Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
5MAPB - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 5MAPB (/showthread.php?tid=381)

Strony: 1 2 3 4 5 6


5MAPB - KACPER - 06.05.2022

To jest cudem nad cuda! Wrzuciłem całość 125mg białego 5MAPB o konsystencji śniegu. Efekty poniżej;
Wczoraj miałem okazje przetestować 5-MAPB, muszę powiedzieć że niezła petarda z tego jest!
Wziąłem 125mg oczywiście oral, już po 40 min pełne działanie, wszystko stało się mega pluszowe, a oczy zaczęły latać jak popierdolone Wink fajna stymulacja, nie nachalna, humor mega poprawiony, wszystko na bardzo duży plus do tego na empatia i miłość do wszystkiego, ale nie taka jak po 3mmc czy mefie, taka ludzka, "nienarkotyczna" ciężko to określić najchetnej wyszedłbym gdzieś i się przytulał do drzew, muzyka na bardzo duży + słyszałem brzmienia i przejścia, których na trzeźwo nie idzie dostrzec. Musze się przyznać bez bicia, że rozjebało mnie na tyle, że z tej miłości zadzwoniłbym do ludzi do których nigdy nie chciałbym dzwonić... :ORAZ
Sama faza była zajebista, miłość do wszystkich, euforia, a szczękościsk taki, że miałem krzyczeć "MAME PODAJ ŻE NO LEWAR" pierwszy kontakt z furankami i jestem przeszczęśliwy za możliwość testów no, ale pod koniec tripa widziałem wszędzie.. trupy. Spojrzałem się na kołdrę - widziałem leżące zwłoki, spojrzałem się na drzewo, widziałem trupa, kurwa co mi jest. :ORAZ Dopaliłem jointem z połówki i strzeliłem sete burbonu i zapomniałem o czymkolwiek, nawet o tym że jestem/byłem tak porobiony. Dopalenie trawą dla desanta, który pierwszy raz wrzuca 5mapb kończy się kompletnym mindfuckiem i psychodelą, wszystko pływa, rusza się. Jakie to było zdziwienie jak zamykałem drzwi od domu i kilka razy schodziłem i wchodziłem, bo nie pamiętałem czy zamykałem mina sąsiadki, która smoliła szluga przy parapecie bezcenna :ORAZ
Kończąc, chyba najlepsza substancja jaką jadłem w swoim krótkim życiu, lepsza nawet od mxe, dobrze że miałem tylko 125mg, bo dwie dorzuty wysłały by mnie na saturn :myśleć:
zjazd, leciutki nic nie dolega. Człowiek jest po prostu wyprany z emocji, po prostu... wiecie? Smutno :problem:
Dziękuje z całego serca Ch**Cas**o , za możliwość testów i urwanie rąbka tajemnicy z tej cudownej substancji. Czas działania to ok 4,5h gdzie intensywne działanie utrzymywało się niecałe 3y.

Ocena 10/10! Nie jadłem nic w życiu lepszego, a było tego naprawdę dużo i otóż wcale nie koloryzuję po prostu 5mapb to substancja kompletna i nie dziwie się, że gramulec jest w takiej cenie, cena adekwatna co do towaru. POLECAM!
[Obrazek: 111.png]


RE: 5MAPB - Alkopoligamia - 06.05.2022

Ależ to brzmi pysznie *.* A jak oczy po tym? Wielkie jak talerze obiadowe czy raczej w normie ? ;D


RE: 5MAPB - PUDZILLA - 06.05.2022

(06.05.2022, 10:10)Alkopoligamia napisał(a): Ależ to brzmi pysznie *.* A jak oczy po tym? Wielkie jak talerze obiadowe czy raczej w normie ? ;D

wszystko co targa serotoniną na wszystkie strony świata spowoduje powiekszenie sie zrenic

mapb to empatogen


RE: 5MAPB - KACPER - 06.05.2022

Alkopoligamia tak jak mówisz koleżanko, oczy demona Big Grin


RE: 5MAPB - Zenez - 06.05.2022

Pięknie wygląda


RE: 5MAPB - Polono - 06.05.2022

Ja majac troche tego odjebalem i walilem to po klipie. Chuja dzialalo a ziomek ktory to lyknal mowil ze pizda opor


RE: 5MAPB - M100 - 07.05.2022

5 mapa jest dla mnie najlepszym benzofuranem Smile
Zazuczny dojapnie daje takie doznania porównał bym je do emki ale nie aż tak bardzo Smile
Długo trwająca euforia niczym latał bym jak ptak Smile

Iv tego to już starożytni kosmici Smile


RE: 5MAPB - ProducentRC - 07.05.2022

Również dostałem kiedyś w samplu 0.25g 5mapb no kurwa to jest 8 cud świata... Źrenice tak wielkie że koloru tęczówki nie było widać, chyba największa euforia jaką w życiu dały mi jakieś proszki, ketony przy tym nie mają podjazdu


RE: 5MAPB - SztywnyMisza - 17.05.2022

tez sie w tej substancji zakochalem co ja na tym przezylem w grudniu w tamtym roku to jest chuj nigdy takiej jazdy nie mialem az nie wiedzialem co ze soba zrobic Podobno kultowa


RE: 5MAPB - M100 - 24.05.2022

Pamiętam sorty kiedy to jeszcze alfa pvp była to kurwa Big Grin
Życie wydawało się być tak piękneSmile