Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 (/showthread.php?tid=3790)

Strony: 1 2


Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - Twilight Sparkle - 16.05.2024

[Obrazek: front.jpg]


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - kurvvisko - 17.05.2024

Może z tysiak by wystarczył.


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - horsii - 17.05.2024

Zależy jakiego. Jak tak pomyślec, to w sumie pewien że sporo tych mniejszych to zjadłem za darmo nawet o tym nie wiedząc... Podobno kultowa


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - Lifeisbrutal - 17.05.2024

No też zależy jakiego.. gdyby miał mi zaszkodzić np jakimś uczulenie, puchnięciem czy coś to za nic w życiu. A tak gdyby nie był szkodliwy to no nie wiem. Kwestia wielkości, wyglądu. Od tego by zależało cena ale od 2k w góre tak myślę..


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - kot_kreskowy - 17.05.2024

Robale to ja wpierdalam jak cipsy.

(17.05.2024, 08:46)Lifeisbrutal napisał(a): No też zależy jakiego.. 

Z naszego podwórka: turkuć podjadek😎
Ze świata: skolopendra olbrzymia Podobno kultowa

Wybierz robala XD


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - LOBO - 17.05.2024

za milion pinset dwa dziewinset! o za tyle...

skolopendre to wciagam niczym spaghettione


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - Twilight Sparkle - 17.05.2024

(17.05.2024, 02:48)horsii napisał(a): Zależy jakiego. Jak tak pomyślec, to w sumie pewien że sporo tych mniejszych to zjadłem za darmo nawet o tym nie wiedząc... Podobno kultowa

Jak lubisz czerwone cukierki i truskawkowe jogurty to pewnie całkiem sporą ilość xD


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - dzwudziesty - 18.05.2024

Nigdy w życiu. Chociaż wszystko ma swoją cenę. Zależy czy od razu jakbym wyrzygal kwalifikowało by się jako "zjedzenie" Podobno kultowa
Ps. Mnie obrzydza głupi włos w zarciu i mam ochotę się porzygac.


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - monio - 18.05.2024

Ja zjadłem nawet musiałem zato zapłacić  Rolleyes beł kiedyś kiermasz  tak to nazwę z różnych kuchni świata i tam serwowali nie pamiętam jaka to była  kuchnia serwowała  prażone robale i kupiłem porcję zjadłem całą porcje 
Trudno ocenić smak takie przyżynki białkowe


RE: Za ile złotych, albo cokolwiek innego w zamian zjadłbyś robala? -17/15/24 - AndroMede - 18.05.2024

Takie rarytasy 🐛to sezonowo wpierdzielam jak "małpa kit"w hurtowych ilościach xD bo nawet gówniaki z przedszkola wiedzą, że.... Najlepsze czereśnie, jabuszka malinki, oooo, a zwłaszcza śliweczki węgiereczki z wkładką mięsna są The Besta Big Grin
Tylko kuźwa nikt mi za ten czyn jeszcze grosza nie dał, heh, wręcz przeciwnie, mi każą płacić ostatnie piniądze za tę odrobinę białka w bonusie(noo chyba że uczciwie ukradnę z pola czy działeczki to za free się nawpierdalam) xD

P. S. pozdro dla właścicieli Gospodarstwa Sadowniczego "Kaczor",
za brzoskwinki miodzio i nie zgłoszenie tego proceder nigdzie xD