Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Tatuaż a RC - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Tatuaż a RC (/showthread.php?tid=3796)

Strony: 1 2


Tatuaż a RC - kinia03x - 18.05.2024

Chciałabym się zapytać w temacie tatuaży. Planuje sobie zrobić dziarke i zastanawiam się czy RC ma na to jakiś wpływ? Czy można ze świeżym tatuażem sobie troszkę polecieć?


RE: Tatuaż a RC - kot_kreskowy - 18.05.2024

Absolutnie nie.
Przede wszystkim dragi podwyższą ciśnienie krwi, która przez olbrzymią ranę jaka zostanie po dziaraniu zacznie się tam wybijać przez co tatuaż nie będzie sie goił jak trzeba.
Druga sprawa to sama chemia też nie pomaga w gojeniu, organizm jest osłabiony, zakażenia, gorączka etc
Sam pamiętam jak chujowo mi się goiły rany po ćpaniu.

A już na pewno nie możesz byc porobiona na sesji bo nawet tusz sie nie przyjmie, też to przerabiałem.

Całkowicie odradzam.


RE: Tatuaż a RC - Lifeisbrutal - 19.05.2024

kinia03x Lepiej nie ryzykować, chociaż ja te kilka lat w wstecz zrobiłem dziarę, przyjechałem po kilku godzinach do domu i normalnie w "nagrodę" za boleści tak sobie ujebałem w głowie "należy mi się kilka kresek fety" Normalnie pizgałem i nic mi nie było. Ale to było kilka lat temu. Wszystko zależy czy dziara robiona w sterylnych warunkach itp. Ja bym się wstrzymał chociaż ten dzień w którym będzie robiony jak już nie potrafisz funkcjonować bez dragów. Teraz patrząc z perspektywy czasu nie odważył bym się pizgać czegokolwiek tego samego dnia.


RE: Tatuaż a RC - Myga - 19.05.2024

Nie ma wpływu coś ty wymyślił hehe jakim cudem jedno może na drugie wpływać tak mi się wydawało.. A tu czytam jednak lepiej nie robić tego hmm ciekawe


RE: Tatuaż a RC - Szarlatan - 19.05.2024

Ciekawy temat lepiej nie rób tego tatuażu ziom


RE: Tatuaż a RC - dzwudziesty - 19.05.2024

RC na pewno spowolni proces gojenia się


RE: Tatuaż a RC - kot_kreskowy - 19.05.2024

Lifeisbrutal 
Nie żebym się czepiał, był uszczypliwy czy coś (żebyś zaraz focha nie zajebał) ale weź mnie wysłuchaj i przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, ok?
Ta wypowiedź przeczy sama sobie i jakiemukolwiek sensowi.
Przede wszystkim dziary MUSZĄ być robione w sterylnych warunkach Exclamation pod groźbą zakażenia wirusem HCV lub co gorsza HIV.
Nie możesz sugerować komuś aby sobie przyćpał po takim zabiegu jak tatuaż, to jest skrajnie nieodpowiedzialne i szkodliwe. 
Tatuaż pozostaje na całe życie, a Ty sugerując "normalnie pizgałem i nic mi nie było" narażasz inna osobę na komplikacje zdrowotne, na to że tatuaż nie zagoi się poprawnie, być może trzeba będzie poprawiać co generuje kolejne koszta a wiemy doskonale jakie są stawki u tatuażystów - kosmiczne.
 To że Ty o siebie nie dbasz to nie znaczy że każdy tak ma.

I tak właśnie wygląda większość Twoich postów w ostatnim czasie - nic nie wnoszą a czasem to nawet szkodzą.
Tak samo z Twoim ostatnim pytaniem o adresy sklepów z darknetu, chciałeś żeby ludzie dawali linki w otwartym dla wszystkich dziale... 🤦
Nie po to te sklepy schodzą do podziemia aby dawać teraz publicznie namiary na sklep służbom.

A ty się potem dziwisz że ludzie są wkurzeni na shitposty jakie produkujesz.
Nie oburzaj się, nie rzucaj fochem, tylko przemyśl to co Ci napisałem, bo robię to nie dlatego aby Cię wkurwić ale dlatego, że Cię lubię i szanuję i chciałbym z Tobą rozmawiać, wymieniać się spostrzeżeniami czy pożartować na jakimś normalnym poziomie, z sensem🤘

Widzimy, że masz problem, że pochłonęło Cie totalnie i obecnie nie ma już Lajfika tego co pamiętam jeszcze pół roku temu kiedy pisałeś fajne posty, ciekawe recki, mozna było z tobą na czacie normalnie i bez spiny ponawijać, czasem nawet kilka godzin(pamietam jaką żeśmy bekę cisnęli z samych siebie gdy była ta gruba obsuwa z nagrodami  Podobno kultowa ),kiedy byłeś asertywny i pełny życia.
Gdzieś ten Lajfik zniknął i mamy tylko cień tamtego fajnego chłopa.
Proszę Cię, weź się w garść bo wiem że dasz radę bo jesteś mega wartościowym człowiekiem 💪🤗

PIONA✊


RE: Tatuaż a RC - Lifeisbrutal - 19.05.2024

kot_kreskowy Przeczytałem, i pisałem żeby odpuściła też na tydzień. Że u mnie było ok nie oznacza, że u niej tak będzie. Zdbajcie o zdrowie macie jedno.


RE: Tatuaż a RC - kinia03x - 19.05.2024

Ale dyskusja się wywiązała. 
Lifeisbrutal ja nie mam ciśnienia żadnego na rc tylko pytam ile trzeba odczekać zanim można coś przydziałać a Ty mi opowiadasz historie ze swojego życia. Najpierw opowiadasz a potem mówisz żeby tego nie robić. Nigdy bym się nie odważyła przed ani tego samego dnia. Zastanawiam się nad tym ile trzeba odczekać od zrobienia. Tydzień to sama miałam w planie poczekać ale chciałam po prostu poznać Wasze zdanie na ten temat. 
I również bez urazy ale  kot_kreskowy ma rację. Czytając Twoje posty jestem przerażona co Ty robisz, że swoim życiem, jakie kosmiczne dawki przyjmujeez oraz to jakie mixy robisz.

Jak dla mnie nie powinieneś się wypowiadać na tematy związane ze zdrowiem bo sam go nie szanujesz
+ Twoje niektóre posty mogą jedynie zaszkodzić. Jak masz pisać o swoich kosmicznych dawkach, mixach i przygodach a potem ludzi ostrzegać żeby tego nie robili to po co w ogóle pisać?


RE: Tatuaż a RC - Lifeisbrutal - 20.05.2024

kinia03x Po to jest właśnie dyskusja. Równie ja mogę napisać, że powinnaś sama ruszyć głową i wiedzieć, że tak się nie powinno robić . A to co napisałem wyżej to tylko przykład który ja zrobiłem i ABSOLUTNIE tak nie robić. Kolejna kwestia, zdrowia też nie szanujesz można jak stwierdzić skoro siedzisz na forum o dopach. Bez odbioru.