Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. (/showthread.php?tid=371)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Maniek - 06.05.2023

PUDZILLA Ale po co jakieś głosowanie, skoro użytkownicy, którzy mają mało postów zagłosują za tym, żeby zostawić to tęczowo-kolorowe burdello, tak jak jest obecnie? Podobno kultowa Chyba, że miałeś na myśli głosowanie na temat samego pogrubienia nicka, a nie ograniczenia liczby kolorów, ale w tym przypadku oni również zagłosują, żeby jak najwięcej tego wszystkiego zostawić.

Moim zdaniem powinni decydować użytkownicy, którzy mają największy wkład w rozwój forum (najwięcej postów, polubień itd.) Ja bym zostawił pogrubienie każdego nicka powyżej 800 czy 1200 postów, a zrezygnował całkowicie z podkreślenia.

Wg mnie trzeba zmodyfikować to w ten sposób:

Nickname - po napisaniu 400 postów.

Nickname - po napisaniu 800 postów.

Nickname - po napisaniu 1200 postów.

Nickname - po napisaniu 1600 postów.

Nickname lub Nickname z poświatą (taką jaką mają admin, modzi i sklepy) - po napisaniu 2000 postów.


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Twilight Sparkle - 06.05.2023

Mi się podoba ten pomysł z kolorkami :3 Lubię ładnie uporządkowane rzeczy.


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - C84S - 07.05.2023

[Obrazek: colorlab-for-illustrator-adobe-photoshop...2048x.webp]

Proponuje takie kolory


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - PUDZILLA - 07.05.2023

Maniek ciemniejszy niebieski zlewa się z tłem forum, dla mnie do zmiany, najlepiej dać tęczowe kolory wg mnie

fioletowy
błękit
żółć
pomarańcz
pomarańcz z poświatą


bo zielony i czerwony zarezerwowany jest dla asów Podobno kultowa




tak podkreślenie jest zbędne i tak można zdecydować czy te pogrubienie zostawić czy nie, ja bym zostawił, a dla tych chociaż od 200 postów dał pogrubienie ich szarości


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Maniek - 08.05.2023

Pomarańczowy odpada, bo jest zarezerwowany dla sklepów.

Ok, ciemniejszy niebieski można zmienić na jakiś inny.

Można dać pogrubienie od powiedzmy 300 postów.


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - PUDZILLA - 08.05.2023

Maniek fucktycznie, dla vendorów, jak ja o nich mogłem zapomnieć

od 300, patrz jak ładnie limity co 400 idą w góre, a może w ogóle zwiększmy je co 500 i pogrubienie o 250? Patrząc na liczbę niektórych codwutygodniowych asów to nie są jakieś gargantuiczne liczby Podobno kultowa Tylko co z nazwami rang? Mi się podoba to wojskowe podejście do kolorów, tylko dopiero po tysiącu coś ciekawego zaczyna się pojawiać.


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Lukas1985 - 08.05.2023

Lepsza opcja to skok o 50-100procent. Czyli np 
Ranga 1 100 postów
2 150 
3 300
4 450 
5 900 
Itd


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - PUDZILLA - 08.05.2023

Lukas1985 przecież właśnie już to mamy? nie widać Podobno kultowa?


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - Maniek - 08.05.2023

(08.05.2023, 08:13)PUDZILLA napisał(a): Maniek fucktycznie, dla vendorów, jak ja o nich mogłem zapomnieć

od 300, patrz jak ładnie limity co 400 idą w góre, a może w ogóle zwiększmy je co 500 i pogrubienie o 250? Patrząc na liczbę niektórych codwutygodniowych asów to nie są jakieś gargantuiczne liczby Podobno kultowa Tylko co z nazwami rang? Mi się podoba to wojskowe podejście do kolorów, tylko dopiero po tysiącu coś ciekawego zaczyna się pojawiać.

Może być od 500 postów i od 250 pogrubienie, no problem. Napisałem do Raula zlecenie, żeby to wszystko zrobił.

Jeśli chodzi o rangi i nazwy, to nic się zmieni, będą wojskowe nazwy + zasugerowałem Raulowi, żeby zmianę nazwy rangi w edycji profilu mogły dokonywać jedynie osoby, które przekroczyły próg 800 czy 1000 napisanych postów, bo to wg mnie też bez sensu, że każdy może sobie wpisać dowolną rangę.


RE: Zmiana koloru nicku wraz ze wzrostem rangi. - PUDZILLA - 08.05.2023

Maniek no i grotto, ale skoro tych rang wojskowych jest pomad 20, to gdzie jak to podzielicie? Będzie szeregowy, podoficer, oficer, generał i marszałek czy jak Podobno kultowa?