Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: FrogBull.shop (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Wątek: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3758)

Strony: 1 2


PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - frogbullshop - 10.05.2024

W tym wątku piszecie opinie oraz recenzje na temat produktu PALENIE LEMON ze sklepu FrogBull.shop


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - cherrykokolino - 13.05.2024

Jakieś foty lemona ?


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - Wlodarzk - 24.05.2024

Zakupiłem jaranie imperatorskue 5g w gratisie było 1g MDMA i 1g 3cmc. Testy jeszcze przede mną, ale serdecznie polecam vendora, super kontakt i miła obsługa. A tak się prezentuje palenie
[Obrazek: 3548a38f-ce28-43ec-86c6-15801a7e99fe.jpg]


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - Paktowski - 25.05.2024

Ten lemon to małe, zbite topki, nie ma ziarenek ani miału na dnie. Wszystko pączkach. Zapach słabo wyczuwalny, może przez to, że jest od dość suchy, aczkolwiek nie przesuszony. Dym bardzo łagodny, aż się zdziwiłem.
Spożycie mocno daje się we znaki z opóźnieniem. Idealne na koniec dnia, gdy nic do robienia już nie może wypaść 😂 Jak ktoś lubi sobie zapalić, żeby zapomnieć na chwilę o całym świecie i porozkminiać(tak jak ja 🙈) to polecam.
Ciężka Indica ❤️


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - Wlodarzk - 25.05.2024

(25.05.2024, 16:10)Paktowski napisał(a): Ten lemon to małe, zbite topki, nie ma ziarenek ani miału na dnie. Wszystko pączkach. Zapach słabo wyczuwalny, może przez to, że jest od dość suchy, aczkolwiek nie przesuszony. Dym bardzo łagodny, aż się zdziwiłem.
Spożycie mocno daje się we znaki z opóźnieniem. Idealne na koniec dnia, gdy nic do robienia już nie może wypaść 😂 Jak ktoś lubi sobie zapalić, żeby zapomnieć na chwilę o całym świecie i porozkminiać(tak jak ja 🙈) to polecam.
Ciężka Indica ❤️

Nie wiem, u mnie po wyjęciu z opakowania zapach czuć na odległość, bardzo intensywny


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - Paktowski - 26.05.2024

Możliwe. Ja miałem w samplu 1.5g i na pewnonie była to taka intenswyność jak wydobywa się przy otwieraniu pakunku 50g 😂 Teraz otworzyłem jeszcze raz, no... jak wsadziłem nosa to czuć 🙌


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 11.06.2024

Ooo kurwa Podobno kultowa Jak ten lemon fajnie wchodzi na banię Podobno kultowa
Przybija do łóżka i leżę rozkminiam.. smakowo super, zapach też piękny Heart jak chce sobie poczuć mocny dobry haj to bjere TEN lemon
Cena, jakość.. Podobno kultowa jeden skręt pół na pół z tytoniem spalony w 3 osoby zrobił nam wieczór Cool Po prostu mega
dużo tematu miału nie ma Big Grin Kozak! frogbullshop kołuj ten sam lemon bo..... no kur
Podobno kultowa Teraz jestem spalony nim właśnie bo kniec już został ale jest naprawdę BOMBASTYCZNY!! A z piwem? z piwem Tongue to wchodzi jak noz w margaryne sniadaniowo Big Grin Big Grin Podobno kultowa
Dopierdolone! i tylr!


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 17.06.2024

Bardzo dobre palonko. Co tu dużo gadać nazwa mówi sama za siebie. Smak, zapach, łagodny dla płuc i sam high - klasa światowa.


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 17.06.2024

Świetne palenie. 
Nikt nie powinien narzekać. Szczerze polecam.

9/10 👌🏼


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - JokerRC - 18.06.2024

Lemon Haze miastowy też dobry
Czyli ten na pewno sztos, kiedyś spróbuję 😉