Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ka*ys-ca*dys.c*m - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: ka*ys-ca*dys.c*m (/showthread.php?tid=375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: ka*ys-ca*dys.c*m - kot_kreskowy - 05.02.2023

(02.02.2023, 11:55)furiat napisał(a): ceny duze ale sorty trzymaja duze standardy jakosci bhp Smile


DOŚĆ KURWA!!!

Ja już nawet takich postów nie minusuję, bo to bez sensu...
Właściciele mózgów, którzy zachwalają tu sergiuszowskie sklepy powinni ponosić jakieś kary - ja proponuję bana na nagrody. Maniek 
Noż kurwa mać, za chwilę będą tu polecać rejestrowanie się na policyjnym forum tej ukraińskiej kurwy.

Ja rozumiem wolność słowa, ale to już jest przegięcie pały! Nie dość, że to narażanie ludzi na utratę pieniędzy bo wałki przy większych zamówieniach, to jest to podsyłanie klientów kurwie, która, przypomnę,  wyjebała Escobara z tamtego forum, okradła go z pieniędzy za reklamę i nadal go oczernia.

Takie zachowanie userów jest przedewszystkim nieetyczne, a poza tym szkodliwe.
Pomijam już fakt, że jest to najzwyczajniej nie fair wobec Esco.

furiat po ostatnich Twoich postach myślałem, że trochę zmądrzałeś...
Jak bardzo się myliłem!

Nie masz skrupułów odbierać darmowego ćpania? Nie gryzie Ci się to, jedno z drugim? Wstydu nie masz?
Żeby rozjaśnić sytuację, "rozrysuję" Ci to na przykładzie bo widzę,że styki coś nie palą.
Grażynka została zgwałcona.
Mietek, który ją zerżnął w krzakach, kary nie poniósł.
Furiat wiedząc o gwałcie, mimo wszystko poleca Paulinie pójście na pierwszą randkę z Mietkiem, twierdząc że to fajny gość.
Sorry furiatek, ale nie mogę patrzeć na bezmyślne zachowania.
Nie godzę się na to. Nie na coś takiego.
I nie będę w takich sprawach milczeć.


RE: ka*ys-ca*dys.c*m - Kajabuza - 14.02.2023

[Obrazek: 20230214140752.png] na próżno szukać na niebie niczym Gwiazdy podczas pochmurnej nocy.😄

W dziale "Nieuczciwe sklepy" to przed napisaniem pozytywnej opinii powinno się u Moderatora przedstawiać niezbite dowody zakupu, bo ban na coś... Chociaż i takie dowody sfałszować przez sklep dla naganiacza to nie problem.🤔

Swoją drogą ta cena 3MMC to z kosmosu trochę, a wątpię, że jakość jest taka jak za starych lat.🥺



RE: ka*ys-ca*dys.c*m - kot_kreskowy - 14.02.2023

@"Kaja Buza" 
Ty dobry goguś jesteś widzę 😎
Kot kreskowy jest różowy.
Ale żeś to spreparował nieźle😂
Piona🖐️


RE: ka*ys-ca*dys.c*m - Kajabuza - 14.02.2023

To błąd w systemie chyba jakiś, ja nic nie wiem, ja się nie znam, ale nawet ładnie Ci w zielonym. Piąteczka!😀⭐
Co do 3MMC i tej ceny, to chyba bym wolał dołożyć coś i ściepę zrobić we dwóch czy trzech na 25 g od Chmury, a raczej sales@******** (wątek w dziale sklepy). Tam wychodzi jakoś 5 dyszek za grama wtedy, a i przewoźnicy ci sami itd.🙂



RE: ka*ys-ca*dys.c*m - kot_kreskowy - 14.02.2023

@"Kaja Buza" 
Tak, miałem sampla od sales@...
Dostałem wtedy sztukę w pudrze, czyli mniemam, że słabszą wersję a i tak było naprawdę dobrze.(mają jeszcze kryształ)
Zdecydowanie wart uwagi ten sales@...


RE: ka*ys-ca*dys.c*m - PUDZILLA - 14.02.2023

jebać
sklepy
tego
brudasa
sergiusza


RE: ka*ys-ca*dys.c*m - Lifeisbrutal - 17.02.2023

W sumie żeby dowiedzieć się czy to scan czy nie wystarczy się dokładnie przyjrzeć.Czasem na kilometr widać,że to scan a czasem dopiero po złożeniu zamówienia okazuje sie to co się przypuszczało.Nie korzystałem z jej usług i nie mam zamiaru


RE: ka*ys-ca*dys.c*m - mati54 - 25.02.2023

Mi sie zdarzylo pare razy zanim poznalem to forum, paki szly dluzej niz tutaj od esco czy slonia to raz, a dwa to zwyczajnie maja ceny odklejone wiec na chuj placic wiecej xD za tym nie idzie zadna jakoc produktow


RE: ka*ys-ca*dys.c*m - ProducentRC - 25.02.2023

Potwierdzam alfa od Escobar jest o niebo lepsza niż os tego vendora


RE: ka*ys-ca*dys.c*m - Rolmops12345 - 25.02.2023

(25.02.2023, 16:07)mati54 napisał(a): Mi sie zdarzylo pare razy zanim poznalem to forum, paki szly dluzej niz tutaj od esco czy slonia to raz, a dwa to zwyczajnie maja ceny odklejone wiec na chuj placic wiecej xD za tym nie idzie zadna jakoc produktow
W tym i innych sklepach sergiusza nie ma opcji na gołębnik pytałem raz vendorki/vendkra o ćpakomaty to nie ma opcji stąd dłuższy czas oczekiwania pewno