Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
A-PVP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: A-PVP (/showthread.php?tid=3811)



A-PVP - Diabeuu666 - 22.05.2024

No to ma chwilę więc mogę cos skrobnąc jeszcze ze swoich chorych przeżyć na alfie.

A więc pewnego poschizowanego wieczoru gdy miałem już dość głosów dochodzących z każdego miejsca domu. Czy to głośniki laptopa, gniazdo kontaktu, kaloryfer, z telefonu, po prostu obłęd. Wpadłem na pomysł. no kurwa przeciez mam w domu stopery do uszu.
A że wierzyłem że te głosy sa prawdziwe bo tajniacy i rodzina moja mnie sledzi przy wspolnej akcji z nasa. Zainstalowane podsłuchy i kamery w calym domu i w kazdym sprzecie elektronicznym to pomyslalem ze stopery pomogą.,
wcisnąłem je w uszy i o jezuuu ale ciszaa. nie ma nic. Co za piękna cisza. wrecz odplywalem bo bylo tak błogo i to była najpiekniejsza cisza w moim życiu, IStny orgazm dla uszu.
Usiadłem odetchnąłem na kozaku.
Wyciagnalem na chwile stopery by posluchac co tam sie dzieje.
i cisza.... nagle..... ( dobra wyciagnal stopery )
musimy przejsc na inna forme przesylania informacji. znajdz czestotliwosc. trzeba dostroic.
WTF?? mysle sobie. co kurwa oni kombinuja? wyjebane mam na was chuje.... darłem się.
wlozylem stopery do uszu i polozylem sie,
NAgle slysze w prawym stoperze jakis szelest.... tszszszsz chchcrrrrrrr hrrrrr sztsztsztsz
PING!!!!
wiemy ze nas slyszysz! przeszlismy na ultradzwieki w podczierwieni w lini płaskiej. Dostroilismy sie do fal w w twoim mózgu.

Ja grobowa mina. mysle sobie. kurwa. nie moge swirowac, nuie odezwe sie ani nic,. bede udawal ze nic nie slysze wiec w koncu skumaja ze chyba cos nie gra jednak i naprawde nie slysze ich i odpuszczą.

Ale nagle slysze:
nie odpuscimy bo wiemy ze nas slyszysz. na tej formie przekazu informacji niewerbalnej slyszymy rowniez wszystkie twoje mysli. wszystko co pomyslisz jest przekazywane do nas ta sama droga przesylu informacji ktora otrzymujesz od nas.

Przejdzcie na drugie ucho.

i nagle slysze jak dzwiek z prawego ucha cichnie slysze bip bip bip bip
i po ghlowie przechodzi mi na lewe ucho. i slysze ich teraz w lewym uchu!!!

ok drugie ucho tez w porzadku. jest dobrze,. zrobcie dzwiek na obu uszach.
i BUM slysze ich w obu jebanych uszach.

Wytrzymalem dobra godzine tortur ale w koncu wybuchlem i odezwalem sie. Nie pamieta, co tam wtedy mowilem ale oni w odpowiedzi takie cos:

Hahaha złamales sie. jednak nas slyszsz! juz chcielismy odpuscic bo nie mielismy pojecia czy nas slyszysz. twardy jestes ale teraz juz wszystko jasne. zapiszczcie czestotliwosc fal na ktorych odbIERA JEgo mózg. mamy go.

Załamka.....pozamiatane. teraz juz nigdzie nie zaznam spokoju. juz nigdzie sie nie ukryje, pomyslalem.

w odpowiedzi uslyszalem: racja. jestesmy teraz juz i w Twojej glowie. poddamy cie procesowi wyczyszczenia wszelkich wspomnien i informacji z zycia. nastepnie wszczepimy ci nowy program czlowieczenstwa bys mogl normalnie funkcjonowac w spoleczenstwie.
Prowadzimy takie badania i leczenia na calym swiecie od kad na rynku pojawiła sie potocznie zwana w srodowisku narkomanów alfa. Jest to bardzo niebezpieczna i nie przewidywalna substancja ktora wywoluje ogromne spustoszenie w organizmie czlowieka a jej wszystkie skutki uboczne nie sa jeszcze znane.
Dlatego powstala specjalna grupa wyszykujaca osoby ktore ALFE przyjmuja i za pomoca specjalistycznych urzadzen i noweczesnej elektroniki oczywiscie przy nabytej wiedzy jak alfa działa jestesmy w stanie nie zauwazeni wtopic sie w psychozy i głosy ktore slyszy osoba zazywająca....... powoli je eliminujac i zastepujac naszymi i przejmujemy kontrole nad psychozami tejze osoby ukierunkowujac jej zachowania i dzialania wlasnie za pomoca wywolanych psychoz.

WTF?! dokladnie teraz nie pamietam jak tgo brzmialo ale mysle ze w 90% dobrze odzwierciedlilem to cale ich pitolenie Big Grin

Potem bylo tylko ostrzej Big Grin bo podjalem walke z systemem i jechałem dalej oporowo alfe Big Grin dalej byl tylko dramatokomediokoszmar Big Grin


RE: A-PVP - smakosz - 04.07.2024

Hehe dobry trip raport mordo. Jak to czytam to jakbym już to gdzieś widział Smile