Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
5MAPB - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 5MAPB (/showthread.php?tid=381)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 5MAPB - Beeniepatu - 01.11.2022

Wystarczy spojrzec na wartosci oddzialywania na sero, zeby stwierdzic, ze lepiej wychodzi 5-mapb niz 6apb. Lepiej nawet od 5apb. Tylko jest jedno ale. 5-mapb potrafi byc bardzo chemiczne, jak wspomnial daniel776 . Do tego za bardzo stymulujace.
Nie ma co sie licytowac co lepsze, bo i tak wpadnie ktos, kto powie: 3cmc to uniwersalny zamiennik lazdej substancji. Bo wszystko zalezy od podejscia 😎


RE: 5MAPB - sebekx9 - 24.12.2022

Jadłem kiedyś faraona fioletowego na 5mapb.
W pewnym momencie euforia była taka ze dostawałem brain zappów. Faza bardziej energiczna niż w przypadku mdma, mniej psychodeliczna. Rzekomo jest 2-2.5x mocniejsze niż mdma i do tego dłużej działa.


RE: 5MAPB - Beeniepatu - 24.12.2022

sebekx9 popatrz na to gdzie jest 5tka a gdzie emka jak chodzi o wartosci sero - dla porzadku przypominam, ze im nizej na wykresie, tym mocniejszy impakt na neuroprzekaznik. Takze juz wiesz, ze nie 'rzekomo' tylko faktycznie mocniejsze (i to przy mniejszej dawce) 😎

[Obrazek: Screenshot-20220519-013659-Adobe-Acrobat.jpg]


RE: 5MAPB - ProducentRC - 24.12.2022

Lepsze od emki, najlepsza faza w życiu


RE: 5MAPB - RaeminGhos - 19.06.2023

Nieironicznie mam wrażenie, że ta substancja coś aktywowała w moim mózgu, naprawiła coś w receptorach, bo od momentu kiedy wziąłem raz dawkę po 100mg a po kilku dniach kolejną to aż do teraz czuję więcej energii i w ogóle chęci do życia. Stany depresyjne się pomniejszyły. Polecam tę substancję, za pierwszym razem miałem lekki efekt psychodeliczny ale był on miły, zwłaszcza po zamknięciu oczu widziałem ładne krajobrazy, takie sielankowe pejzaże, kafejkowe, takie easthetic.


RE: 5MAPB - Beeniepatu - 19.06.2023

RaeminGhos to, ze czujesz sie lepiej to nie zasluga tego, ze wziales 5mapb. To skutek procesow fizjologicznych. Wyrzut serotoniny jest kompensowany przez odpoczynek. Dzieki temu jestes wypoczety. To nie zasluga zajebanej kreski wlasnie 😎


RE: 5MAPB - RaeminGhos - 19.06.2023

Beeniepatu Ja uważam, że w tym jest coś więcej, jeżeli chodzi o efekt długofalowy? Ta substancja wyrwała mnie z łóżka, brałem 5mapb 3 tyg temu a ja dalej czuję się tylko lepiej, a nie gorzej. 5mapb musiało pobudzić kołowrotki które miałem spowolnione czy coś. Sama substancja na prawdę godna polecenia. Samą substancję będę na pewno testował lecz tym razem micro dawkach. Istnieje microdozing mdma, uważam że microdozing 5mapb jest lepszą alternatywą. Gdzieś usłyszałem, że mdma również zahacza lekko w receptory dopaminowe przez co jest bardziej toksyczną substancją w zestawieniu z 5mapb


RE: 5MAPB - Beeniepatu - 19.06.2023

A ja pisze, ze nie, nie ma. Substancje nie zwalniaja czasu, nie teleportuja Cie w miejscaJsk czujesz sie dobrze 3ci tydzien, a myslisz, ze to przez wrzucenie kreski "wtedy" to wiedz, ze to nieprawda


RE: 5MAPB - RaeminGhos - 19.06.2023

To co jest wynikiem lepszego samopoczucia..
Ja autentycznie bym w dalszym ciągu gnił w łóżku bez żadnych perspektyw do życia


RE: 5MAPB - fiodor - 20.06.2023

RaeminGhos mózg jest na tyle nie poznany, że ja jestem w stanie uwierzyć, że coś Ci w mózgu zaskoczyło. Skoro zdarzają się przypadki, że kogos po 1 razie pojebało to czemu nie miałoby naprawic hmm.