Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
5MAPB - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 5MAPB (/showthread.php?tid=381)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 5MAPB - shaqu245 - 12.06.2022

Czy jest coś po za 6Apb z czym to można porównać? Nie Próbowałem ani 5/6apb ani 5mapb i jestem strasznie ciekaw jak to działa. Opisy są na tyle ciekawe i interesujące że przy składaniu zamówienia na pewno wrzucę do koszyka. Ale to za jakiś czas. Narazie umieram z ciekawości


RE: 5MAPB - dekadan89 - 12.06.2022

benzofurany sa unikalne ale nie dla kazdego ja po 5/6/apb mam srogą czape oczy wykreca szczena lata eofo przez duze E no raz mi matka wlazla na kwatere a mi akuraz zeby jak na cymbalkach grały a przylazła bo usłyszała a ja lubie ten efekt jak troche pozagryzasz i japa rozpędza sie do takiego poziomu ze jak nic z tym nie zrobisz to nakurwia tak cala faze, bynajmniej po legitnych sortach tak jest a po pl swojego czasu rozne latały od bialutkich po wpadajace niemal w czerwien(6apb) najlepsza to koloru kawa z mlekiem. 5mapb tez nie pogardze ale jednak wole 5/6apb zalezy kto colubi  bo dlamnie 5/6 to euforyczne radosne empatogenya 5mapb to taki syntetyczny ukurwiacz. <dma tez suntetyczne ale ma ta magie i rozni sieod tych turbo ukurwiaczy. Ja po 5mapb przesiedzialem raz balety w samochodzie bo nie chcialem ludzi straszyc

ale nie ma regul jednych wykreci inni sie swietnie bawia mnie mapb masakrowało jesli chodzi o wyglad,

szustki nie mamm ale mam 5apb te kurwa legitne ze po 90mg tak na oczy siadlo ze tylko lezec  w pluszowej otoczce z muza na uszach(wejscie jest takie pozniej juz luz i w chuj dlugii i przujemny after ze nastepnego dnia jeszcze kumaty pozna ze waliles. Ale sa tez tacy co umieraja wiec nie wiem ja tam zawsze spoko  po 5.6apb tyle ze tolerka po 6apb zeruje sie 6-8 tyg piatka ma ciut mniej eufo ale zato batdziej na balety sie nadaje bo tak nie zamula.

5mapb mam tego bialego kosiora co tacy odswietni uzytkownicy po 100 maja dosc i fajnie snifem mozna jebnac. tabsy borax tez mam na mapb 2fma i 5meomipt ale co te 2mg ma zdzialacto nie nie wiem, jedna stykazeby bylo dobrze. Wszystko piszę oparte na swoich doswiadczeniach zanim oporowo 3fma zaczolem nakurwiac wiex nie ma lipy, chcesz sprobowac mowisz....to sprobuj Big Grin


RE: 5MAPB - SztywnyMisza - 13.06.2022

kocham te substancje euforia jest nie do opisania przy iv czulem sie jakbym pierwszy raz walil Podobno kultowa


RE: 5MAPB - M100 - 14.06.2022

SztywnyMisza
Jaka dawka iv I ile Cię trzymało?
Ja biłem 150mg + 5 meo mipt nie pamiętam dawki .

Było miód malina Smile


RE: 5MAPB - SztywnyMisza - 14.06.2022

200+ 
Pizda była niesamowita przez godzinę nie ogar w kurwe ekran rozmazany problemy z równowaga szluga ledwo dało się palić bo ledwo ogarniałem a później to się czułem jakbym na jakimś kwasie był śnieg padał to taka magie czułem Podobno kultowa


RE: 5MAPB - dekadan89 - 26.06.2022

No eufo rzeczywiście co nie których dosłownie wywala z kapci ale brane za często traci swój urok i trudno wrócić do tych pięknych p**d życia, to nie prymitywny alko ze zawsze ulula. Ja nie wiem jak to zemną będzie., Magic box wypełniony po brzegi a zażywać nie ma sensu. Tylko jak to pojąć ze po cugu 30g 3fma wszystkie tryptaminy ,, mucha, 1cplsd , furany ledwo smyrają a znaczki 25E-NBIOCH r*********ą system w dosłownym znaczeniu tego słowa.. A jeszcze poł roku temu po dłuższej przerwie wszystkie te dobroci działały książkowo bez przesadzanych dawek. działały dopóki nie zacząłem walić 3fma które też w********a sero a można dniami walić i nie dochodzi się do kosmicznych dawek a kilka dni pauzy i petarda jakby pierwszy raz brane było.


RE: 5MAPB - DwDPzN - 26.06.2022

Gdzie to można kupić?


RE: 5MAPB - Kapitan - 26.06.2022

(26.06.2022, 21:25)DwDPzN napisał(a): Gdzie to można kupić?
Designer ma 5 mapb w ofercie


RE: 5MAPB - M4xxdd - 30.06.2022

Moja osobista ocena:
1.5-MAPB
2.MDMA
3.6-APB
Subiektywna - nie będę oceniał wnikliwie ich działania i ich różnic. Próbowałem każdą i wziąłem pod uwagę nawet aspekt jakość/cena.


RE: 5MAPB - eneduerabe - 28.10.2022

Mozna to gdzieś dostać jeszcze?