Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Na temat u偶ywek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dzia艂: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- W膮tek: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat (/showthread.php?tid=3804)

Strony: 1 2 3


Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - Lukas1985 - 20.05.2024

馃槄馃榿 na ten temat ju偶 napisano wiele ale dalej nie dociera.聽
Wy serio nie kumacie, 偶e RC s膮 w wi臋kszo艣ci toksyczne? Toksyczno艣膰 opiera si臋 na tym, 偶e albo bezpo艣rednio powoduj膮 apoptoz臋 (艣mier膰 kom贸rek) albo organizm nie wyrabia z metabolizmem np dopaminy albo jak nie jecie to organizm pompuje hektolitry kortyzolu kt贸ry uszkadza m贸zg albo... No w艂a艣nie, mo偶na by mno偶y膰 a Wy my艣licie :
A odpoczn臋 sobie miesi膮c i mam zerowa tolerke.聽
Zerow膮 tolerke to mia艂e艣 przed pierwszym razem z bk. Teraz to ju偶 inna bajka. Nie wiem w jaki spos贸b przerwa mia艂aby zregenerowa膰 m贸zg? Owszem jest on plastyczny ale czy w takim zakresie, 偶e przez rok zezrecie 0.5kg keton贸w i nagle on sam magicznie si臋 naprawi ?聽
M贸zg w naturalnej formie traci swoje zdolno艣ci dlatego na staro艣膰 mamy problemy z pami臋ci膮 itd.聽
Ilu z Was skorzysta艂o z tego co pisa艂em kiedy艣 ? Ilu z Was stosuje naturalne jak i DOBRE syntetyczne probiotyki ? Ilu z Was po 膰paniu je ma艣lane sodu, 偶eby odbudowa膰 i uszczelni膰 jelita ? Chcieliby艣cie swoje kumate eufo speed 70/90proc ale nie dbacie o to co najwa偶niejsze.聽
Ilu z Was zainwestowa艂o w inozytol kt贸ry reguluje poziom dopaminy i serotoniny ? Ilu z Was stosuje przeciwutleniacze typu Wit C ? Ilu z Was pozwoli艂o odpocz膮膰 rec NMDA / uk艂adowi cholinergicznemu poprzez delikatne blokowanie go DXM? Ilu z Was je imbir, kurkum臋 czy oregano ? Ilu z Was je i pije na bombie ?聽
A z drugiej strony - robicie miecha, dwa czu艂y pi臋膰 przerwy ale w mi臋dzyczasie leci benzo, alko, fajki i ch**owe jedzenie.聽
Jak ten organizm ma si臋 odbudowa膰 ?聽
聽Kiedy艣 kto艣 Wam powiedzia艂, 偶e po 200 mg (s艂ownie DWUSTU) MDMA wystarczy miesi膮c odpoczynku a Wy walicie 10 gram bk w weekend i oczekujecie, 偶e miesi膮c czy dwa czy nawet pi臋膰 spowoduj膮, 偶e nagle magia wr贸ci.聽
W badaniach szczurom czy innym zwierzakom podawano kilkaset mg mefedronu i przy pojedynczej dawce uboki by艂y niewielkie ale wystarczy艂o, 偶e zwi臋kszono ilo艣膰 poda艅 i toksyczno艣膰 ros艂a diametralnie. Ciekawe czy kto艣 przebada艂 wp艂yw 0.5-1kg b-k skali roku. Obawiam si臋, 偶e wyniki by艂yby dalekie od tego co Wy oczekujecie.


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - halje selasje - 20.05.2024

teoretycznie,.czy dawka 500mg mmc b臋dzie mniej toksyczna od 5x 100mg?


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - Kapitan - 20.05.2024

Mi by wystarczy艂a dawka 300mg max na dobr膮 pizde po mmc Heart


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - dzwudziesty - 20.05.2024

halje selasje聽wiadomo 偶e 500mg naraz. Organizm nie wyrabia wtedy z metabolizmem tak jak to Luks zaznaczy艂. Popraw mnie je艣li si臋 myl臋.


