Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. (/showthread.php?tid=371)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Maniek - 06.05.2023

Pomarańczowy i zielony kolor odpada - kolory sklepów i modów.


Ja bym to widział mniej więcej w ten sposób (kolory do uzgodnienia):


Nickname - po napisaniu 400 postów.

Nickname - po napisaniu 800 postów.

Nickname - po napisaniu 1200 postów.

Nickname - po napisaniu 1600 postów.


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - C84S - 06.05.2023

Maniek , nie zwróciłem na to uwagi. Chodzi by były intensywne... różowy, zółty, Błękit, fiolet


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Beeniepatu - 06.05.2023

(06.05.2023, 17:13)Maniek napisał(a): Przyszedł czas na lekką modyfikację tego systemu zmiany koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. Jak już wielkokrotnie wcześniej pisałem tych kolorów jest wg mnie stanowczo zbyt dużo i nawet jakaś bardzo niska ranga otrzymuje z automatu inny kolor niż domyślny/standardowy.

Proponuję zostawić max 3-4 kolory (nie licząc kolorów admina, modów, redakcji oraz sklepów) i pierwszy nowy kolor użytkownik mógłby otrzymać po przekroczeniu progu np. 300, 400 czy 500 napisanych postów, dalej po 600, 800 czy 1000 postów itd. 

Dajcie znać co o tym myślicie, co byście zmienili/dodali/poprawili. No i ile kolorów i przede wszystkim jakie kolory powinny zostać?

Zgadzam sie. Max 4 wystarcza. Kolory najlepiej gumiguta, ultramaryna, indygo i razzmatazz


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - wwojtuss - 06.05.2023

ja jestem na tak, faktycznie kolorow bylo zdecydowanie za duzo, jak co 50-100 postow i paredziesiat plusow byla nowa ranga, a z nia nowy kolor


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - horsii - 06.05.2023

(06.05.2023, 17:35)Maniek napisał(a): Pomarańczowy i zielony kolor odpada - kolory sklepów i modów.


Ja bym to widział mniej więcej w ten sposób (kolory do uzgodnienia):


Nickname - po napisaniu 400 postów.

Nickname - po napisaniu 800 postów.

Nickname - po napisaniu 1200 postów.

Nickname - po napisaniu 1600 postów.

Brzmi dobrze. Też uważam, że kolorów jest za dużo - za byle gówno sie juz chodzi pokolorowanym, potem forum wygląda jak choinka.


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Ciapek - 06.05.2023

Też jestem za zmianami Smile Fajny pomysł. GO!


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - PUDZILLA - 06.05.2023

ale to każdy nickname ma mieć pogrubienie? czy pogrubienie będzie mieć tylko załoga? co z efektami u generałów? może od 2.000 postów dać jakąś poświatę?


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - fiodor - 06.05.2023

Jestem za, bo ilość kolorów trochę kłuje w oczy. Natomiast co z pogrubienia mi i podkreśleniami ? Zostaje bez zmian ?


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Maniek - 06.05.2023

(06.05.2023, 19:22)PUDZILLA napisał(a): ale to każdy nickname ma mieć pogrubienie? czy pogrubienie będzie mieć tylko załoga? co z efektami u generałów? może od 2.000 postów dać jakąś poświatę?

Może być pogrubienie, ale nie musi. Kwestia do dogadania.

Dobry pomysł z tą poświatą od 2000 postów.


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - PUDZILLA - 06.05.2023

Maniuś, zrób nowy oddzielny post, z Adminem przegadaj i Benkowskym kwestie i na zasadzie ankiety TAK/NIE zdecydujmy demokratycznie czy zmieniamy, czy zostaje tak jak jest.

z tymi pogrubieniami to ja jestem od 4 cyfrowej ilości postów, tak od siebie

tylko dajcie post na gorze strony forum, tak zeby kazdy niedowidzący po gramie cmc na sniff widział