Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Beta-ketony | | Skutki uboczne stosowania | | Redukcja szkód - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Beta-ketony | | Skutki uboczne stosowania | | Redukcja szkód (/showthread.php?tid=3713)



Beta-ketony | | Skutki uboczne stosowania | | Redukcja szkód - ZmiataZplanszy - 02.05.2024

I                        Beta-ketony
              Skutki uboczne stosowania 
                        Redukcja szkód 
      KAŻDY KOLOR JEST Przepisany DO TEMATU 
 
Czym są beta-ketony , w ostatnich latach dość popularna grupa narkotyków, uwielbianą przez młodzież i starszych 
Potocznie nazywany przez młodzież i klubowiczów “ kryształ mefix,Kris dużo by t wymieniać, wiadomo że to co w  krysztale  i przezroczyste to nie znaczy że musi to być co myślą ,  nie znając działania, ani dokładnego składu. nie wiedzą jaką mogą sobie zrobić krzywdę , produkt jest bardzo łatwo dostępny  w internecie tak jak na “ulicy”
1
    1 AGRESJA
    Człowiekowi któremu kończą się narkotyki i dopada go tak zwany “ zjazd”
bardzo łatwo się denerwuje na wszytko o głupie pierdoły, agresję kieruje zazwyczaj do osób które są w jego otoczeniu 


  2 OMAMY 
 omamy występuje najczęściej słuchowe zaczyna się słyszeć głosy np znajomych , rodziców, muzykę , sąsiadów , w pustym domu , wszystko co wstanie potrafi wygenerować twoja głowa 
im  dłużej nie śpimy po beta-ketonach , efekty się nasilają im ciszej jest w pokoju tym efekt jest mocniejszy, omamy prawię każde łączą się z psychozami Są długotrwałym efektem, który nasila się po odstawieniu.

  3. Sny 
Kolejnym długotrwałym efektem ubocznym długotrwałym ciągnący się po odstawieniu , sny są bardzo realne psychodeliczne męczące, przerażające i bardzo dziwne , bardzo wpływają negatywnie na naszą psychikę , zdarza się zasnąć w dzień lub w nocy z przemęczenia , i taki sen może dobrze “zryć banię “ nie doszukiwałbym się drugiego dna i sensu nie polecam każdemu 

   4 TOLERANCJA 
tolerancja bardzo szybko rośnie przy tej grupie substancji , zaczynam do rzucać coraz więcej i częściej ale i tak nie uzyskamy tego samego efektu , po pewnym momencie się okazuje że życie na trzeźwo nie jest do przyjęcia i trudno funkcjonować na trzeźwo , i jak się nie ma dostępu do danego środka  to się szuka czegoś innego taniego , i później wychodzi że się bierze co popadnie, i zapasy zrobione na kilka dni , znikają jednej nocy 

5 . Pustka ,zanik emocji 
Najgorsza cecha jak występuje podczas długotrwałego brania , dużo ludzi po prostu staje się pustymi na jakiekolwiek emocje , nie potrafi sie cieszyć na trzeźwo , wyjście na dwór czy gdziekolwiek bez kreski jest nie możliwe
Efekt jest i tak krótkotrwały 

6 Znajomi 
Z początku jest spoko dzieli się z znajomymi bawi się razem z ekipą , wszystko jest fajnie później, staje się pazerni, kroi znajomych na towar , oszukuje , okrada , staje się fałszywi dla samego siebie , w pewnym momencie do niego dochodzi że stracił każdego co bym przy nim ale jest już za późno .

7. Psychozy 
Psychozy są chyba najbardziej długotrwałym i najczęstszym efektem ubocznym, nasilają się zwykle przy odstawieniu. Występuje nawet u ludzi, którzy nie brali jakoś na potęgę i ciągnie się długi czas po odstawieniu. 
Taki człowiek myśli że go śledzą oszukają każdy się patrzy na niego , i snuje swoje teorię w głowie które zawsze da nie prawdzie 

-sen ,zdrowa dieta 
- witaminy i suplementy dużo nie znaczy lepiej , dużo multiwitamin to totalny syf 
najważniejsze to: wit. C, E, magnez, wapń; o ile zdrowy człowiek jakoś tego nie odczuje nigdy efektów suplementów to przy braniu różnych substancji odurzających różnica jest ogromna 
- różne antyoksydanty w dużych ilościach: chronią komórki mózgowe 


