 150mg wlazł dosłownie po 5minutach stwierdziłem że idę na spacer wziąłem sobie sluchaweczki jakieś techno zarzuciłem pochodziłem z 40minutek i w parku w krzakach zajebalem sobie drugiego sniffka też na około 150-200mg i jebnął dalej porządnie lekkie eufo weszło ale noga sama chodziła dosłownie moim zdaniem ta trójeczka to taka 70/30 speed a eufo,nie rozpierdala mocno chyba że ja już wyżarty łeb mam 
poprostu haha ale podoba mi się bardzo  polecam wszystkim Smile chociaż strasznie ciągnie na dorzutki

Pierwszy sniff jebnął w klimpe dość mocno ale następne były lajtowe


RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - Eliberator - 31.05.2024

3-CMC Sky, temacik fajny z przewagą speed'a, chata posprzątana, porządki zrobione Podobno kultowa Libido zwiększone, ale nie tak bardzo jak w przypadku Ice, przy którym ręka sama ląduję wiecie gdzie  Exclamation
Dostawa, kontakt, bhp - krótko, zwięźle i na temat, żadnych problemów czy opóźnień Shy


RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 31.05.2024

Mało tych recek jak na tak dobry sort z tego co słyszałem. Aktualnie pobrałem 3cmc glass, ale kto wie kolejny batch pójdzie na Sky. Gustuje raczej w eufo trójkach ale ta brzmi zachęcająco. Lubie czasem przypierdolić 3-CMC speed a innego razu bardziej euforyczny sort.


RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - mirakles - 02.06.2024

Dzisiaj znowu przypierdolilem 3cmc sky dosłownie mikro kreseczki dziś jakoś wypierdolilo mnie z butów speed niesamowity kto lubi speeda musi tego spróbować naprawdę polecam fest 
[Obrazek: IMG-3545.jpg]

wrzucanie plików


RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - DarkSonia - 04.06.2024

miałam przyjemność skosztowania tego odrobinkę
100mg sniff z leszkiem dało mi naprawdę fajny rush ponad godzinny, gadałam z kumpelą nawet o kosmitach haha Big Grin także było bardzo pozytywnie.
zero zjazdu itp.
z pewnością w niedługim czasie zamówię, czuję tu potencjał.


RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - RcBlack - 04.06.2024

NOWA DOSTAWA 


[Obrazek: 2a.jpg]

[Obrazek: 6a.jpg]



ZAPRASZAMY



RE: 3-CMC Sky - Opinie o produkcie - Jaxon - 07.06.2024

Sztos! Próbowałem wszystkich trzech tj. ICE, GLASS I SKY i mogę śmiało rzec, że ten nowy sort sky wymiata.
Przewaga speeda nad euforią. Jeszcze jak! Takie 70/30 
Dobrze robi na maksa. Polecam