Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3710)

Strony: 1 2


3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Maniek - 01.05.2024

W tym wątku piszecie opinie oraz recenzje na temat produktu 3-CMC Ice ze sklepu RC-Black.com

[Obrazek: ICE.jpg]



RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Newforbhppro - 03.05.2024

[Obrazek: 20240503-020041.jpg]

Czyste, ładne kryształki. Działanie wzorowe. Spływ delikatny. Poczęstowałem Koleżkę, który nie ma zrytej tolerki i zjada 3cmc raz na jakiś od ulicznych przedsiębiorców a nigdy nie kupował w internetach. Stwierdził, że w uj mocne i że nigdy w życiu nie jadł nic lepszego.
Nie mogę edytować poprzedniego wpisu więc napiszę uzupełnienie. Drogi adminie jak coś, to proszę scalić Smile Z góry uprzedzam, że ja nie potrafię mówić czy pisać w krótkich, zwiezlych wiadomościach, zawsze się rozpisuję. Nawet na trzeźwo w zwykłych rozmowach. A na ketonach to już w ogóleSmile Więc sorry, ale będę pisał, bo kto mi zabroni ? Big Grin 
Trochę 3cmc już w swojej ćpuńskiej karierze zjadłem. Mam nie jeden kilkudniowy ciąg za sobą, gdzie szło 8gramów na 3 dni mimo iż już drugiego dnia nie klepało, nawet jak kończyłem o 3 nad ranem, sen 6-8h i po południu leciałem dalej to z oczywistych względów tolerancja nie spadała i musiałem dużo wrzucać, żeby coś się wgrało. Nawet przy dobrym, czystym produkcie. 
Właśnie wrzuciłem 120mg 3cmc od Blacka po 18h przerwy. W celu pobudzenia, bo jestem na wyjeździe firmowym. Z doświadczenia Nie liczyłem na żaden wjazd. A jednak weszły dreszcze na bokach głowy, clearhead, dość mocna stymulacja . Podanie donosowe. No i siedzę na zewnątrz w altance, postanowiłem napisać opinię  i czekam aż trochę zejdzie by wejsc na salęBig Grin Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby drugiego dnia ,,ciągu" , gdzie idzie już 4gram , wgrało się tak ładnie po podaniu 120mg. Więc sort jest bardzo aktywny. Oczywiście, że działanie nie jest tak długie jak kiedyś, gdy tolerancja była niska bo po 20 minutach zaczyna słabnąć, ale wejście jest bardzo satysfakcjonujące przy tak małej ilości po kilkunastu godzinach przerwy. 
4mmc od tego Vendora też małe ilości pięknie się wgrały. Więc albo ma kozak towar albo magicznie spadła mi tolerancjaSmile
Uzewnętrznieniłem się, ochłonąłem i wracam na spotkanie Smile Ciał Smile


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - LooL99X - 08.05.2024

Wczoraj wjechał 3cmc Ice 
Narazie wrzucam tylko foto dla zainteresowanych jak wygląda obecny sort.
Mogę jeszcze jakieś foto wstawić jak mi się uda dobre zrobić .

[Obrazek: IMG-20240508-062830.jpg]

@rc-black
Teraz gra Big Grin


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - mirakles - 09.05.2024

Newforbhppro heja wybacz że zapytam mordko a jak nosek mocno tyra ta trójeczka? Pozdrawiam


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - LooL99X - 11.05.2024

mirakles Mordo właśnie przy zachowaniu zdrowego rozsądku i dwóch czy 3 paskach nie jest tragicznie właśnie.
Bo ja polecisz grubo z tematem to wiesz jak jesy Big Grin
Ten Ice jest zajebisty eufo/speed na takim zbilansowanym poziomie Smile
Ja jestem zadowolony !!!
RcBlack Super !!!


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - mirakles - 15.05.2024

LooL99X najgorsze jest to że tak naprawdę na tych dwóch czy trzech paskach nigdy się nie kończy  Podobno kultowa haha


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - mirakles - 18.05.2024

Witam, wlasnie testuje ICE w tej chwilce doslownie juz od 4 godzin i musze przyznac ze jest to jedna z najlepszych trojeczek jakie w zyciu jadlem, gadka niesamowita, eufori jest jakos malutki w stosunku do speeda moim zdaniem ale wykurwia z butow elegancko napewno bede wracac po ten temacik krysztaly sa piekne Smile


[Obrazek: Whats-App-Image-2024-05-18-at-22-51-30.jpg]


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - LooL99X - 21.05.2024

Jak ten sort teraz ? 
Jest to samo ? 
Euforyczna ta trójka ?


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - mirakles - 21.05.2024

Siema, powiem szczerze że lekka euforia jest ale moim zdaniem speed tutaj wykurwia ostro chociaż jak wyszedłem z domu na spacer w nocy i założyłem słuchawki i jakąś techniawke to chciałem lecieć od razu na jakieś balety libido w sumie też mega mocno wystrzeliło


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Lucyfer6666 - 22.05.2024

Siema, 150 mg 
Prima sort🤘 po aplikacji szybki wjazd tak jak trzeba, clearhead unosisz się 15 cm ponad chodnikiem wszystko tak jak trzeba po prostu lecisz😉