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - LOBO - 20.05.2024

...i te odpowiedzi powyzej,聽to jest konkluzja i esencja聽poziomu w jakim zmierza to forum nieuchronnie...naprawde z tego wywodu, wynieslicie tylko to czy 500mg jest kurwa mniej toksyczne nizeli 5x100mg Big Grin聽albo ze 300mg mi starcza na dobra pizde Big Grin聽trzymajta mnie bo wyjde z nerw...

i jak ludzie nie potrafia czytac ze zrozumieniem i swiadomoscia...to jest cos jak blondynka prowadzaca niewidomego...no nie moze byc happy endu;-)


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - DarkSonia - 20.05.2024

;wszystko ma znaczenie zauwa偶y艂am:
nawet cie popieram lukas w wielu kwestiach tylko czasami bierz pod uwag臋 to 偶e
-mo偶esz si臋 myli膰
-kto艣 mo偶e mie膰 racj臋

ja mam niedu偶o 偶ycia za sob膮 dop je w sumie zaczynam ale od szko艂y 艣redniej mia艂am do czynienia z 聽dragami
sen to podstawa, moj ch艂opak to kulturysta i daje mi r贸偶ne specyfiki na regeneracj臋 serio pomagaj膮
witaminy, jakie艣 aminokwasy, kreatyna i inne kt贸re pono膰 przy艣pieszaj膮 regeneracj臋
bez nich seriio nie wiem czy bym dala rade tak co weekend co艣 bra膰 a ost. sz艂o 3cmc do艣膰 sporo
tak偶e masz du偶o racji w tym co piszesz, trzeba pomy艣le膰 o g艂owie zanim zatrujemy j膮 naszym ulubionym narkotykiem Angel


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - horsii - 20.05.2024

(20.05.2024, 13:33)LOBO napisa艂(a): naprawde z tego wywodu, wynieslicie tylko to czy 500mg jest kurwa mniej toksyczne nizeli 5x100mg Big Grin聽albo ze 300mg mi starcza na dobra pizde Big Grin聽trzymajta mnie bo wyjde z nerw...

trzeba zacz膮膰 robi膰 czarn膮 list臋 nagr贸d za aktywno艣膰..


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - kot_kreskowy - 20.05.2024

Lukas1985
Nie zrobisz z 膰puna naukowca, nie ma szans, jednak fajnie 偶e edukujesz.

Inozytol m贸wisz?
Dobrze 偶e wzi膮艂em si臋 za czag臋.
B艂yskoporek ma to ustrojstwo 馃き
Jeszcze si臋 oka偶e 偶e ma wszystko co potrzebne 馃槑

Ja na zdrowie nie narzekam, chyba 偶e psychiczne聽 Podobno kultowa

(20.05.2024, 14:56)horsii napisa艂(a): trzeba zacz膮膰 robi膰 czarn膮 list臋 nagr贸d za aktywno艣膰..


B臋dziemy rozdawa膰 czarne dildosy Podobno kultowa


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - Lukas1985 - 20.05.2024

(20.05.2024, 14:21)DarkSonia napisa艂(a): ;wszystko ma znaczenie zauwa偶y艂am:
nawet cie popieram lukas w wielu kwestiach tylko czasami bierz pod uwag臋 to 偶e
-mo偶esz si臋 myli膰
-kto艣 mo偶e mie膰 racj臋

馃槄
A powa偶niej. Bior臋 to pod uwag臋 tyko nie wiem gdzie mia艂bym si臋 myli膰.


RE: Czemu magia nie wr贸ci - 6 654 456 temat - DarkSonia - 20.05.2024

(20.05.2024, 16:00)Lukas1985 napisa艂(a): 馃槄
A powa偶niej. Bior臋 to pod uwag臋 tyko nie wiem gdzie mia艂bym si臋 myli膰.


np w tym 偶e lataj膮 lepsze/czystsze sorty tego samego tematu, nawet ci z wywalon膮 tolerk膮 mog膮 si臋 zdziwic, ja si臋 zdziwi艂am po wizycie w Pradze

o czym ju偶 pisa艂am, i podkre艣lam za ka偶dym razem
wyluzuj troch臋