Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co policjanci myślą o drobnych ilosciach - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Co policjanci myślą o drobnych ilosciach (/showthread.php?tid=3843)



Co policjanci myślą o drobnych ilosciach - kot_kreskowy - 29.05.2024

Czyli nie zakładaj prochowca i sztucznego wąsa idąc po 5gram klefa Podobno kultowa



RE: Co policjanci myślą o drobnych ilosciach - kurvvisko - 29.05.2024

Mnie się wydaje, że nie myślą, tylko wykonują rozkazy 💁 choć może zdarzy się jeden "porządny", co odpuści.


RE: Co policjanci myślą o drobnych ilosciach - kot_kreskowy - 29.05.2024

kurvvisko 
Masz rację. Wydaje Ci się.

Osobiście raz jeden jedyny w całej mojej karierze byłem "trzepany" i miałem dwójkę mefedronu.
Po dłuższym dialogu z patrolem zostałem jedynie poproszony o wysypanie zawartości do kałuży i udanie sie do domu celem ogarnięcia  Podobno kultowa
Serio, nawet mnie nie spisali.
Tylko trzeba mieć kurwa mózg, wykazać choć odrobinę skruchy i nie wyglądać jak pierwszy lepszy sebix z bramy.

Ci z ulicy to mają wyjebane na takie groszki, trzeba być albo wulgarnym albo trafić na wyjątkowego służbistę żeby Cię powinęli za gram czegokolwiek. No chyba że to heroina albo inny fentanyl Podobno kultowa


RE: Co policjanci myślą o drobnych ilosciach - Martin - 29.05.2024

No podejście bardzo słuszne moim zdaniem, nawet jeżeli obowiązujące przepisy są niezbyt przychylne, to warto liczyć na takie oddolne próby poprawienia sytuacji.


RE: Co policjanci myślą o drobnych ilosciach - Epsiakos - 29.05.2024

Wydział zabójstw bądź Kryminalni którzy wiedzą że plecaki na komendzie będą awansować.

A im się też nie chce pisać protokołu, bo to po służbie, zgłosic do oficera itp itd.

A kazać wyrzucić muszą dla własnego bezpieczeństwa jakby ktoś nie daj Boże zobaczył.
Nie każdy policjant to rasowy "pies", sporo ich poznałem podczas mieszanych patroli, z tymi normalnymi mam kontakt do dziś, przydatna rzecz, ale jeszcze nie korzystałem.

Oni mają swoich jak to ich nazywali białe świry, wydział narko w którym stany na kwicie nigdy się nie zgadzają z faktycznymi xD tamci podobno sprawę będą kierować na 0.23 "suszu roślinnego" XD

A wydział zabójstw to wporzadku chłopaki, popsute głowy wszyscy niestety i rozwodnicy a do tego alko i to co z magazynu zapieerdola "swirom" xD

W zależności od wydziału, praca jak każda inna ale benefity trochę lepsze od cywilnego, a z kryminalnymi to loteria bo trafiaja się karierowicze.

Eh piękne czasy zasadniczej wojskowej.

P.s nam też się nigdy stan na magazynie nie zgadzał xD tyle że nas nie mial już kto sprawdzać


RE: Co policjanci myślą o drobnych ilosciach - kurvvisko - 29.05.2024

kot_kreskowy ja zawsze jestem przyzwoity, nigdy się nie wyklócam, jestem miły i spokojny. Raz jak mnie złapali za przejście nie przez pasy to mówię pisz pan, oszczędzimy sobie straty czasu, jeszcze długi dzień przed nami, a ten zaczął sobie tak sprawdzać i mówi, że cud że jakiś taki spokojny typek im się trafił to puścił mnie wolno xd