Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
DPD pickup - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: DPD pickup (/showthread.php?tid=3792)



DPD pickup - bonzajmatejko - 17.05.2024

Siema, w jakiej sposób firma dpd przekazuje dane do odbioru paczki jak pacza doleci do punktu dpd pickup?
 Chodzi mi o to czy wystarczy podać prawdziwego maila na ktory dostane kod czy numer telefonu tez musi byc dzialajacy? 
Nie mam aktualnie lewej simki i nie wiem czy na samego maila jestem w stanie zamowic gołębia kurierem dpd?
Pozdro i dzieki za info


RE: DPD pickup - kot_kreskowy - 17.05.2024

Maila musisz podać aktywnego bo jak niby odbierzesz dane odbioru???
Ponadto nie zawsze jest możliwość zamawiania na pickup.
Z moich doświadczeń najlepiej jest zamówić na fejkowy adres i gdy na maila przyjdzie track, przekierowujesz na punkt odbioru.
I to niezależnie czy zamawiasz z pl czy z zagramanicy.
Dotyczy to wszystkich firm przewozowych.


RE: DPD pickup - bonzajmatejko - 17.05.2024

(17.05.2024, 14:53)kot_kreskowy napisał(a): Maila musisz podać aktywnego bo jak niby odbierzesz dane odbioru???
Ponadto nie zawsze jest możliwość zamawiania na pickup.
Z moich doświadczeń najlepiej jest zamówić na fejkowy adres i gdy na maila przyjdzie track, przekierowujesz na punkt odbioru.
I to niezależnie czy zamawiasz z pl czy z zagramanicy.
Dotyczy to wszystkich firm przewozowych.
Chodzi mi o to czy wystarczy aktywny mail czy musi być również aktywny nr tel.
Podanie aktywnego maila to zaden problem, ale aktywny numer to lekki problem bo nie mam obecnie lewej simki w posiadaniu i stąd moje pytanie.


RE: DPD pickup - kot_kreskowy - 18.05.2024

Nie pamiętam już.
Jak nie zamawiasz kilograma to normalnie podaj nr i tyle.
Nikt nie będzie biegać za ćpunem z dychą klefa.
Nie ma co wpadać w paranoję.


RE: DPD pickup - Diabeuu666 - 19.05.2024

(17.05.2024, 21:59)bonzajmatejko napisał(a): Chodzi mi o to czy wystarczy aktywny mail czy musi być również aktywny nr tel.
Podanie aktywnego maila to zaden problem, ale aktywny numer to lekki problem bo nie mam obecnie lewej simki w posiadaniu i stąd moje pytanie.

bonzajmatejko 

Zakladasz lewy maial na jeden raz i go podajesz.
Nr telefonu nie musi być wgl podany.
Dane osobowe no musisz podać bo jak poprosi o dowód to lipa chyba że np zamiast Łukasz Kret
Wpiszesz Mateusz Grek albo coś takiego ale jak podasz kod odbioru to idzie to wytłumaczyć bo niby skąd byś go miał?
Dowod osobisty? Też możesz powiedzieć że zapomniałes a jechales np 20km tutaj. 
Ja ogarniam na pick up żabki. Tam mam koleżanki i jest bajka Wink

Przecież chyba każdy ma znajomego w zabce hehe
A jak nie masz to Znajdź taka żabkę gdzie pracują osoby młodsze od ciebie albo w podobnym wieku i po prostu często tam bywaj, przechodzisz w końcu na Ty. Potem siema , siema. Jakieś gadki przy kasie często. Albo zapro na bro czy Lola po pracy i co to za problem? I masz punkt pick up gdzie wszystko fejk podajesz a ta osoba z żabki gdy doleci paczka Twoja o której ja informujesz wcześniej, wysyła ci esa albo dzwoni do ciebie e masz do odbioru. Ja tak mam to ogarnięte Wink


Pozdro.