Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. (/showthread.php?tid=379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - horsii - 06.05.2022

Szyderca tylko z 4f-mph wiedz że to nie jest typowy stymulant rekreacyjny do zabawy tylko funkcjonalny, do pracy itd. tego się bierze po 20-30 mg a nie sypie jakieś bandyckie pasy jak innych rzeczy, to ma troche inny profil działania

z takich typowo do zabawy rekreacyjnych, to moze 2-FMA?


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - Szyderca - 07.05.2022

(06.05.2022, 11:01)horsii napisał(a): Szyderca  tylko z 4f-mph wiedz że to nie jest typowy stymulant rekreacyjny do zabawy tylko funkcjonalny, do pracy itd. tego się bierze po 20-30 mg a nie sypie jakieś bandyckie pasy jak innych rzeczy, to ma troche inny profil działania

z takich typowo do zabawy rekreacyjnych, to moze 2-FMA?

Jak do pracy elegancko po większość szczurów pracuję więc gites , u mnie nie walą sciech kilometrowych hehe bo nauczyłem ich walic po małych dawkach hehe by później nie narzekali


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - KiszczaK - 07.05.2022

Zamówiłem w piksach 3fma i czyvto da się lubić i czego się spodziewać?


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - Beeniepatu - 19.05.2022

Szyderca Tobie chodzi o werbalny speed, zeby bylo szybciej -> wiecej zrobic w czasie? Tak naprawde to kazdy stim spelni taka role - kluczowe jest dawkowanie i ustalenie granic. Obecne Alfy to tak napawde to speed mentalny bardziej przy malych dawkach. Podniesienie motywacji. Nie nadaje sie bo jej problemem jest kompulsywna chec dorzucania i wiadomo co dalej. Jak wspomnial horsii 4f-mph moze byc, ale jeszcze mniejsze dawkowanie. Funkcjonalnie to zaczac od 10-15mg. I zobaczyc czy jest wystarczajaco. Stymuluje bardziej niz klasyczny metylofenidat, ale przy wiekszych dawkach trudno ustac w miejscu, czlowiek chodzi caly. Do tego schizogenny - leki sie pojawiaja.
Od siebie powiem cos, czego nie powinienem, ale funckjonalnym stimem do pracy jest MDPHP. No ale to sa dawki 5-10mg. I to jest temat tylko dla swiadomych i doswiadczonych ludzi. Majaczych sztywna granice, ktorej nie przekrocza.
Tak naprawde roznica miedzy funkcjonalnym a rekreacyjnym uzyciem to dawkowanie. Co do zasady. Nie bez powodu w dolinie krzemowej modus operandi jest lykanie kwasow w mikrodosing'u Wink Tylko trzeba byc na tyle ogarnietym, zeby traktowac substancje jako booster a nie crusher Wink


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - PUDZILLA - 19.05.2022

analog hexa od pablo industries swoja droga jest bardzo funkcjonalny, ale dawki rzedu 30-50mg i nie wiecej, dwie wrzuty w moim przypadku i bylo na prawde czym sie zajac


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - KACPER - 19.05.2022

analog hexa od pabla to jest to, teraz zaczne od dawek 80mg co 2-3 godzinki i podejrzewam, ze obedzie sie bedz glupich paranoi czy schiz


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - inspiron - 19.05.2022

ja polecam 3cmc diamond boruta hq Podobno kultowa


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - krzysko - 19.05.2022

Najlepsze juz nie istnieja...ehh


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - Polono - 19.05.2022

(19.05.2022, 10:24)KACPER napisał(a): analog hexa od pabla to jest to, teraz zaczne od dawek 80mg co 2-3 godzinki i podejrzewam, ze obedzie sie bedz glupich paranoi czy schiz

Schizy nie zaleza od dawki tylko bardziej od osoby xD Ja tam po 1 szczurze potrafie paranoje zlapac nawet cmc xd


RE: Jaki jest najlepszy rc w sensie speed. - KACPER - 19.05.2022

Owszem, nie neguje tego chyba że walisz końskie dawki i pazernie dorzucasz Wink