Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3734)



ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - Maniek - 07.05.2024

W tym wątku piszecie opinie oraz recenzje na temat produktu ADB-BUTINACA powder ze sklepu Legal-Dark-Buzz.net


RE: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - Martin - 09.07.2024

Sorcik prezentuje się następująco:

[Obrazek: IMG-20240709-181320-1.jpg]

Temat jest pod postacią pomarańczowych wilgotnych i lepkich grud .
Za testy wziąłem się z potężnym rozmachem bo zamiast zrobić maczankę nałożyłem igłą mały płatek substancji do meth pipe i ściągnąłem trzy małe buszki. W momencie wypuszczania trzeciego wiedziałem już ,że pizda będzie  konkretna. Poczułem  potężne jebnięcie z tyłu głowy szybko otulające skronie a później twarz a zatoki po bokach nosa zaczęły odmarzać i się łuszczyć. Działając z wyprzedzeniem polałem 5ml bdo na uspokojenie. Zanim zadziałało doświadczyłem dość mocnych skurczy mięśni które całkiem nieźle mnie wytylepały, i sądząc po otoczeniu na drugi dzień nie ustały nawet gdy zasnąłem. Tak mi się to doświadczenie spodobało ,że na testy bez opamiętania poświęciłem kolejne cztery dni  Big Grin .
Fazka to dość mocna psychodeliczna czapa z naciskiem na rozkminy bez wizuali. Przy nieco większych dawkach można się położyć i odpłynąć w świat snów na jawie. Działanie to ok. 20-30min peaku a potem drugie tyle  lekkiego kapcia i poczucia ,że schodzi. Było to moje pierwsze spotkanie z syntetycznymi kanna ale substancja zdecydowanie ma moc, polecam pobierać.


RE: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - EmStO - 17.07.2024

Martin Ziomek w jakich proporcjach zrobił byś maczanke ?
1g=?


RE: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - Martin - 03.08.2024

@"LooL99X" Maczanki nigdy nie robiłem więc ciężko mi ocenić tak na wyczucie a butinace odłożyłem na półkę po tym jednym doświadczeniu.


RE: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 03.08.2024

Martin wstawisz jeszcze raz foto, tym razem na imgurze? ten imgbb to posysa


RE: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - Martin - 03.08.2024

voice.of.voiceless U mnie z fotką wszystko gra. Jak wstawić zdjęcie przez imgur używałem tylko domyślnej opcji na forum.


RE: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 03.08.2024

Martin zresetowałem kompa, też działa, ale po 30 dniach przestanie, teraz trzeba mieć premium by dłużej tam stały foty 


imgur na telefonie wersja na komputer masz tam add post taki guzik na górze, na telefonie w wersji mobilnej go nie widać


RE: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - p4g4y0z - 12.08.2024

Sort jaskrawo pomarańczowy, mokry i kleisty. Wszystko przykleja się do worka. Maczana 1/20 taka w sam raz bez tolerki. Działanie poprawne jak na adb ale sama substancja w chuj mierna. Zmuła że nic nie idzie zrobić, tylko buch i spać, buch i spać i tak do zajebania. Zero efektów rekreacyjnych, już gałka muszkatołowa daje ciekawsze efekty.


RE: ADB-BUTINACA powder - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 24.08.2024

Adb jest okej aktywne sort żółty mokry w chuj przyklejonę wszystko do wora Podobno kultowa co do samego produktu rozpuszczalność bardzo dobra maczanka zrobiona 0.5 na 5g podkładu cóż za wiele nie mogę powiedzieć bo był tylko buch spanie tyle pamiętam Podobno kultowa