Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Awizafon(Avizafone) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Awizafon(Avizafone) (/showthread.php?tid=3809)



Awizafon(Avizafone) - Benito - 21.05.2024

Awizafon(Avizafone), tajemniczy lek, mało recenzji. Wklejam info horsii które udało mi się znaleźć.
Jakie dawkowanie tego specyfiku? Ponoć jest słabszy od relanium, więc 1.5x więcej od rolek? Pojawił się w sprzedaży, będę testował.

(24.03.2023, 21:18)horsii napisał(a):
[Obrazek: aviz-diaze.png]
Awizafon (Avizafone), znany jako pro-diazepam to dość ciekawy związek. Sam nie jest benzodiazepiną, ale w organiźmie ulega zmetabolizowaniu poprzez aminopeptydazę, wskutek czego formuje się diazepam. Nie dość, że wszędzie legalny, bo stosunkowo mało kto słyszał o awizafonie i nikt do ustawy nie dopisuje takich dupereli, to jeszcze rozpuszczalny w wodzie - tak więc dobra wiadomość dla byłych alkoholików którzy wciąż lubią potyrać sobie GABA A - jeśli ten dopałek wpadnie w wasze ręce, to nie musicie już zamawiać glikolu propylenowego czy DMSO z Allegro - teraz po prostu walisz to do kranówy i jazda. Dzięki temu, że jest rozpuszczalny w wodzie, Awizafon idealnie nadaje się do podań domięśniowych (ktoś chętny?) oraz znalazł zastosowanie jako środek podawany ofiarom zatrucia takimi gazami bojowymi jak sarin (to chętny ktoś? Na Awizafon, nie na sarin.)

Co prawda, Awizafonu nie ma w sprzedaży (nie wiem w sumie dlaczego - może vendorów raziło, że jednak nie jest to nowy związek i jest opisany w literaturze medycznej?), ale należy o nim wspomnieć, ponieważ jego omówienie jest podstawą tego, o czym opowiem teraz.

W Niemczech wszystko jest nielegalne. Jak to napisałem w pierwszym wydaniu tej serii, w wywodzie o kannabinoidach  - "wszysko jest kurwa nielegalne". Chyba jedyna legalna tam 1,4-benzodiazepina to bromonordiazepam (desalkylgidazepam) który miałem jakże wątpliwą przyjemność testować i powiedzieć o nim mogę tyle - może dzieciom z przedszkola to się spodoba. Ale Niemcy widocznie pragną prawdziwej benzodiazepinowej bomby tak bardzo, że muszą wymyślić coś nowego. No i wymyślili.



RE: Awizafon(Avizafone) - horsii - 22.05.2024

Tez tak myśle, dawkowanie odrobine większe i chwile dłuzej sie wczytuje bo musi sie pierescien zamknac. 

napisz mi tam pw od kogo chcesz to brać, jeśli to proch.


RE: Awizafon(Avizafone) - Benito - 03.06.2024

horsii w sumie szukałem czegoś co działa w podobieństwie do relanium. Zarzucę sobie zaraz 25mg z wagi, ale chciałbym to zamknąć w roztworze bo wątpię że relanium mnie zadowoli. Bardziej w razie jakiejś nagłej potrzeby, żeby uspokoić kogoś niekoniecznie miło zrobionego 😁
Rozrobię chyba 100mg/10ml i będę trzymał w małej buteleczce, woda demineralizowana i oczyszczona bo mi normalna śmierdzi już 2 dni po otwarciu Podobno kultowa a jakby miało leżeć dłużej? Nie wyobrażam sobie 😄
Myślę że 10mg powinno delikatnie uspokajać osobę która benzo to może z 5 razy zjadła.
Sprawdzę