Dziękuję za poświęcenie swojego czasu na przeczytanie ,lekkie inspiracje były 



RE: Beta-ketony | | Skutki uboczne stosowania | | Redukcja szkód - Epsiakos - 02.05.2024

Zarys teoretycznie dobry, ale to dotyczy nie tylko b/k ale również i całą resztę dragów generalnie, przy niektórych klasykach nawet niektóre z wymienionych przypadków jest dużo bardziej odczuwalna.


Co do psychoz, omamów i tym podobnych to należy pamiętać że nie dotyczy to wszystkich, niektórzy mają bardzo podatna psychikę na tego typu czynniki, zazwyczaj dużo przed pierwszym spotkaniem z używkami, i zwyczajnie się to potęguje.
Jeżeli głowa jest podatna, to zgadza się że psychozy wystąpią bardzo silne a zarazem dotkliwe, jeszcze jak przy wspomnianych b/k gdzie duża część substancji zalicza się do stymulantów ogólnie, bierzemy w synchro benzo żeby "ogarnąć schizy" to ogólnie jeszcze bardziej sobie robimy "kuku" w głowe.



Tak naprawdę wszystko zależy od osoby i jego stanu psychicznego, na swoim przykładzie mogę powiedzieć że poza snami, a raczej ich brakiem przez pewien czas, w moim przypadku żadne z powyższych objawów nie wystąpiły, a byłem tak mocno wjebany w hexen że w pewnym momencie nauczyłem się jeść pod wpływem, żeby nikt nie połapał się.
Ba, potrafiłem znaleźć pretekst na wyjście zeby zajebac z telefonu nawet na klatce schodowej, zmuszać się do zasypiania na 2-3 h z myślą że, luzik wstanę to zajebie i będzie git.

Ale ani agresji, psychoz itp rzeczy nie uświadczyłem.
Dlaczego? Śmiejcie się itp. bo mimo krycia sie z tym, to za bardzo nie zaprzątałem sobie tym głowy, bo po mnie zwyczajnie nie widać.
Co do zwidów, i omamów słuchowych czy innych odmian tego typu, mówię tutaj tylko o sytuacji pod wpływem i w ciągu, to głowa ze zmęczenia oraz odwodnienia itp wykreowała mi coś w stylu cienio-zjawy czy jakiejś babki, nie wierze w wiele rzeczy, więc doskonale zdawałem sobie sprawę że to wytwór mojej głowy.
Ale mimo to, naćpana głowa wysyłała sygnały że to się dzieje naprawdę itp, zwyczajnie sam siebie własnymi słowami sprowadziłem na ziemię i obraz jak się pojawił tak znikł xD.
Nie będę mówił co, bo raz że głupio a dwa że wstyd.


Ale reasumując, wszystko zależy od tego co się dzieje w naszej głowie, i jak bardzo jesteśmy podatni na poszczególne rzeczy, a im większy lęk przed czymś, tym silniejszy i bardziej realistyczny obraz/dźwięk umysł wykreuje.

Nie wiem, może ja jestem inny - na bank jestem skrzywiony, bo widzę sam po sobie że nie reaguje na niektóre rzeczy jak inni.

Generalnie nawet jakby ktoś faktycznie widział że jestem wystrzelony czy coś podobnego to generalnie - w chuju to mam, a jemu nic do tego xD,  jakby się rodzina zorientowała to trudno, nie ma takiej przeszkody której nie da się pokonać.



Ale tak ogólnie, bycie naćpanym i przeżycie omamów to generalnie chuj, bo tylko kac moralny wystąpi i człowiek zapomni w połowie przypadków.

Ale jak omamy/schizy/wytwór przemęczonego umysłu i organizmu zaczyna nam kreować bez zażywania substancji, a w dodatku człowiek jest w sytuacji gdzie jego życie jest zagrożone, a wy idziecie w zaparte że dana sytuacja miała miejsce...
To dopiero robi prawdziwe czambo na głowie.


Aj kurwa nie mogę pić alkoholu bo się rozgaduje xD